Jump to content
rinaldo

Ärge tapke koeri

Recommended Posts

Vot selline kiri tuli mulle meili peale. Mida asjast arvate?

Tere , Sinu sõber toetas palvekirja lõpetamaks Lõuna-Koreas koerte piinamine ja koeraliha söömine ning arvab, et sa peaks ka oma allkirja andma! Lõuna-Koreas puuakse, pekstakse, põletatakse või saadetakse elektrišokiga surma üle 2 miljoni koera aastas. Selle aja jooksul, kui sa seda e-maili loed, tapetakse Koreas 5 koera. Lõuna-Koreas on loomakaitseseadused, aga neid pole kunagi korralikult järgitud. Me peame koguma vähemalt 1 000 000 allkirja, et peatada koerte piinamine ja keelustada koeralihatööstus Lõuna-Koreas. Allkirjad annab kohalikule valitsusele üle Korea Animal Rights Advocates grupp. Külasta lehte http:www.uniteddogs.com/stopkillingdogs , vaata silmi avavat videot ja toeta palvekirja. Aitäh sulle abi eest, United Dogs and Cats meeskond.

Linki võite vabalt vaadata, seal pole midagi karmi. Minu arvates on isegi liiga pehme ja ei ajenda mind allkirja andma. Video "Earthlings" pani ikka mõtlema, aga seal polnud ju suurt midagi ette võtta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Koerte piinamine ja see aeglane ja piinarikas tapmine on halb jah, aga "stop killing dogs".. Miks siis lambaid või sigu võib tappa ja koeri ei või? Koer on püha loom? Minu arust on koer loom nagu iga teinegi, ja inimene kasutab liha söögiks, see on fakt. See, et eurooplased ei ole harjunud koeraliha sööma, on üks asi, aga kui mõni teine rahvus on harjunud, siis miks peab neid halvustama?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Koerte piinamine ja see aeglane ja piinarikas tapmine on halb jah, aga "stop killing dogs".. Miks siis lambaid või sigu võib tappa ja koeri ei või? Koer on püha loom? Minu arust on koer loom nagu iga teinegi, ja inimene kasutab liha söögiks, see on fakt. See, et eurooplased ei ole harjunud koeraliha sööma, on üks asi, aga kui mõni teine rahvus on harjunud, siis miks peab neid halvustama?

Nõustun, ühest küljest on muidugi väga kurb et siinmail 'koduloomaks' peetud loomi seal toidulaual kasutatakse kuid samas ajaks ennast küll vihaseks kui mingi kauge ida-naaber hakkaks minule kõrri hüppama sellepärast et mu igapäevasel toidulaual kanaliha on :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Koerte piinamine ja see aeglane ja piinarikas tapmine on halb jah, aga "stop killing dogs".. Miks siis lambaid või sigu võib tappa ja koeri ei või? Koer on püha loom? Minu arust on koer loom nagu iga teinegi, ja inimene kasutab liha söögiks, see on fakt. See, et eurooplased ei ole harjunud koeraliha sööma, on üks asi, aga kui mõni teine rahvus on harjunud, siis miks peab neid halvustama?

Arvatavasti sul kodus pole lemmiklooma koer. :) mina olen küll selle vastu, et koeri tapetakse. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Koerte piinamine ja see aeglane ja piinarikas tapmine on halb jah, aga "stop killing dogs".. Miks siis lambaid või sigu võib tappa ja koeri ei või? Koer on püha loom? Minu arust on koer loom nagu iga teinegi, ja inimene kasutab liha söögiks, see on fakt. See, et eurooplased ei ole harjunud koeraliha sööma, on üks asi, aga kui mõni teine rahvus on harjunud, siis miks peab neid halvustama?

kui loomadel vahet ei oleks siis nad oleks kõik ühe nimetajaga nimetatud "loom" ja kõik, mitte antud igale ühele mingi muukõlaline tunnus.

Ja üldse, eks pane teinekord oma kodu siis siga valvama, või veel parem - lehm.

Koera ei anna võrrelda ükskõik millise loomaga. (IMO)

Koer ON inimese parim sõber, ex-koeraomanikuna võin mürki selle peale võtta, lojaalsemat ja altruistlikumat olevust pole minu silm näinud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Arvatavasti sul kodus pole lemmiklooma koer. :) mina olen küll selle vastu, et koeri tapetakse. :)

mina ka vastu see on haige ju koer on lemmikloom,mul suri just koer ja mõelda hakata seda sööma oleks ebainimlik ka haigest kaugel,seda tehes kaotad inimlikkuse,sama hästi võid hakata teisi inimesi sööma,miks mitte mõndades kohtades sama ju.Minujaoks on koer sama püha kui inimene.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Koerte piinamine ja see aeglane ja piinarikas tapmine on halb jah, aga "stop killing dogs".. Miks siis lambaid või sigu võib tappa ja koeri ei või? Koer on püha loom? Minu arust on koer loom nagu iga teinegi, ja inimene kasutab liha söögiks, see on fakt. See, et eurooplased ei ole harjunud koeraliha sööma, on üks asi, aga kui mõni teine rahvus on harjunud, siis miks peab neid halvustama?

Ei usu, et maailmas sigu ja lambaid nii massiliselt lemmikloomadena peetakse kui koeri. Seetõttu on koerte söömine ilmselt suuremele osale inimkonnast vastumeelt tegevus (karta on , et sul pole kunagi koera olnud, kui sa näed koera, siga ja lammast ühesuguste lihakehadena).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tegelikult ei tundugi mulle koerte liha söömine imelik ega öövastav. Sööksin isegi kassi liha (mul on kodus kass). Küll aga ei meeldi mulle loomade piinamine.

jeesas aga ok,inimesed on erinevad,kuid kui mul pakutakse kanaliha ja hiljem öeldaks et see oli koer siis ei saa midagi teha,vabatahtlikult ei sööks

ja jõusaalis käiks seetõttu et vabastada 10 a pärast koerad piinadest naq rambo:D

Muudetud kasutaja mees232 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Andsin isegi allkirja sinna. Küsimus pole isegi koerte tapmises, vaid selles, kuidas neid tapetakse, ei hakka siin neid õudusi parem kirjeldama, kes natuke uurib, saab isegi teada :)

Muudetud kasutaja marjasha poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Andsin isegi allkirja sinna. Küsimus pole isegi koerte tapmises, vaid selles, kuidas neid tapetakse, ei hakka siin neid õudusi parem kirjeldama, kes natuke uurib, saab isegi teada :)

jube,eks :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kui loomadel vahet ei oleks siis nad oleks kõik ühe nimetajaga nimetatud "loom" ja kõik, mitte antud igale ühele mingi muukõlaline tunnus.

Ja üldse, eks pane teinekord oma kodu siis siga valvama, või veel parem - lehm.

Koera ei anna võrrelda ükskõik millise loomaga. (IMO)

Koer ON inimese parim sõber, ex-koeraomanikuna võin mürki selle peale võtta, lojaalsemat ja altruistlikumat olevust pole minu silm näinud.

Sinu jaoks parim sõber, minu jaoks võib-olla ka. aga korealase jaoks söök. Ma ei mõista, miks peaksid mingid ameeriklased või eurooplased korealaste ellu oma nina toppima - mida nad söövad jne. Meil on erinev kultuur ja erinevad põhimõtted. Indialased võiksid samamoodi keelustada lehmade söömise üle maailma, sest lehm on neil püha loom. Juudid (judaistid) keelaksid sealiha söömise, sest neil on keelatud seda süüa jne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sinu jaoks parim sõber, minu jaoks võib-olla ka. aga korealase jaoks söök. Ma ei mõista, miks peaksid mingid ameeriklased või eurooplased korealaste ellu oma nina toppima - mida nad söövad jne. Meil on erinev kultuur ja erinevad põhimõtted. Indialased võiksid samamoodi keelustada lehmade söömise üle maailma, sest lehm on neil püha loom. Juudid (judaistid) keelaksid sealiha söömise, sest neil on keelatud seda süüa jne.

no eks vaatame suurt pilti, tsiviliseeritud maailmas ei sööda koeri.. Eesmärk on liikuda kõrgemale mitte madalamale, seega võrrelda end II või III maailmaga ei ole mõtekas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sinu jaoks parim sõber, minu jaoks võib-olla ka. aga korealase jaoks söök. Ma ei mõista, miks peaksid mingid ameeriklased või eurooplased korealaste ellu oma nina toppima - mida nad söövad jne. Meil on erinev kultuur ja erinevad põhimõtted. Indialased võiksid samamoodi keelustada lehmade söömise üle maailma, sest lehm on neil püha loom. Juudid (judaistid) keelaksid sealiha söömise, sest neil on keelatud seda süüa jne.

Ma mõtlesin just ka, et mida oleks teistel meie asjade kohta öelda? Miks peaks keegi tulema ja ütlema, et meie ei tohi sea või mis iganes looma liha süüa? Või hoopis tuleb keegi kõva mees usast ja ütleb, et näe, siin on allkirjad selle kohta, et ülejäänud rahvale ei meeldi, et te mulgikapsaid sööte.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
no eks vaatame suurt pilti, tsiviliseeritud maailmas ei sööda koeri.. Eesmärk on liikuda kõrgemale mitte madalamale, seega võrrelda end II või III maailmaga ei ole mõtekas.

Millest sa järeldad, et Lõuna-Korea Eestiga võrreldes vähetsiviliseeritud on?

Muudetud kasutaja UmbIsik poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul on näiteks vastik, kui verivorsti süüakse (või verd juuakse või mingil muul viisil söögiks kasutatakse), ja ma ei usu, et ma vähem tsiviliseeritud olen kui teie. Kas ma võiks siis ka allkirju koguda, ja kui ma neid piisavalt saan, siis keelaks verivorstid ära? Ebaloogiline kuidagi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jah kultuurid on erinevad, arusaamad ja kombed teised. Kuid siiski koer on olnud inimesele algusest saadik sõber-kaaslane. Lehm, siga, kana jne ongi majapidamistes olnud toiduallikaks - piim, munad, liha. Üsna õõvastav ja tobe on meil siin mõelda, et pistaks jõuludeks koera paksuks ja teeks hea prae. Absurdsus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuid siiski koer on olnud inimesele algusest saadik sõber-kaaslane.

Nonoh, nende omaduste väljaarendamiseks läks ikka vääga palju aega. Alguses ei saanud ta kohe kuidagi sõber ja kaaslane olla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nonoh, nende omaduste väljaarendamiseks läks ikka vääga palju aega. Alguses ei saanud ta kohe kuidagi sõber ja kaaslane olla.

Räägitakse palju asju, kunagi ei tea. Kuid on ülesmärkeid tõesti sellest, et paleoliitikumi inimene kasvatas koera algselt muuks kui sõbraks.

Loomulikult ei olnud kohe koera kui kodukoera ja sõpra. Siiski hundi alamliik ning sõbra välja kujunemine võttis aega. Kuid see kõik jääb kaugesse aega ja ei ole tähtsust, et algselt keegi teda söögiks kasvatas. Samamoodi ju kuskil kaugel nagu praegu Koreas, mitte siin, meie kultuuris.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Capo
Vot selline kiri tuli mulle meili peale. Mida asjast arvate?

Linki võite vabalt vaadata, seal pole midagi karmi. Minu arvates on isegi liiga pehme ja ei ajenda mind allkirja andma. Video "Earthlings" pani ikka mõtlema, aga seal polnud ju suurt midagi ette võtta.

ma andsin hääle sinna ka kunagi ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×