Jump to content
jrx

The Ultimate Fighter 10

Recommended Posts

Hakkas eile, esimest episoodi peaks saama juba hankida / selle muljeid internetist lugeda. Iga kolmapäev vastu neljapäeva.

Hooaja teemaks on raskekaallased, siinsetele foorumlastele meeldivad suured mehed, nii et ma mõtlesin, et äkki pakub huvi - näitab treeningut ja toitumist ja ka muid huvitavaid asju nagu reality-TV ikka. Punt suuri mehi pea kolm kuud ühes majas koos... tasuta alkohol:D omavahelised pinged, neid saab lahendada puuris jne.

Kasutan õigust lörtsida jrx teemasid ning lisan juurde visuaalse poole. edited: MEE

post-1289-1253181459_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kus seda näha saab ?

Mis kanalilt.

USA's näitab seda Spike TV. Eestisse kahjuks "normaaltelevisiooni" pidi ei jõua.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tallinna inimestel on selles suhtes hea, oktoobri lõpust avaneb huvilistele vaatamise võimalus Tallinnas (saab vaadata nii UFC-d kui TUF-i HD-s) . Sellest juba täpsemalt oktoobri lõpu poole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
otsisin netist :) leidsin, tuleb... aga mis on The ultimate fighers 09?

See on eelmine hooaeg, mille teemaks oli USA vs. UK. Mitte kõige põnevam minu arust. Keda varasem värk huvitab, siis pigem Ultimate Fighter season 1 ja season 3

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

MMA-Core'is täitsa vaadatava youtube'i kvaliteediga olemas. Vaatasin esimese osa ära, päris pull. Selle Abe'i haav oli ikka päris päris jõhker peale matchi. phuuh

"That's the bloodiest fuckin ultimate fighter I've ever seen!"

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ei mingeid krt linke a la "tõmba siit". Illegaalse jamaga me siin ei tegele !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Teine match oli lihtsalt liiga hale, pole midagi muud öelda. Ootan huviga järgmist osa, kus võitlusesse asub KIMBO SLICE!!! <_<

Kui aus olla,et teine match tundus natuke igav,et oleksin peaaegu magama jäänud.

Ootan väga 3ndat osta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui aus olla,et teine match tundus natuke igav,et oleksin peaaegu magama jäänud.

Ootan väga 3ndat osta.

Ma imestan, et sinna saatesse üldse selliseid mehi võetakse. Arusaadav, et suured mehed jne, võhma kauaks ei ole, kuid olgem ausad - Shivers ja Mcsweeney olid juba peale 1-2 minutit zombied. Seda enam, et Mcsweeney täitsa tavalist mõõtu mees minu arust. Mõlemad ju sportlased kah. Väga nõrk match.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Seda enam, et Mcsweeney täitsa tavalist mõõtu mees minu arust.

193 cm ja 100 kg. Isegi mitte siin foorumis tavaline vist:P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
193 cm ja 100 kg. Isegi mitte siin foorumis tavaline vist:P

No kui tuua näide enda puhul, siis 193cm ja 95,6kg (täna sain 20 <_<) ja ei pea ennast "suureks meheks", nagu UFC MEET THE HEAVYWEIGH's olema peaks, või noh vähemalt olla võiks :P Eks see ole muidugi suhteline. Kui juba selles saates jne olla, võiks ju võhma ikka natuke rohkem olla ;) Aga see on ainult minu arvamus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No kui tuua näide enda puhul, siis 193cm ja 95,6kg (täna sain 20 <_<) ja ei pea ennast "suureks meheks", nagu UFC MEET THE HEAVYWEIGH's olema peaks, või noh vähemalt olla võiks :P Eks see ole muidugi suhteline. Kui juba selles saates jne olla, võiks ju võhma ikka natuke rohkem olla ;) Aga see on ainult minu arvamus.

Maailma parim raskekaallane Fjodor Jemelianenko on 183 cm ja 106 kg:)

Ja äraalahinda ennast, 193 cm ja 95 kg on ikka paras jurakas juba ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No kui tuua näide enda puhul, siis 193cm ja 95,6kg (täna sain 20 <_<) ja ei pea ennast "suureks meheks", nagu UFC MEET THE HEAVYWEIGH's olema peaks, või noh vähemalt olla võiks :P Eks see ole muidugi suhteline. Kui juba selles saates jne olla, võiks ju võhma ikka natuke rohkem olla ;) Aga see on ainult minu arvamus.

Et siis nagu sünnipäev? PARIMAD SOOVID TÄHTSAKS PÄEVAKS! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Maailma parim raskekaallane Fjodor Jemelianenko on 183 cm ja 106 kg:)

Ja äraalahinda ennast, 193 cm ja 95 kg on ikka paras jurakas juba <_<

No eks arvamused on alati erinevad, kuniks on erinevaid inimesi, aga minu jaoks on Fedor parim alles siis, kui ta ennast UFC's tõestab ja raskekaalu meistriks tuleks ja seal ka püsiks mõnda aega. See selleks.

Aitäh Vähk! :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×