Jump to content
Guest Mats123

Vormi hoidmine

Recommended Posts

Guest Capo

Kas on võimalik hoida lihaselist ja tugevat jõusaalis loodud vormi , kui teha 1x nädalas baasharjutusi nagu rinnalt surumine kükk jõutõmme biitsepsit jne.

ning toituda korralikult.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Capo
mis küsimus on ??? :) ei peagi baasharjutusi 3x nädalas tegea, 1-st piisab täielikult vormi parandamiseks ja säilitamiseks

kes rääkis midagi kolmest korrast ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

enamasti käiakse jõusaalis 3 korda nädalas, kuna treenitakse erinevaid lihasgruppe: selg, jalad ja rind. Koormuse valid vastavalt sellele, kuidas tunned et lihas on taastunud. Enne uut sama lihasgrupi trenni võiks vähemalt üks päev vahet olla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Capo
enamasti käiakse jõusaalis 3 korda nädalas, kuna treenitakse erinevaid lihasgruppe: selg, jalad ja rind. Koormuse valid vastavalt sellele, kuidas tunned et lihas on taastunud. Enne uut sama lihasgrupi trenni võiks vähemalt üks päev vahet olla.

sa ei saanud minu küsimusele pihta vist..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tegelt kõik on individuaalne ...kui ta tõesti saab käia vaid ühe korra ja enamus vastavad, et sellest ei piisa - kas siis pole mõtet üldse üle saali lävepaku jalga tõsta? :S

Käi niipalju kui saad.. küll pärast näed, kui palju hoiab alles vormi..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

no sa ei oska küsimustki koostada, ma aitan veits " Kas 1x nädalas jõusaali on piisav, et säilitada senine vorm, eeldades ,et toitumine on paigas"

oleneb mis vormis oled, kiivikas ei säilitaks kindlasti vormi, aga skelett, kellel veits liha peal , säilitaks küll, nii et suhteline

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas on võimalik hoida lihaselist ja tugevat jõusaalis loodud vormi , kui teha 1x nädalas baasharjutusi nagu rinnalt surumine kükk jõutõmme biitsepsit jne.

ning toituda korralikult.

Ma arvan, et 1 kahetunnine trenn nädalas hoiaks mingit vormi küll. Ma ise katsetasin sedalaadi suvel, et tegin kõigil kolmel kuul sisuliselt 5 trenni, juunis jaotusid need kuidagi üle nädalate, juulis kuidagimoodi ka ebaühtlaselt, ja augusti keskel tegin ühel nädalal järjest 5 trenni ja rohkem ei treeninud suvel, lihtsalt kujunes nii, polnud kavatsust nii teha. Et see enamvähem ongi see millest sa räägid, et 1 trenn per nädal. Minuarust nii toimides lihas ruumala väheneb, aga teatud piirini, et mingi väike vorm säilib, ja see nagu ei kao. Et ma arvan ku isa nädalas korra teed, siis saavutad ka lõpuks mingi kesise vormi ja see säilub.

Minul "toitumine korras" on ainult selles mõttes, et liha söön väga palju, ja kui sellest abi oli/on, siis igatahes nagu ütlesin, mingi kesine vorm säilub vähese treenimise korral. Ma soovitaks nädala peale see 1 trenn kindlasti teha, mitte loota vaid "korras toitumise" peale. Et jah, tee 1 trenn ikka ära, ilmselt pikem siis, 2 tunnine, et iga lihas mingi impulsi saaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×