Jump to content
Janar Rückenberg

60 kg - 200 kükki...

Recommended Posts

Barjäärid on ületatud, müüdid purustatud ja taluvusepiirid testitud...mõniaeg tagasi saabusin just trennist. Ette jalgadega surumist 5 x 9 - 350 kg - ga ja seejärel kükk 60 kg - 203 korda. Nagu ehk rahvas on kursis tolle Ungari maadleja kükimeetodiga...ka mina proovisin seda teha...eelmisel nädalal oli 4 minutit ja 90 kükki. Täna oli järjekordne kükipäev ja mõtlesin, et miks mitte proovida midagi ilusat...kokku kükkisin 12 minutit ja oli raske, väga raske, isegi väga väga raske. Aga meeskond oli hea, 151 korduse juures käisin korra külili ja tahtsin kangesti oksendada, kuid väga kiiresti kogusin ja jätkasin tegevust...kokku siis järjest 203 kükki jaaeg täpsemalt 12.27...Üritust ka filmiti, kuid usun, et 12 minutit kükkimist ei paku kellegile pinget!!!

Siinkohal tänan ka oma Team´i, Mairot, Andrust ja Raimot...tänud toetuse eest, ilma teieta oleks see vast tegemata jänud!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Capo
Barjäärid on ületatud, müüdid purustatud ja taluvusepiirid testitud...mõniaeg tagasi saabusin just trennist. Ette jalgadega surumist 5 x 9 - 350 kg - ga ja seejärel kükk 60 kg - 203 korda. Nagu ehk rahvas on kursis tolle Ungari maadleja kükimeetodiga...ka mina proovisin seda teha...eelmisel nädalal oli 4 minutit ja 90 kükki. Täna oli järjekordne kükipäev ja mõtlesin, et miks mitte proovida midagi ilusat...kokku kükkisin 12 minutit ja oli raske, väga raske, isegi väga väga raske. Aga meeskond oli hea, 151 korduse juures käisin korra külili ja tahtsin kangesti oksendada, kuid väga kiiresti kogusin ja jätkasin tegevust...kokku siis järjest 203 kükki jaaeg täpsemalt 12.27...Üritust ka filmiti, kuid usun, et 12 minutit kükkimist ei paku kellegile pinget!!!

Siinkohal tänan ka oma Team´i, Mairot, Andrust ja Raimot...tänud toetuse eest, ilma teieta oleks see vast tegemata jänud!!!

Kaua sa teind juba seda Ungari jalavärki ? Kuidas jalalihaste areng?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jaan Tatikas ja Saalomon Vesipruul olid ikka vaga normaalsed inimesed sinuga vorreldes :P See 200 ja ara ei tohiks ka unustada 3 sest sealmaal ja uba palju varem on iga kukk tohutu pingutus. Ma vist juba natuke tean kui hullu panemine see on. Minu poolt sugav respect ja edu edaspidisteks hullusteks!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tegin ise ka analoogse proovi. Kõigepealt aeroobset intensiivselt 20 min, siis kohe kükkima. 50 kilose kangiga tegin 60 kükki, siis kohe peale 100 kiloga 50 korda jalapressi, siis 50 kilose kangiga 50 korda rinnalt ning viimase asjana 30 kilose kangiga biitsepsit 40 korda. Tulemuseks oli pulss täiesti laes ja tunne, et kohe hakkan oksele. Jalad värisid ka mõnusalt all.

Et kuna see nii rõvedalt hull trenn oli ja palju rohkem võttis läbi kui treening suurte raskustega, siis tekkiski küsimis, et ehk peaks natuke kava vahetema ning sellist paljude kordustega kava tegema mingi kuu v kaks. Peaks ju lihase välimusele head tegema.

Mis arvate?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Iseenesest vahelduseks päris huvitav ettevõtmine. Ma ise ei saa kükke teha, sest põlved on natuke tundlikud ja eelistan masinatega jalgasid treenida, aga lamades olen küll rinnalihastele teinekord päris pikkasid ja keerulisi maratone teinud ja vahelduse mõttes on see lihasele pigem kasuks. Ootame huviga, millega Oskar jälle üllatab :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vot videoga on see jama asi, et see on kahes osas. Nagu ütlesin, 151 peal panin korraks kangi ära ja käisin matil külili, süda läks meeletult pahaks, kaameramees lükkas kaamera aga kinni. Pikali olin ehk 30 - 40 sekundit peale mida läksin ja jätkasin suures kanguses ning tegin, vist 203 - ni. Siis läks kaamera muidugi jälle käima. See rikub mõnevõrra muidugi asja ära, tule ja tõesta kaua sa külili olid eks. Samas, ise pean asja siiski jutiga sooritatuks, sest 30 - 40 sekundit sellise seeria peale on sama hea kui mitte midagi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üks lihtne, kuid huvitav võimalus kükkimisel pika seeriaga progresseeruda on 15/20/25/30. See tähendab seda, et kükite sama raskusega, esimese seeria 15 x, teise seeria 20 x, kolmanda seeria 25 x ja neljanda seeria 30 x. Iga trenn tõstate küki raskust 2.5 - 5 kg kaupa. Endale seadsin eesmärgiks 100 kg, et selleni jõuda ja täna see trenn oligi. Progresseeruma hakkasin 50 kg pealt ja täna tegin siis 100 kg - ga 5/10 (eelmäng)/15/20/25/30. Kükkisin klots kandade all, et rohkem nelipeaga töötada. Kuni 80 kg - ni tegin enne kükkimist ka jalgadega surumist 5 x 8, see oli nö. sisseelamiseks, sest karmil talveajal lennata saali ja hakata kohe 15 korduselist seeriat kükkima on minu jaoks liiga karm. Kui üle 80 kg läksin, siis hakkasin kükki ikkagi esimesena tegema, press hakkas enne liialt ära väsitama. Soojendada tuli muidugi rohkem ja mõni trenn tegin tööseeria raskusega ette ka juba 5 ja 10 - se seeria, siis tuli isegi nii, et 5/10/15/20/25/30 - viiene ja kümnene muidugi eelmänguks :D)). Seda on mulle vaja, et käima saada. Peale kükki tegin 2 - 3 seeriat sääre sirutamist, kordusvahemikku 15 - 17. Siis sääre painutamist 3 - 4 seeriat kordusvahemikku 3 - 5 kordust ja üle ühe trenni lisaks ka Good Morning`s või tõmme sirgete jalgadega. Lõpetuseks "Hack´il" 5 seeriat säärt. Selline jalatrenn on ühel päeval, teisel päeval on veidi teistmoodi, treenin jalga nimelt 2 x nädalas. Täna jõudsin siis oma 100 kg - ni välja, peab midagi uut nüüd genereerima :P. Aga proovige, päris mõnus variant progresseerumiseks ja kui proovite, siis ärge unustage, et trenni "nael" on just kükk!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Barjäärid on ületatud, müüdid purustatud ja taluvusepiirid testitud...mõniaeg tagasi saabusin just trennist. Ette jalgadega surumist 5 x 9 - 350 kg - ga ja seejärel kükk 60 kg - 203 korda. Nagu ehk rahvas on kursis tolle Ungari maadleja kükimeetodiga...ka mina proovisin seda teha...eelmisel nädalal oli 4 minutit ja 90 kükki. Täna oli järjekordne kükipäev ja mõtlesin, et miks mitte proovida midagi ilusat...kokku kükkisin 12 minutit ja oli raske, väga raske, isegi väga väga raske. Aga meeskond oli hea, 151 korduse juures käisin korra külili ja tahtsin kangesti oksendada, kuid väga kiiresti kogusin ja jätkasin tegevust...kokku siis järjest 203 kükki jaaeg täpsemalt 12.27...Üritust ka filmiti, kuid usun, et 12 minutit kükkimist ei paku kellegile pinget!!!

Siinkohal tänan ka oma Team´i, Mairot, Andrust ja Raimot...tänud toetuse eest, ilma teieta oleks see vast tegemata jänud!!!

päris hea tulemus,teistele silmadeks ette :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×