Jump to content
mees232

Tatto?

Recommended Posts

Kui nahk venib, eks ikka läheb natukene heledamaks. Aga infektsioonide kohapealt, et hoia see koht puhtana, kasuta Helosani mõned päevad, ära kärna ise ära noki, las tuleb ise maha, tint jääb paremini sisse ja on kaitstud. Päikest ära väga lase sinna, alkoholi võiks ka vähem või üldse mitte tarbida umbes nädal pärast tätoveerimist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Soovitaks ka Pärnus (täpsemalt Paikusel, mõni kilomeeter pärnust väljas) Wolf tattood. http://wolftattoo.ee/

Praegu tal suhteliselt odavad hinnad. Ja töö on tal väga hea. Nii, et otsi pilt valmis, saada talle meilile pilt, hinnapäring ja suurus umbes. Võibolla tuleb isegi reis Pärnu kanti odavam kui Tallinnas teha. Teine asi muidugi aeg leida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Soovitaks ka Pärnus (täpsemalt Paikusel, mõni kilomeeter pärnust väljas) Wolf tattood. http://wolftattoo.ee/

Praegu tal suhteliselt odavad hinnad. Ja töö on tal väga hea. Nii, et otsi pilt valmis, saada talle meilile pilt, hinnapäring ja suurus umbes. Võibolla tuleb isegi reis Pärnu kanti odavam kui Tallinnas teha. Teine asi muidugi aeg leida.

tänud;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Capo

Ma soovitaks Dimon Taturin-it. Ise teinud tema juures kaks tattood- üks suurem teine väiksem , super hästi teeb see vend. Ainult hind võib olla veidi kallis.

töötab tallinnas.

http://taturin.com/fag.html

Muudetud kasutaja Capo poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rudolf Tattoo.

http://www.rudolftattoo.com/

Väga muhe vend, kes on ikka päris tasemel tegija. Öeldakse, et Dimon on eesti parim aga minu meelest on Rudolf suhtkoht sama tasemega, kuid küsib vähem.

Lükkas mulle laptopist Alien vs Predator käima ja kuni vaatasin ta siis töötas.

Kui teed tattoo-d siis tee alles mõne kuu pärast, kui ilmad jahedamad. Tattoo peaks paranema jahedas, et vältida infektsiooni.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tegin endale kolmapäev tattoo jala peale, 17cm pikkusega... Järgmine päev tegin trenni jõusaalis ja polnud häda midagi... Aurigo tattoo Konstantin ise ütles ka, et võib vabalt käia jõusaalis...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
teen vist tattoo nyyd ära kuigi ei taha teha igavest?kellegil ka ajutine??

Mis sa üldse siis teha lased ja raha raiskad?Tattoo peaks ikka igavese laskma teha. Need ajutised nagu kunagistest TURBO nätsudest saadud,paned tatiga naha külge.Mis sest ,et nad ikkagi nõelaga tehakse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
teen vist tattoo nyyd ära kuigi ei taha teha igavest?kellegil ka ajutine??

Olen kord näinud ühte ajutist. Ma ei hakanud täpselt uurima kus ja kuidas tehti, aga see pole mingi hop-on hop-off toode. Vastikult koledalt oli kulunud ja mitu aastat oli juba tegemisest möödas olnud. Kui otsustad teha siis ole sellega igavesti seotud, kui kahtled ära tee!

Ise enda tattoosid ei kahetse. Esiteks mulle juba väikesest peale nad meeldivad ja olen jälginud põhimõtet, et tattoo peab minul olema mingi isikliku tähendusega. Näiteks lapse sünd.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ajutist tattood, mis peaks kestma paar aastat, ei tasu kohe kindlasti teha, sest ega ta ju ühe ropsuga maha ei kulu vaid väga inetult ja pika aja peale. Proovi parem hennatatood, see püsib mõne nädala, siis saad ka ehk selgeks, kas tahad püsivat või mitte. Enne, kui tattoo lasin teha, mõtlesin ikka väga pikalt ja olin endas täiesti kindel, et seda tahan, neli aastat on ta mul olnud ja pole kordagi kahetsenud, varsti lasen värskendada, ei välista ka, et kunagi ühe juurde teen :lol: Sõbranna sai küll lollusega hakkama, otsustas paari päevaga, et laseb randme siseküljele mingi kujundi teha, ma küll üritasin teda ümber veenda, et ta ikka natuke seediks seda otsust, aga polnud mu jutust kasu. Nüüd kahetseb kibedalt ja ma usun, et ta laseb selle mingi aeg ka eemaldada, mis on kõvasti valusam ja kallim protseduur kui tatoveerimine!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üldiselt kõik oskavad tattoosid hästi teha(salongid) kui just pole erakordselt keeruline tattoo, hind on peamine mille järgi kohta valida.

Muudetud kasutaja Arx07 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kohe kindlasti ei tasu kohta valida hinna järgi, kui tahad enda nimetähti või mingit taolist huinjad tatoveerida, siis võid jah mingi jorsi juurde minna, kes teeb sulle selle 200 eeguga ära. Aga kui kvaliteetset ja korralikult tehtud tatoveeringut tahad pead enne eeltööd tegema, seega tatoveerija järgi tuleb ikkagi otsus teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Üldiselt kõik oskavad tattoosid hästi teha(salongid) kui just pole erakordselt keeruline tattoo, hind on peamine mille järgi kohta valida.

No ma olen ikka näinud inimestel selliseid tattoo'sid et tule jumal appi. Mis asi on täpselt salong? Kas mingi suvaline keldritoas askeldav tuba on ka salong?

Ega need tipptegijate kohad nüüd päris tänaval silma ei hakka - targem uurib ammu enne tegija välja, kui kohta ennast otsima asub. Päris nii ei ole, et salong lahe ja tattoveerija näeb ka suht ok välja, et davai ronin sinna... Ise passisin ikka tundide kaupu erinevaid pilte ja lugesin kommentaare enne kui otsustasin kuhu minna. Siiski suhteliselt tähtis otsus.

Mis on kõige hämmastavam on see, et enamik inimesi ei teagi üldse milline korralik tattoo välja näeb.

1.jpg

5.jpg

Vasakul siis mingi suvalise tüübi poolt tehtud bullshit ja paremal Rudolfi poolt parandatuna. Kõige hullem on see, et paljud jäävadki selle vasakpoolsega rahule.

Selline siis minu oma:

ogaaafc91rnqsxwg10l0wv7.jpg

Muudetud kasutaja Archangel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×