Jump to content
BFH

Jõusaal

Recommended Posts

Plaan on hakata siis käima jõusaalis ning lihast treenida. Põhiliselt käsi. Mõtlesin käia 3x nädalas ning kava on profi poolt olemas, kuid see on siiski üldine, aga ma tahaksin keskenduda kätele. Vanust on 15 ja kaal normis, aga mis on head harjutused kätele? :)

Huvitas ka söömine, et mida enne ja pärast jõusaali peaks sööma/jooma? :)

3 - 4 korda nädalas käin ka jooksmas ning tennis mängimas natuke.

Ette tänades...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Plaan on hakata siis käima jõusaalis ning lihast treenida. Põhiliselt käsi. Mõtlesin käia 3x nädalas ning kava on profi poolt olemas, kuid see on siiski üldine, aga ma tahaksin keskenduda kätele. Vanust on 15 ja kaal normis, aga mis on head harjutused kätele? :)

Huvitas ka söömine, et mida enne ja pärast jõusaali peaks sööma/jooma? :)

3 - 4 korda nädalas käin ka jooksmas ning tennis mängimas natuke.

Ette tänades...

3-4 korda jooksmas käia on jõusaali kõrvalt liiga palju. Keskendu rohkem tennise mängimisele pigem. Mõttetu on "põhiliselt" käsi treenida, kõik lihasgrupid vajavad puhkust ning ületreeninguga ei saavuta sa midagi. Tasa ja targu on kasutegur kõige suurem.

*

piimatooteid, puuvilju põhiliselt.. aga ka liha. Peaasi et mitte saiakesi, krõpse, limonaade jms

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
3-4 korda jooksmas käia on jõusaali kõrvalt liiga palju. Keskendu rohkem tennise mängimisele pigem. Mõttetu on "põhiliselt" käsi treenida, kõik lihasgrupid vajavad puhkust ning ületreeninguga ei saavuta sa midagi. Tasa ja targu on kasutegur kõige suurem.

*

piimatooteid, puuvilju põhiliselt.. aga ka liha. Peaasi et mitte saiakesi, krõpse, limonaade jms

Probleem lihtsalt selles, et olen tennist harrastanud pmst terve oma elu, kuid treenerid on laisaks jäänud, ning mäng pole enam nii intensiivne ja tõhus, seega mõtlesin lõpetada tennise, ja proovida jõusaali, kuna endal veel jama, et põlved haiged (mingi valesti luustumine) õnneks vaikset jooksu need kannatavad...

sellepärast ka rohkem käsi, aga muidugi mitte ületreenida...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
et põlved haiged (mingi valesti luustumine) õnneks vaikset jooksu need kannatavad...

Põlved hakkavad enamikul minu tuttavatest valutama jooksmisel, nad ei saa joosta. Jooksmine üldse tundubki olema enamikule eestlastele mittesobiv ala, et siis tee muudmoodi aeroobset.

Aga võib-olla oled siiski mingil määrel valesti toitunud, või mõnda medikamenti tarbinud (?), mis haigusliku tunde on tekitanud nüüd.

Näiteks selle grupi ravimid, pidavat kõrvalefektina tekitama, luustumisega nagu ütled, dis-odrereid:

http://en.wikipedia.org/wiki/Aromatase_inhibitor

Side Effects of Aromatase Inhibitors

• An increase in joint disorders (including arthritis, arthrosis and arthralgia).

• An increase in the incidence of osteoporosis and fractures (specifically fractures of spine, hip and wrist). A hip fracture often results in prolonged hospitalization and long term care in a post-menopausal woman.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Probleem lihtsalt selles, et olen tennist harrastanud pmst terve oma elu, kuid treenerid on laisaks jäänud, ning mäng pole enam nii intensiivne ja tõhus, seega mõtlesin lõpetada tennise

Treenerid on laisaks jäänud ning selletõttu pole enam mäng nii intensiivne ja tõhus? Find logic..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Treenerid on laisaks jäänud ning selletõttu pole enam mäng nii intensiivne ja tõhus? Find logic..

Treenerivastu on hoopis teine asi mängida, kui mõne samal rändom tüübi vastu :D Kunagi 5-6 a tagasi, kui ise mängisin oli ühel tüübil nö eratund, vahetehvahel kui ma asjaolude sunnil jõudsin veidi enne oma trenni algust kohale, pandi tihtipeale mängima tema vastu. Kuna mängisin tol ajal tast tunduvalt paremini, ei usu ma, et trenn oli tal niivõrd tõhus nagu treeneriga.

Sellises variandis suudan ma loogika küll leida :lol:

Treenerid ju platsil pole , ja nemad ei mängi , :D

Kui ise mänginud pole, ei tasu päris lampi ka panna.

Muudetud kasutaja musmusmus poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Põhiliselt treenida käsi ? :lol:

tüüpiline 15 aastaste jutt.. ja kui on paar korda jõusaalis käinud siis mõtlevad et rohkem ei viitsi, ja lähvad hoopis jooma! :D

Nadal oma pakkudega on eeskujuks, tennisemängija kohta on tal ikka väga suured käed :D

Muudetud kasutaja musmusmus poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Miks peaks tennisemängijal käed nagu silguniisad olema? Kui 40+ cm, siis ei lasta varsti platsile :lol:

Muudetud kasutaja Mart Muru poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pirita rannas tehtud pilt.

http://www.elu24.ee/?id=128273 44 pilt

Otselink sellest, 44. pildist on ülal toodud, vajuta selle pildi peale ja võrdle kehade piirjooni. Päritolu ei loe mitte vähimatki, ainult ma ei mõista, miks elu24 modifitseeritud pilte üles laseb :/

Muudetud kasutaja musmusmus poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nadal oma pakkudega on eeskujuks, tennisemängija kohta on tal ikka väga suured käed :D

Nadal, nadaliks, aga siiski, tuleks kogu keha ühtlaselt treenida veel nii noorelt.. mitte nii et aint käed on eesmärgiks..

Treenigu kogu keha... küll need käed ka siis tulevad! :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×