Jump to content
kimmel

profikulturism kas sport?

Recommended Posts

See on iseenesest hea point, igal spordialal on oma kohtunikud kes põhimõtteliselt saavad lõpptulemust mõjutada. Siiski väike vahe on sees - kulturismis sõltub võitja määramine ainult kohtunike otsusest, mingit selgelt mõõdetavat komponent ei paista olevat.

Mis näitab kui kauge sa neist asjadest ikka oled :) Aga sõna võtaks kasvõi raketiehitusel ... kuna näinud raketti lendamas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See on nüüd õige küll aga vahel keeravad kohtunukid, kes peaks olema alaga vädagi "kodus", ikka totaalselt käru. Ka sellest on siin foorumis juttu olnud. Vabanduseks tuuaksegi siis kohe see võlusõna, SUBJEKTIINE ja sinna see asi jääb. Jääb ka edaspidi. :D Just see on põhjus mis minu jaoks teeb kulturismivõistluse vahel mittespordiks, või siis vähem spordiks. On olnud kordi kus sportlane / endal nii karmid hetked puuduvad võistluskarjäärist/ ennast vaat et vormi tehes ära tapab dieediga /tema probleem muidugi/, saavutab aga siiski väga ja väga hea sportliku vormi, seda siis kultursmi hindamissüsteemi järgi, temast ettepoole aga pannakse mingid krdi "kohalikud külatolad või lehma lellepojad", sest kohtunikele ei jäänud teadmata tema lavatagune ...olek, ütleme nii. :huh: . Kogu hingega võistlusteks valmistunud vend aga kukub korduvalt lava taga kokku, teda on vaja turgutada, et ta üldse jõuaks oma kolmanda koha auhinnale järgi minna. /ometi pidas mees ennast laval olles vapralt üleval ja pidanuks olema nr1./Selle näite puhul hindasid kohtunikud selgelt midagi muud kui visuaalselt paremat sportlikku vormi kulturismi vaatenurgast. Ometi aga oleks pidanud nad just seda hindama. :)

Minu, ja veel paljude vaatajate subjektiivsete arvamuste kohasel olid sa ilgelt heas vormis viimastel Eesti võistlustel ja oleksid pidanud võitma, aga nii see ei olnud, seega subjektiivset arvamust on siin ikkagi päris palju sees.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis näitab kui kauge sa neist asjadest ikka oled :) Aga sõna võtaks kasvõi raketiehitusel ... kuna näinud raketti lendamas.

Tundub, et kulturism on sulle väga hingelähedane teema. Kui keegi midagi kulturismi kohta sinu meelest ebameeldivat ütleb, siis selle asemel et argumendiga välja tulla lähed lihtsalt närvi :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võistlustants näiteks sõltub täiesti kohtunike otsusest ja see on sport. Ükskõik palju "kodutööd " ei tehtud võidab see, kes paremini silma jäi.

Mina jään sellele kindlaks, et kulturism on sport.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Võistlustants näiteks sõltub täiesti kohtunike otsusest ja see on sport. Ükskõik palju "kodutööd " ei tehtud võidab see, kes paremini silma jäi.

Mina jään sellele kindlaks, et kulturism on sport.

Muide, ma tegin vahepeal mõned Google otsingud teema kohta ja sattusin lõigu peale mis haakub hästi selle postitusega:

Sports that are subjectively judged are distinct from other judged activities such as beauty pageants and bodybuilding shows, because in the former the activity performed is the primary focus of evaluation, rather than the physical attributes of the contestant as in the latter (although "presentation" or "presence" may also be judged in both activities).

Allikas on http://en.wikipedia.org/wiki/Sport.

Kardetavasti muutub mõni kulturismi fänn nüüd puhta tigedaks, aga mina seda sinna kirja ei pannud, ärge mind süüdistage.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuidas mõjutab valestart maratoni tulemust? :)

No siis sprintidega ... vahet pole. Või noh ... maraton ainus sport seega. Kuigi netis googeldades võib kindlasti leida artikleid kus kari spetsialiste tituleerivad maratoni näiteks showjalutamiseks ... kuna iga loll saab aru, et seal midagi rasket pole ... lihtsalt jooksed läbi ja asi ants. Jalg jala ette - mis seal rasket. Ja tehnikat ka pole, mis jamama hakkas. Ala et lööb poolepeal küünlad märjaks või käigukast annab otsad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jalg jala ette - mis seal rasket.

"Pärast selgus, et viimased kaks ringi oli Pärnakivi läbinud 37-kraadises niiskes leitsakus silmad kinni, teadvusetult."

http://www.virumaa.ee/discuss/msgReader...mp;m=11&d=1

Muudetud kasutaja ROtter poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis näitab kui kauge sa neist asjadest ikka oled :) Aga sõna võtaks kasvõi raketiehitusel ... kuna näinud raketti lendamas.

Kas on siis mingi väga selgesti mõõdetav komponent? Midagi ju ei mõõdeta.

Kui keegi arglik moderaator tahab mulle vastata, siis palun enda nime alt (kui ikka julgust jagub ja midagi vastata on). Muidu minu posti sees vastates jääb mulje nagu oleksin mina midagi kirjutanud, mida ma kirjutanud ei ole. Ühtlasi palun korja see debiilne pilt mu postituse küljest ära. Minul vist seda võimalust ei ole.

post-2073-1252437092_thumb.jpg

Muudetud kasutaja Vägivaldur poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis peamine, haige hundi rind on kondine ja karv pulstunud, kohati puudub üldsegi. See ju tekitab hirmsat viha ja kadedust, selles haiges hundis. A nuh, karjale ei lähe tema kiunuv katkendlik ulumine korda. :)

Kui see haige hunt ka teisi nakatab ja selliseid väeteid hunte tekib palju, siis kõlab ka kiun valjemini. Normiks saab hunt, kes ulub haledalt ja näeb räsitud välja.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui see haige hunt ka teisi nakatab ja selliseid väeteid hunte tekib palju, siis kõlab ka kiun valjemini. Normiks saab hunt, kes ulub haledalt ja näeb räsitud välja.

Inimeste hulgas võib see küll nii minna, ehk ongi juba läinud. Vanemal ajal oli tugev keha ikka rohkem ja rohkematele eeskujuks kui uuemal ajal. Aga eks neid ilkujaid, väärakaid, selliseid BRÜNO /foorumi patsill/ suguseid on igal ajal olnud. Loomade hulgas on aga see välistatud , et emane isend sellisest kiibakast välja teeks, seega on väärakate laiem levik välistatud. Aga jah, inimloomade seas on igasuguseid ja aina kirjumaks see seltskond siin läheb. Nagu kunagi / ei saa jälle mitte tsiteerimata jätta oma iidolit :D / Ameerikas on selliseid palju, kes ei tea ise ka on nad mehed või naised. :) Mina olen igaljuhul mees ja kas ma peaksin seda häbenema või kuidagi varjama? Vastas A S küsimusele, musklid ja liiga macho äkki? /teema areneb, seega loodan, et see võrdlus passib siia, heaste. :huh: /

Muudetud kasutaja Bonsuna poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Capo
mismoodi kõik?tippsportlased vb tõesti

vahet pole ju kas oled tippsportlane v algaja , teed midagi valesti ja ongi vigastus käes.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Veel üks BRÜNO sugune värd, tra teid ikka sebib siin ringi. :)

Näe, jälle lasid küüned-käpad käiku. Või seisnebki sinu mehelikkus naisterahvastele halvasti ütlemises?

See teema on ka juba poolenisti spordiks kätte läind!

Mhmh, selle kohta käib see klassika.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

http://www.runnersweb.com/running/ncm_1978.html

Maratonijutu jätkuks.

Aga teemasse:

Kas mehed trenni teevad? Teevad. Võistlevad? Võistlevad. Siis on sport küll. Ilma treenimata võistluste läbi ei löö ja kui lööb, siis on tegemist kõrgemat sorti korruptsiooniga.

Pole siin mingit raketiteadust, ebaloomulikud lihased, sarnaste meeste subjektiivne hindamine jms. ei puutu asjasse. Samas ma malet/kabet spordiks ei pea, füüsise osakaal liialt väike. Selliste alade jaoks peaks mingi muu nimetuse välja mõtlema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Aphroditex
Näe, jälle lasid küüned-käpad käiku. Või seisnebki sinu mehelikkus naisterahvastele halvasti ütlemises?

Mhmh, selle kohta käib see klassika.

siin foorumis pole ju aru saada, kas tegu on meeste- või naisterahvaga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
siin foorumis pole ju aru saada, kas tegu on meeste- või naisterahvaga.

Siis küll jah, kui pole oma profiili seda märkinud. Aga kui on märgitud siis korra klõps nime peal ja kohe näha, kas seal roosa või sinine nupuke.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×