Jump to content
lightning

Dieedinipid?

Recommended Posts

Ei hakka uut teemat tegema. Probleem selles ,et päevas 4 toidukorda, viimane söök kanafilee toorsalatiga. Paraku esimene söök on kell 12, järgmine kell 16.00, siis 20.00 ajal ja viimane tulebki nüüd 11.30 ajal ja kell 12 magama. Olen aga lugenud ,et vahetult enne magamist ei ole hea liha süüa? Või on see OK?

Tänades!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei hakka uut teemat tegema. Probleem selles ,et päevas 4 toidukorda, viimane söök kanafilee toorsalatiga. Paraku esimene söök on kell 12, järgmine kell 16.00, siis 20.00 ajal ja viimane tulebki nüüd 11.30 ajal ja kell 12 magama. Olen aga lugenud ,et vahetult enne magamist ei ole hea liha süüa? Või on see OK?

Tänades!

Liha pole jah kuigi hea enne magamaminekut syya, enne magamaminekut oleks hea v2herasvane kodujuust v kohupiim,

mina nt lasen kohupiima koos piimaga miksriga segi ja joon alla selle (enne magamaminekut)...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu kunagi kuskilt alla laetud (:D) tabeli järgi on kanafilee kergemini seeditav kui kohupiim.

Kanaliha pole väga raske liha, seda pole organismil raske seedida. Söö julgelt oma kanaliha tund/pool tundi enne magamaminekut.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kanaliha pole väga raske liha, seda pole organismil raske seedida. Söö julgelt oma kanaliha tund/pool tundi enne magamaminekut.

Mina sööngi julgelt ja enne magaminekut hoopis süsivesikuid, minu vastus oli mõeldud selle jutu peale :D

Ei hakka uut teemat tegema. Probleem selles ,et päevas 4 toidukorda, viimane söök kanafilee toorsalatiga. Paraku esimene söök on kell 12, järgmine kell 16.00, siis 20.00 ajal ja viimane tulebki nüüd 11.30 ajal ja kell 12 magama. Olen aga lugenud ,et vahetult enne magamist ei ole hea liha süüa? Või on see OK?

Tänades!

Liha pole jah kuigi hea enne magamaminekut syya, enne magamaminekut oleks hea v2herasvane kodujuust v kohupiim,

mina nt lasen kohupiima koos piimaga miksriga segi ja joon alla selle (enne magamaminekut)...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis oli sellise opi puhul mitmekülgne toit? Isegi vist nö jäätisedieet on olemas. Mina lähen märtsis opile.

Erinevad jogurtid, kohupiimaksrremid(palju ka ise kokku segatud, mitte valmistooted), püreesupid, mida annab põhimõtteliselt kõiggest kokku keerata ja muidugi jäätis. Ilmselt jäi kaloraaz siiski suht väikseks, kuna neelamine sel ajal suur pingutus. Samas sellest kolmest nädalast veetsin siiski enamus aega niisama vedeledes ja magades, seega ei kulutanud ka eriti energiat, et kehakaal langeda saaks. Sulle edu opiks, kui see vaev kõik läbi saab, läheb ka tervis kindlasti paremaks :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mehe lapsel lõigati mandlid eelmisel aastal ja ta sõi juba ülejärgmisel päeval võileiba :D Hull või ongi asjad juba nii kaugele arenenud, et taastumisaeg nii lühike?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mehe lapsel lõigati mandlid eelmisel aastal ja ta sõi juba ülejärgmisel päeval võileiba :D Hull või ongi asjad juba nii kaugele arenenud, et taastumisaeg nii lühike?

Mina sain tahket toitu alles kolmanda nädala teisel poolel süüa, enne oleks see esiteks liiga valus olnud ja ma arvan, et haavad oleks ka lahti tulnud :D . Aga eks taastumine on individuaalne ja lastel peaks see asi ka kergemini minema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mehe lapsel lõigati mandlid eelmisel aastal ja ta sõi juba ülejärgmisel päeval võileiba :D Hull või ongi asjad juba nii kaugele arenenud, et taastumisaeg nii lühike?

Niipalju kui mina olen tänaseni kuulnud, et arst soovitab esimese asjana jäätist ja esimesed 2 nädalat on raskem aeg. Endal mul seisab see tee ees märtsi 2-l nädalal.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×