Jump to content
kimmel

leedu turg

Recommended Posts

Käisin kuu aega tagasi.

Oleneb mis huvitab?

Tossud sain 60 krooniga

Teksad 100-150-ga

Korraliku pusa 100-ga

Täitsa stiilne sügisjope 200-ga

Poolas on kuskil 30% veel odavam:)

Mõned võivad küll väita, et turukaup, kuid kuna mu tuttavatest paar inimest tegelevad sellise äriga, olen ka ise palju asju soetanud ja ei ole kahetsenud. Need mis on ikka jamad asjad, sellest saab kogenud silm kohe aru.

Kui nüüd võrrelda hindadega Eesti turul, siis poole odavam( 500 toode maksab seal 250)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Käisin kuu aega tagasi.

Oleneb mis huvitab?

Tossud sain 60 krooniga

Teksad 100-150-ga

Korraliku pusa 100-ga

Täitsa stiilne sügisjope 200-ga

Poolas on kuskil 30% veel odavam:)

Mõned võivad küll väita, et turukaup, kuid kuna mu tuttavatest paar inimest tegelevad sellise äriga, olen ka ise palju asju soetanud ja ei ole kahetsenud. Need mis on ikka jamad asjad, sellest saab kogenud silm kohe aru.

Kui nüüd võrrelda hindadega Eesti turul, siis poole odavam( 500 toode maksab seal 250)

Aga kuidas on lood firmariietega?Kõvasti odavamad?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Seal turupeal müüakse nike ka, kui nagu on räägitud, siis see ikka ei pidanud see päris õige olema.

Eestis müüdavast nikest küll jah ka poole odavam:)

Siis on hästi:)Leedu toidulisandite kohta ei tea midagi?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul üks tuttav ostis Leedu turult mingisuguseid Venemaa ja tundmatute riikide lisandeid oma jutu järgi 200 krooniga. Segas neid piimaga ja veega ja pidi hullu p.sa maitsega olema, aga mees kannatas ja kasutas edasi. Siis läks järsku jubedalt kärnaseks ja igasugused muud tervisehädad. Läks veel kuu aega hiljem õiendama ja müügimehed ütlesid, et oma viga, et selline loll ahv oled. Ärge ostke lisandeid tundmatutest kohtadest tundmatutelt tegijatelt! Eesti koondislasena ei saa mina ega ilmselt ka teised koondislased endale tundmatuid lisandeid lubada, sest kuuldavasti panevad mõned ida-euroopa riigid lisanditele juurde keelatud aineid ja keegi võistlejatest ju ei taha sellepärast dopingukontrollis põruda, et vanaema tõi Leedust Vitautase käest mingisugust odavat pulbrit. Eestis on ka päris palju soodukaid. Kindlasti tuleb Fitshop kauplustes ka suuri kampaaniaid, aga tuleb õige hetk tabada. Fitshopi meeskond vastutab vähemalt oma toodete eest, aga kusagil Leedu turul võidakse teile igasugust jama müüa ja pärast imestate, et miks noks ei tõuse ja selg kärna läheb :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täitsa õige jutt. Muidu Idakeskuses müüakse Venemaalt toodud toidulisandeid. Olen ka ise neid tarbinud ning mingeid kõrvalmõjusi ei ole tekitanud. Muidugi tarbisin neid enne võistlemist. Lisaks kõigele muule ka hea hind. Nüüd aastaid ikka kasutanud enamuselt Eiselt`i ja ka mõningat Fast`i toodet. Vähemalt 100% kindel, et puhas kraam!

Muudetud kasutaja JACKO poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Täitsa õige jutt. Muidu Idakeskuses müüakse Venemaalt toodud toidulisandeid. Olen ka ise neid tarbinud ning mingeid kõrvalmõjusi ei ole tekitanud. Muidugi tarbisin neid enne võistlemist. Lisaks kõigele muule ka hea hind. Nüüd aastaid ikka kasutanud enamuselt Eiselt`i ja ka mõningat Fast`i toodet. Vähemalt 100% kindel, et puhas kraam!

ise olen ka venemaa toidulisandit proovind.. kohe esimeset korrast oli allergia garanteeritud. odavad ja ebakvalitseetsed toorained!

fasti tooted on ühed parimad(eriti viimase aastaga on kõvasti arenenud), universal ja ON on ka väga head kõik

Muudetud kasutaja Madis232 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ise olen ka venemaa toidulisandit proovind.. kohe esimeset korrast oli allergia garanteeritud. odavad ja ebakvalitseetsed toorained!

fasti tooted on ühed parimad(eriti viimase aastaga on kõvasti arenenud), universal ja ON on ka väga head kõik

Ega sul nende Venemaa lisanditega põhja alt ära ei löönud. Üks tegelane oli suht hiljuti tundmatute firmade toodangust öösel poti peal maganud- põhi lekkis vahelduva eduga :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×