Jump to content
j6ujunn

ZMA kogemused?

Recommended Posts

Minu arust on see ikka suht spetsiifiline toode, kuna need ei ole just mingisugused suvalised "daily reccomend" kogused.

Mind huvitab see et kui ma 17 olen et mis halba see mulle teha võiks et ei peaks seda tarbima enne 21. et lihtsalt huvi pärast. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mind huvitab see et kui ma 17 olen et mis halba see mulle teha võiks et ei peaks seda tarbima enne 21. et lihtsalt huvi pärast. ;)

Ei teeks halba midagi, kui õigesti võtta. Alati kui midagi liiast saab ei ole hea, seda kõige kohta. Näiteks tsingi ületarbimine põhjustab mao- ja soolteärritusi, vähendab immuunsust ja vase omastamist. Preparaadid, mis sisaldavad enam kui 50mg tsinki võivad põhjustada iiveldust, peavalu ja vasevaru vähenemist maksas.

Magneesiumi liigsus ei teki kergesti, sest annuste suurenedes imendumine väheneb, neerud eritavad magneesiumi liia organismist kiiresti välja.

Pidev B6-vitamiini suurte koguste tarbimine võib põhjustada närvisüsteemi kahjustusi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei teeks halba midagi, kui õigesti võtta. Alati kui midagi liiast saab ei ole hea, seda kõige kohta. Näiteks tsingi ületarbimine põhjustab mao- ja soolteärritusi, vähendab immuunsust ja vase omastamist. Preparaadid, mis sisaldavad enam kui 50mg tsinki võivad põhjustada iiveldust, peavalu ja vasevaru vähenemist maksas.

Magneesiumi liigsus ei teki kergesti, sest annuste suurenedes imendumine väheneb, neerud eritavad magneesiumi liia organismist kiiresti välja.

Pidev B6-vitamiini suurte koguste tarbimine võib põhjustada närvisüsteemi kahjustusi.

3 tabletti päevas 30päeva järjest ületarbimine vms? :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
3 tabletti päevas 30päeva järjest ületarbimine vms? :D

Ei. Ületarbimine on kui võtad rohkem kui juhendis kirjas.

Muudetud kasutaja Arx07 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×