Jump to content
Doc

Säärelihase/triitseps/kõhulihase trenn. Kui palju nädalas, kui suur koormus?

Recommended Posts

Mul suur tahtmine, treenida neid kolme lihast korralikult. Ning siis tahaks teada, et tulemused tuleksid. Siis, kui palju peab neid koormama, mitu harjutust päevas? Kõhulihas ise treenitud, aga tahaks seda kergelt välja. Et kas see jääb juba köögi taha, sest kõhurasva üleliiast pole.

E: Loomulikult, ei piirdu nende lihastega, lihtsalt nende lihastega oleks rohkem tegemist

.

Ning veel lisaküssa,

Kas Sparta's see Boxmix treening, kas see on füüsiline trenn, nagu üle tavalise ning kas enesekaitseks piisav? Sest huvi õppida enesekaitset, aga mitte üle retsida ennast.

Muudetud kasutaja Doc poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Enam ei olegi biitsepsi,kõhu ja rinna vendi, vaid säärelihase,triitsepsi ja kõhulihase ? :lol:

Neid ei ole mõtet üle treenida ausalt öeldes.

Iga trenni lõpus võid kõhulihast teha, kuid ütleme nii, et lõppviimistlus tuleb söögilaua taga ikka.

Võta 3 päeva algajate kava ja tea, et sul pole mõtet ntx. 2x nädalat treenida neid gruppe kui algaja veel oled.

Pärast saad aru !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõhu kohta oskan nii paljöelda et seda võid iga päev teha. Ära lihtsalt üle pinguta. Mõistuse piirides ikka.

Triisepsi kohapealt ütlen seda et see saab suure vati rinda treenides, rinna päeval tee mõni harjutus veel peale selle ja aitab. Kui triiseps on ülejäänud kehast maha jäänud siis võid korra nädalas kergelt veel teha. Triiseps taastub aga suhteliselt kaua ( vähemalt mul), nii et võta asja tundega. Sääre kohta oskan ma soovitada ühte head varianti. Kangi turjal pöia peale tõusud, ehk siis klassika aga seda tee 25x4. Minul ja mu heal sõbral töötas see väga hästi. Proovi ära.

Koorma lihaseid nii palju et sa tunned et need on verd täis ja paksud. Six-pack tuleb välja ainult köögis, vaadates mida sa suhu paned ja mida mitte.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
korra nädalas ühte lihasgruppi treenida, täiesti piisav, ise teen triitsa 2x nädalas, üks päev kerge ja teine raskem
Mismõttes, treenida ühte lihasgruppi, et lihtsalt üks päev rohkem rõhku panna ühele grupile ja rohkem ei näpi, kuni järgmise nädalani?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kõhu kohta oskan nii paljöelda et seda võid iga päev teha. Ära lihtsalt üle pinguta.

Ma pigem treeniks 2-3 korda nädalas ja just suurema koormusega ning lühemaid seeriaid.

korra nädalas ühte lihasgruppi treenida, täiesti piisav, ise teen triitsa 2x nädalas, üks päev kerge ja teine raskem

MWEchamp Postitatud Eile, 21:28

korra treenida, ei saa midagi :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×