Jump to content
rinaldo

Ärge tapke koeri

Recommended Posts

Läheb jah väga jaburaks.

Ma ei usu elu sees, et keegi siit foorumist oleks ma ei tea mis nälga tundnud. Olete te Siberis käinud? Või elanud 2 nädalat ämbritäie veega? EI USU! Nälg pole see kui pead juurikaid järama ja liha ei saa. Ning kui hakata siin arutama juba selle üle, et kas rohi on elu jne siis on see tõesti jabur :D Nii võttes on kõik asjad ju elus!

Nii, et siis liigitame elusa alla selle, mis endale sobib. Miks ma ei imesta....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Maailmas on palju inimesi, kes on teatud loomadest rumalamad. Teatud loomad suudavad inimesi tappa. Suht surnud ring.

Kui inimene langeb looma ohvriks siis järelikult on ta lollim/nõrgem ja peabki surema, et rass kui selline "paremaks" muutuks <- peaks olema mingil määral evolutsiooni teooria.

Mis puudutab koera või suvalise looma söömist siis on see inimese kasvatuses kinni. Indias on pühaks loomaks lehm ja seal lehma ei sööda. Siin süüakse lehma isukalt. Kusagil maailmas süüakse koeri, meil aga mitte. Täpselt sama teema, mis on ühe jaoks püha on teise jaoks tavaline praad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Maailmas on palju inimesi, kes on teatud loomadest rumalamad. Teatud loomad suudavad inimesi tappa. Suht surnud ring.

See, et üksikud liigi esindajad jäävad üksikutele teise liigi esindajatele alla, ei tähenda, et terve liik jääb alla. Igas liigis on olemas nõrgad isendid, kes üldiselt ellu ei jää - olelusvõitlus. Või sa tahad väita, et mõni loomaliik on intelligentsem kui inimene? See on huvitav teadusavastus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui inimene langeb looma ohvriks siis järelikult on ta lollim/nõrgem ja peabki surema, et rass kui selline "paremaks" muutuks <- peaks olema mingil määral evolutsiooni teooria.

Mis puudutab koera või suvalise looma söömist siis on see inimese kasvatuses kinni. Indias on pühaks loomaks lehm ja seal lehma ei sööda. Siin süüakse lehma isukalt. Kusagil maailmas süüakse koeri, meil aga mitte. Täpselt sama teema, mis on ühe jaoks püha on teise jaoks tavaline praad.

Mina isiklikult tahaksin küll kunagi koeraliha, känguruliha, krokodilliliha ja hobuseliha proovida kui peaksin kuhugi eksootilisse riiki minema. Kuuldavasti pidi ka inimeseliha päris hea olema, aga selle jätan vist vahele :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina isiklikult tahaksin küll kunagi koeraliha, känguruliha, krokodilliliha ja hobuseliha proovida kui peaksin kuhugi eksootilisse riiki minema. Kuuldavasti pidi ka inimeseliha päris hea olema, aga selle jätan vist vahele :D

Ma nii julgelt ei julenud öelda:) kuid koreasse sattudes prooviksin isegi selle delikatessi ära:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Elu muutub j2rjest enam yksyheselt m6istetamatuks.

Patu m6iste jne...

Sovieti aja l6pupoole oli mul juhus. Sattusin yhele loengule, kus pidi r22gitama majandusteemadel, kuid majandust oli seal...oma 10 % ja ylej22nud osa karjuti Take a Jesus into your heart...Halleluuja...

Oli seal ka yks ratastoolis s2rasilmne jutlustaja, kes kirjeldas, kuidas s6jandus on teda aidanud...tema konstrueerib...rakette vms. Tal on hea soe t88koht...Halleluuja... mis sellest, et tulemusena surevad inimesed.

J6uame j2lle lammaste juurde tagasi :P

Mina ei s88 koeri, kuid see ei tee minust pyhakut. Ma kannan nahast jalan6usid ja meenutan seejuures harva visside kurbi silmi. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tänks, et lubasid :D

Ma ei lähe isiklikuks, et teenida siin ei tea mis punkte!

Loodan, et keegi ei pane pahaks, et jutt kuidagi märkamatult hoopis muu pöörde on võtnud. MINU eesmärk see polnud. :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas on tõesti nii raske mõista, kuidas loodus on asjad paika pannud? Mõtetu on loodusele vastu hakata ja segatoidulisuse asemel hakata taimetoiduliseks, esimese astme tarbija olla on kuidagi nadi... :o

Kaks näidet loomulikust toiduahelast, mis on ilmselt aastatuhandeid sellisena olnud ja nüüd tulevad mingid tegelased seda muutma :D :

päevalill -> jänes -> pistrik

päevalill -> jänes -> inimene

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei usu, et ekstremism kuigi jätkusuutlik on. Ma loodan siiski, et enamik inimesi ei pea ennast kunniks (isegi siis, kui nad on Fitnessi foorumis kunnide kasutajagrupis) või maailmavalitsejaks ning ei pabista iga rohulible pärast.

Miks sa väidad,et asjade nimetamine nende õigete nimedaga on ekstremism?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×