Jump to content
jrx

The Ultimate Fighter 10

Recommended Posts

Kimbo oma täies "headuses":

Ma ei hakka parem ütlema, mida ma Kimbo fännamisest arvan... Niikaua kui Kimbo pole MITTE ÜHTEGI tõsiseltvõetavat vastast võitnud on tema olemine tipp-mma tuledesäras tühi haip ja tema fännamine...noh eks igaüks ise otsustab vastavalt võimetele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kimbo oma täies "headuses":

Ma ei hakka parem ütlema, mida ma Kimbo fännamisest arvan... Niikaua kui Kimbo pole MITTE ÜHTEGI tõsiseltvõetavat vastast võitnud on tema olemine tipp-mma tuledesäras tühi haip ja tema fännamine...noh eks igaüks ise otsustab vastavalt võimetele.

Kimbo lihtsalt libastus ja kukkus ja Seth kasutas võimalust. Pealegi näha oli, et Seth lõi teda kuklasse mis ei ole lubatud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kimbo lihtsalt libastus ja kukkus ja Seth kasutas võimalust. Pealegi näha oli, et Seth lõi teda kuklasse mis ei ole lubatud.

:D Ja Nelsoni vastu libastus ta ka ja kuklasse löödi ja...pööran talle tähelepanu siis kui ta suudab mõne normaalse mehe vastu mitte libastuda. Seni ei ole ta tähelepanu väärt.

Kelle vastu on Kimbo oma "raskeid rusikaid" näidanud? Huumor. Maailmas on miljon meest sama raskete ja raskemate rusikatega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teist raundi poleks ise ka Wrenile andnud, selge see, et ta oli liiga pump juba selleks ajaks. Kuid kui vaadata, kuidas Wren domineeris esimese täielikult ja Nelson võitis teise vaid küllaltki poolkõvalt, oleks siiski otsustanud Wreni kasuks.

Nõustun Danaga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oleneb, kelle vaatevinklist. Mõttetu vaielda.

Ei! See on sport, seal on (peaks olema) kindlad kriteeriumid otsustamiseks ning seda on VÄGA MÕTTEKAS vaielda. Sest just nii tekibki selgus ja tõde:)

UFC kriteeriumite ja praktika järgi seal 10-8 raundi ei olnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ja Marcus võttis võidu 50 sekundiga

Loodetavasti saab Kimbo uue võimaluse, tahaks teda finaalis näha

Endal ka Kimbo rohkem sealt silma jäänd,aga saade on hea,tasub vaadata. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei! See on sport, seal on (peaks olema) kindlad kriteeriumid otsustamiseks ning seda on VÄGA MÕTTEKAS vaielda. Sest just nii tekibki selgus ja tõde:)

UFC kriteeriumite ja praktika järgi seal 10-8 raundi ei olnud.

Sa ei saa ju alati öelda, et täpselt see, mis kohtunike otsus oli, oligi õige, sest nemad jälgisid ja hindasid toetudes kindlatele ja ainuõigetele UFC kriteeriumitele. See on ju nonsense!

Sel juhul leian mina, 20 aastane noormees ja niisama asjaarmastaja väiksest külast Estoniast, et need kriteeriumid on (liiga) alatihti võib olla kuida öelda.. pealiskaudsed või ebatäpsed. Paremini ennast väljendada ei oska!

Oli ju selgelt näha, et 10-8 või mitte 10-8, Wren oli igal juhul parem, kui mägi Nelson.

Muudetud kasutaja tereummikust poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

suhteliselt mõttetu vaidlus, kuna ei ole olemas sellist asja nagu "õige" või isegi "õiglane". Kõik formeerub lõpuks ümber subjektiivsuse - kohtunik on inimene ja tema abstraktsuse tase olukorra hindamisel on samuti sellest mõjutatatud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma nüüd küll ei arva, et punktikohtuniku töö miski nii abstraktne kujutav kunst on.

Jah, eks sellepärast ju kohtunikke aastaid koolitataksegi - kuna see on lihtne numbrite lahtrisse kirjutamine.

Aga aitäh arvamuse eest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jon Madsen vs. Brendan Schaub

Mis arvate matchist? Seda matchi vaadates tõusis minu silmis üheks favoriidiks just nimelt Brendan. Poleks uskunud, et ta suudab nii hästi hakkama saada nõnda kõva maadlejaga, nagu Jon Madsen. Brendanil on minu arust tohutult potensiaali, mees on siiski ju endine NFL mängija, mitte niivõrd kõva võitlustkunstide backgroundiga mees, kui mõned teised. Samas jah, isegi need korrad, kui Jon Madsen Brendani maha viis, ta seal maas groundimpoundiga midagi liiga ei teinud, mine tea, kas asi oli B. kaitses, väheses võhmas, või lihtsalt väheses kogemuses.

Minu arust üks parimaid matche, kui mitte parim see season so far.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jah, eks sellepärast ju kohtunikke aastaid koolitataksegi - kuna see on lihtne numbrite lahtrisse kirjutamine.

Aga aitäh arvamuse eest.

Kes koolitab kus kohtunikke aastaid? Tead täpsemalt rääkida?

Ma arvan, et ma oman ettekujutust kui lihtne või mittelihtne see numbrite kirjutamine on. Ka oman ma mingil määral ettekujutust kui raske on inimesi panna ühtselt mmad hindama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kes koolitab kus kohtunikke aastaid? Tead täpsemalt rääkida?

Ma arvan, et ma oman ettekujutust kui lihtne või mittelihtne see numbrite kirjutamine on. Ka oman ma mingil määral ettekujutust kui raske on inimesi panna ühtselt mmad hindama.

http://boxing.nv.gov/Index.htm

UFC mängib nende reeglite järgi.

Ma hindan Sinu kogemusi aga julgen jääda seisukohale, et Eesti MMA, selle kõrval, mis arenenud MMA riikides toimub on veel viisakalt öeldes arengujärgus. Mis ei tähenda seda, et ma ei tunnustaks või hindaks suurt tööd, mis on tehtud, et sport areneks.

Lihtsalt püüa hinnata ka selle äärekohtuniku tööd, v-o ta ei vasta Sinu kõrgete standarditele aga hinnangu andmine on üks raske töö - eriti kui tegemist on kaalumisega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×