Jump to content
rinaldo

Ärge tapke koeri

Recommended Posts

Ärge sekkuge teiste ellu, mis õigus on teil hakata õpetama korealasi,mis on õige,mis vale ? :) Kust te teate, keda on õige,keda vale süüa?

Ise veel vintsutatakse kindlasti arvuti taga sea/kana liha süüa ja samal aja kirjutatakse kommentaare sellest, kui halb on teisi loomi süüa. Natukesilmakirjalik,või mis? ;)

Südame ajavad pahaks sellised "maailmaparandajad",kes on alati arvamusel,et see kuidas nemad teevad on alati õige ja nii nagu teised teevad on ilmtingimata vale, ausõna :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kõik räägivad siin ainult koerte söömisest, aga mitte sellest, et neid seal enne surma julmalt piinatakse!!!

Ma arvan ,et ikka enamus teavad juba seda, et neid piinatakse, ise olen videoklippe sellest ka näinud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Läheme korealastele õpetama, kuidas nemad elama peavad? Kas aktsepteeriksime ka seda kui nemad meile elu õpetama tulevad? Edu!

einoh, muidugi. Laseme kõikidel teha, mis nad tahavad ja vabandada seda välja "kultuurilise erisusega".

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina andsin ka sinna hääle :)

Ja kuskil Hiinas või seal kandis süüakse ju ka rotiliha. Nägin kunagi dokumentaali, kuidas rotid elusalt kuuma vette pistetakse, et nahk maha tuleks. Nad on ka ju tegelt koduloomad paljudele inimestele.

Minu jaoks vahet tegelt pole, kas koduloomad v mitte, kui nendega julmalt käitutakse siis hakkab kõigist kahju.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
einoh, muidugi. Laseme kõikidel teha, mis nad tahavad ja vabandada seda välja "kultuurilise erisusega".

Mismõttes kõike? Kui me ise teeme analoogset asja (tapame ja sööme erinevaid loomi), siis on ikka väga jabur minna rääkima korealastele, et koeri ei tohi süüa. Moslemid tulevad ütlevad, et siga ei tohi süüa; hindud tulevad ütlevad, et lehma; vegaanid, et loomset toitu...kuhu me siis täpselt jõuame? Mille alusel keegi ütleb, et ei tohi?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mismõttes kõike? Kui me ise teeme analoogset asja (tapame ja sööme erinevaid loomi), siis on ikka väga jabur minna rääkima korealastele, et koeri ei tohi süüa. Moslemid tulevad ütlevad, et siga ei tohi süüa; hindud tulevad ütlevad, et lehma; vegaanid, et loomset toitu...kuhu me siis täpselt jõuame? Mille alusel keegi ütleb, et ei tohi?

Nõiaringi jõuame :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mismõttes kõike? Kui me ise teeme analoogset asja (tapame ja sööme erinevaid loomi), siis on ikka väga jabur minna rääkima korealastele, et koeri ei tohi süüa. Moslemid tulevad ütlevad, et siga ei tohi süüa; hindud tulevad ütlevad, et lehma; vegaanid, et loomset toitu...kuhu me siis täpselt jõuame? Mille alusel keegi ütleb, et ei tohi?

mõistlikkuse?

btw, ma ei räägi keelamisest, ma räägin sellise tegevuse taunitavusest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuidas Sa seda taunimist ja selle mõistlikkust korealasele seletad? (Ma pean siis silmas just koeraliha söömist, mitte koerte piinamist.)

maailmas on üldlevinud tavad.. see indialaste ja moslemite viide on ju puhtalt religioosne teema.

Kultuuriruumid on küll erinevad aga no koerte söömine...not right. Tee mis tahad, see ei ole õige.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See ei ole Sinu jaoks õige, nende jaoks on. Kui nad sööksid koeri religiooni tõttu, siis oleks see ok? Või ma ei saa aru, mida sa sellega mõtled.

Teised ei tee - see ei ole mitte mingi argument. Igas kultuuris on asju, mida tehakse teisiti (söömisest rahvatantsudeni) Milline loodusseadus ütleb, et inimesed peavad kõiki asju ühtemoodi tegema? Sellist pole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

lõuna-koreas on arvatavasi ka toidu leidmisega suuremaid raskusi kui euroopas ja koer pole nõudlik loom , hea odav kasvatada ja lõpuks ära süüa . lõuna koreas vaevalt nad vaatavad mida nad söövad, vaid põhiline oleks kõht täis saada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
l lõuna koreas vaevalt nad vaatavad mida nad söövad, vaid põhiline oleks kõht täis saada.

Kui niisugusel jõukal maal, nagu on Lõuna-Korea süüakse midagi, mis eurooplasele veidi imelik tundub, siis on arvatavasti põhjuseks traditsioonid, aga mitte meeleheitlik soov kõht täis saada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
siga n2itex on moslemite pyha loom.Lääne maailm j2lle s66b sealiha meelsasti.

Pigem on ikka lehm püha, mitte siga. Aga kui lehm on püha, kas see teeb temast kohe inimese sõbra ? See et nad ei söö loomaliha, ei tähenda, et ta oleks inimese parim sõber, ta on lihtsalt püha.

Kelle jaoks on, kelle jaoks ei ole koer parim sõber. Ise olen kahe koeraga jumalaga jätnud, võib öelda, et koer on vahest rohkem sõber, kui inimene.

Aga eks igal ühel omad huvid. Mõne jaoks on rotid kah parimad sõbrad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
lõuna-koreas on arvatavasi ka toidu leidmisega suuremaid raskusi kui euroopas ja koer pole nõudlik loom , hea odav kasvatada ja lõpuks ära süüa . lõuna koreas vaevalt nad vaatavad mida nad söövad, vaid põhiline oleks kõht täis saada.

Arvata on tore, aga Lõuna-Koreast ei tea Sa midagi. Uuri enne kui midagi nii jaburat kirjutad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina andsin ka sinna hääle :)

Ja kuskil Hiinas või seal kandis süüakse ju ka rotiliha. Nägin kunagi dokumentaali, kuidas rotid elusalt kuuma vette pistetakse, et nahk maha tuleks. Nad on ka ju tegelt koduloomad paljudele inimestele.

Minu jaoks vahet tegelt pole, kas koduloomad v mitte, kui nendega julmalt käitutakse siis hakkab kõigist kahju.

N2gid kunagi?ma n2gin hiljuti dokumentaali kuidas kassid elusalt kuuma vette pistetaxe.

hiinlased need pistavad k6ik nahka,varsti pole midagi syya siis hakkavad yxteist s66ma vist.Paljunevad ka nagu ma ei tea mis asjad,pool venemaad juba neid t2is.2ki neid kloonitaxe:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

koer on üks vähestest "ajudega" loom ... ei saa võrrelda teda nt seaga, veel vähem kanaga.

minu poolest söögu neid edasi.aga neid nii piinata on vale - seega andsin ka oma allkirja.

Muudetud kasutaja Madis232 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
koer on üks vähestest "ajudega" loom ... ei saa võrrelda teda nt seaga, veel vähem kanaga.

minu poolest söögu neid edasi.aga neid nii piinata on vale - seega andsin ka oma allkirja.

Seal on "ajusid" kindlasti sama palju kui koeral...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
maailmas on üldlevinud tavad.. see indialaste ja moslemite viide on ju puhtalt religioosne teema.

Kultuuriruumid on küll erinevad aga no koerte söömine...not right. Tee mis tahad, see ei ole õige.

"Üldlevinud tavad" on puhtalt võimupositsioonil olevate riikide kultuuriekspordi tulemus. Ja võimupositsioonid on juba nihkumas, koerasööjate kasuks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma murraks igal pilukal hea meelega kaela,kes loomi,eriti koeri piinab.Endal koer ja kohe teinegi tulemas,nii et sellist asja ma ei salli.

aga noh samas eestis on peni elu tähtsam kui inimese oma, minu arvates.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×