Jump to content
marrrtin

3 kuud jõukogumist

Recommended Posts

nimelt olen üpris-üpris algaja jõusaali kohapealt, aga plaanin peale vutihooaega endale massi ja jõudu koguda 3 kuu jooksul, kui käib järgmiseks hooajaks valmistumine, jõusaalis olen eelnevalt käinud niisama ilma mingi kavata rinnalt surumas ning erinevaid harjutusi kehale ja kätele teinud

plaan on mul selline, et käia jõusaalis nädalas 2-3 korda olenevalt nädala koormusest

kui trennid on, siis on trennid, kui on vaba päev, siis käin jooksmas

jõusaalikava polegi nagu välja mõeldud, eelkõige sooviks keha ja käsi arendada, ka natuke jalgu, aga jalgadega seoses on väike kartus, et võib kaduda teravus

ka on plaan toidulisandeid sööma hakata, eelkõige kreatiini, aga selle koha pealt olen täielik võhik, ehk oskab keegi aidata, lugesin küll, aga sooviks üle küsida

vanus 16, varsti 17, pikkus 183, kaal 69

ma ei tea, peaks kõik olema, et kuidas kõlab :lol:

samuti tahtsin küsida, et kas keegi oskab tuua välja club 26 ja scala city plussid/miinused, ei oska valida selle koha pealt, kuhu minna

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

1) jalgadesse plahvastusliku jõudu treenides , muutuvad su jalad teravamaks just , mis sa arvad et usain bolt ei tee jõusaalis kükke ?

2)sa kasutad trennis põhiliselt jalgu , miks sa tahad neid vähe treenida ? kui sa keskkaitsja oled , siis ma saan sellest aru , et teed natuke vähem jalgadele

Muudetud kasutaja martin1333 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

paljud maailma parimad sprinterid ei tee saalis kükki.samas jälle paljud teevad.

on väga palju erinevaid viise ja tõekspidamisi selles mis aitab ja just se parim viis on.

samas ega kükkimine ei ole halb,jõudu annab kindlasti.

minu arvates on parim viis siiski teha erinevaid hüppe harjutusi mis tugevdavad päkkasi ning reie esi ja taguosa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

soovitan siiski valida kava, väga lihtne, TÖÖRIISTAD-TREENINGKAVAD. Sealt valid omale sobiva kava ja annad tuld.

kreatiinist siis nii palju, et esimesed 5 päeva on laadimisperiood kus tarbi 20g päevas, see tähendab 4 korda, edaspidi 5-10g päevas, tarbida süsivesikutega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
jah jalgu tuleb treenida, kõiki lihaseid. Aga sinu võrdlus on suht mõtetu. 100m ja 200m sprint on jah puht plahvatusliku jõu alad, need kestavad 9sek-24sek umbes. Jalgpall on 45+45min intervall jookse. seal ei saa selliseid käntsakaid alla kasvatada, vastupidavus kaob ära, sest see lihas tahab hapnikuu ja toitaineid kogu aeg.

nõus sinuga , kuid ei tea mis positsiooni teema tegija mängib , kui ründaja , siis äkki tulekski plahvastuslikule jõule (stardi ja lõppkiiruse arendamiseks) rõhku panna ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
nõus sinuga , kuid ei tea mis positsiooni teema tegija mängib , kui ründaja , siis äkki tulekski plahvastuslikule jõule (stardi ja lõppkiiruse arendamiseks) rõhku panna ?

Ega kaitsjatel pole ei kiirendust, kiirust ega vastupidavust vaja?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
soovitan siiski valida kava, väga lihtne, TÖÖRIISTAD-TREENINGKAVAD. Sealt valid omale sobiva kava ja annad tuld.

kreatiinist siis nii palju, et esimesed 5 päeva on laadimisperiood kus tarbi 20g päevas, see tähendab 4 korda, edaspidi 5-10g päevas, tarbida süsivesikutega.

Vaieldav. Paljud leiavad, et kreatiini laadimiskuur (20g) päevas olevat mõttetu, uriini kalliks tegemine. Ise olen ainult ühe kuuri läbi teinud, seda ka laadimisega. Seekord proovin ilma. Valik on sinu..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
jah jalgu tuleb treenida, kõiki lihaseid. Aga sinu võrdlus on suht mõtetu. 100m ja 200m sprint on jah puht plahvatusliku jõu alad, need kestavad 9sek-24sek umbes. Jalgpall on 45+45min intervall jookse. seal ei saa selliseid käntsakaid alla kasvatada, vastupidavus kaob ära, sest see lihas tahab hapnikuu ja toitaineid kogu aeg.

Teha jõusaalis sel juhul vastupidavuse jaoks pikemaid seeriaid ja piisavalt aeroobset.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vaieldav. Paljud leiavad, et kreatiini laadimiskuur (20g) päevas olevat mõttetu, uriini kalliks tegemine. Ise olen ainult ühe kuuri läbi teinud, seda ka laadimisega. Seekord proovin ilma. Valik on sinu..

Anna siis mulle ka teada.

Jalad on tegelikult suured ja sellepärast ka vastupidavus kannatab.

Pigem sooviks plahvatuslikku jõudu.

Ja keskpoolik olen.

Vastupidavus on kõige tähtsam. :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vaieldav. Paljud leiavad, et kreatiini laadimiskuur (20g) päevas olevat mõttetu, uriini kalliks tegemine. Ise olen ainult ühe kuuri läbi teinud, seda ka laadimisega. Seekord proovin ilma. Valik on sinu..

on tõesti vaieldav, 2 kuuri teinud, üks käsil veel, tegin koos laadimisega mõlemad, ka endal kolmas kuur plaanis teha ilma laadimiseta, jätkub puru kauemaks :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×