Jump to content
j6ujunn

ZMA kogemused?

Recommended Posts

jap nii tal mulgi,aga kas Zmad võib võtta aastaringselt?kuurindena või?koguaeg?

Ma olen ZMAd võtnud aastaringselt. Magneesium ju üks sportlasele vajalikemaid mineraalaineid.

Samas mõni pidi võtma nagu vitamiinegi aeg-ajalt. Et siis pidavat mõju suurem olema, kui jälle võtma hakkad. Samas kui sa oled vitamiinidefitsiidis ja hakkad vitamiine sööma, siis läheb ka enesetunne paremaks aga vaevalt on mõtet ennast vahepeal defitsiiti lasta, et suuremat laksu tunda. :)

No see selleks.

Igatahes tsink ja magneesium tõstavad testosteroonitaset, ZMA annab parema une: parem väljapuhkamine, parem taastumine.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma olen ZMAd võtnud aastaringselt. Magneesium ju üks sportlasele vajalikemaid mineraalaineid.

Samas mõni pidi võtma nagu vitamiinegi aeg-ajalt. Et siis pidavat mõju suurem olema, kui jälle võtma hakkad. Samas kui sa oled vitamiinidefitsiidis ja hakkad vitamiine sööma, siis läheb ka enesetunne paremaks aga vaevalt on mõtet ennast vahepeal defitsiiti lasta, et suuremat laksu tunda. :)

No see selleks.

Igatahes tsink ja magneesium tõstavad testosteroonitaset, ZMA annab parema une: parem väljapuhkamine, parem taastumine.

ok,kirp räägi triblussest,kas tribulus vs ZMA,kui koos võtta kuidas siis veel?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ok,kirp räägi triblussest,kas tribulus vs ZMA,kui koos võtta kuidas siis veel?

Ma ei näe põhjust, miks ei võiks mõlemat samal ajal võtta. Ma ei saa nüüd öelda, et üks on teisest parem, sest tsink ja magneesium on ikkagi elementaarsed kehale vajalikud ained, kuigi tribuluse efekt võib ju suurem olla.

Mõlemad on alla 300.- niiet võid neid järjest proovida.

Tribulust võiks võtta vastavalt kehakaalule.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Capo
Ei hakanud uut teemat tegema ja küsin siin, et kas ZMA-d võib võtta ka puhkepäevadel?

Ma pole küll ise võtnud , aga niipalju kui mina olen aru saanud siis tuleks võtta iga õhtu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis nime all see on, või tuleb osta mitu asja kokku?

Mina ostsin näiteks tsink-kelasin ja magneesium-magne b6.

Ei apteegist saab teisigi sportlastele vajalikke aineid palju odavamalt,kasvõi näiteks omega 3,mis siin maksab 212 krooni,apteegist saab 100 krooniga:P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui apteegist asju osta, siis lisaks hinnale ja värvilisele purgile tasub alati vaadata ka sisaldust ja mis vormis ained üldse esinevad. Sünteetiliste ja looduslike jne imendumise vahe võib olla suur. A la mis kasu on odavamast asjast kui see imendub nii väikeses koguses et mõju ei avalda?

Aga jah: Kelasin magneesium ja tsink mõlemad peaks olema ühed parimad apteegist saadaolevad variandid. Samamoodi on Optimumi ZMAs tsink ja magneesium samasuguses hea imendumisega vormis. Magne6 plusside ja miinuste kohta peast midagi öelda ei oska.

Kalaõli on veel odavam kui kapslid samas tuleb vaadata asju ka teise inimese mätta otsast: mõni ei oleks kuidagi nõus endale seda juba maitse pärast sisse ajama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas Optimumi ZMA, mis ka siin fitshopis müüa on võib võtta igas vanuses? :)

oleks parem kui vanust oleks 21a +

aga kui on madal testo, loomupäraselt juba , siis võib ka ju turgutada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
oleks parem kui vanust oleks 21a +

aga kui on madal testo, loomupäraselt juba , siis võib ka ju turgutada.

ZMA võtmiseks küll üle 21 eluaasta olema ei pea. Tegu ju ikkagi elementaarse tsingi ja magneesiumi kompleksiga: inimesele vajalikud mikrotoitained, mida on vaja igas vanuses.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Iseasi, kas sellest ZMA-st mingit kasu on... ise sõin ka ühe purgi kunagi ära; ei saand aru küll et midagi oleks teisiti olnud... Tasub mõelda, kas sul on ikka hädasti lisaks tsinki ja magneesiumit vaja ja seda päris suurtes kogustes...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ZMA võtmiseks küll üle 21 eluaasta olema ei pea. Tegu ju ikkagi elementaarse tsingi ja magneesiumi kompleksiga: inimesele vajalikud mikrotoitained, mida on vaja igas vanuses.

Minu arust on see ikka suht spetsiifiline toode, kuna need ei ole just mingisugused suvalised "daily reccomend" kogused.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×