Jump to content
marjasha

Oliiviõli võtmine

Recommended Posts

Sääl herr Otteri antud lingis oli rapsiõli 6 ja 3 suhteks toodud 2:1 . Pole ju üldse paha :huh: .

Krt vägisi jääb mulje , et prae millega tahad ikka on halb. Ostsin raske raha eest purgi "Virgin coconut oil"i . Tohib siis sellega praadida või mitte ? . Või topin lihtsalt lusikaga suhu :rolleyes: . Igal juhul tundub , et praadimiseks kasutan edaspidi viinamarjaseemne õli (kuigi mule tundub , et mul õnnestus osta seda külmpressitud variandina :angry: ). Searasva ei ole õnnestunud poest leida , mina ei tea mis need pilud sellega teevad , viskavad minema äkki <_< . Tahaks ju nii väga tervislikult elada :rolleyes:

Kookosõli ostsin mina viimati 480 ml purkides a la 80-90 EEK per item.... Kaupmehe kaubavalikust

Sedasama sai miski 130.- EEK Viru keskuse toidukaupadest.

Ma olen näinud ka Pukka firma 300.- EEK, mis on ikka räigelt ülehinnatud.

Tohib praadida küll, kuid sa oled õigesti aru saanud, prae, millega tahad, ikka on halb.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tohib praadida küll, kuid sa oled õigesti aru saanud, prae, millega tahad, ikka on halb.

Tauriin ja karnosiin peaks glükeeritud valkude koormust vähendama.

Kes Kaupmehhe ostma läheb ja kaarti omab, võtke mind ka kaasa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tauriin ja karnosiin peaks glükeeritud valkude koormust vähendama.

Kes Kaupmehhe ostma läheb ja kaarti omab, võtke mind ka kaasa.

....aga sa oled meil jalamees nagu minagi?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pean siinkohal paar kiidusõna kookosõlile poetama . Eile praadisin liha sellega ja täna hommikul viskasin lusikatäie poti põhja , kui pudru keetma hakkasin . Eriti mõnusaks tegi pudru maitse . Tundub , et vähemalt mõneks ajaks on uus lemmik leitud . Soovitan soojalt :rolleyes: . Viinamarjaseemne õli jääb nüüd ootama aega , kui peaks tekkima probleeme kookosõli tarnimisega .

Ja kordamine on tarkuse ema:

Relative to other cooking oils, it creates minimal harmful byproducts when heated

ja riskides ennast korrata:

Coconut oil is very heat stable so it makes an excellent cooking and frying oil. It has a smoke point of about 360°F (180°C). Because of its stability it is slow to oxidize and thus resistant to rancidity, lasting up to two years due to high saturated fat content :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pean siinkohal paar kiidusõna kookosõlile poetama . Eile praadisin liha sellega ja täna hommikul viskasin lusikatäie poti põhja , kui pudru keetma hakkasin . Eriti mõnusaks tegi pudru maitse .

Sama siin, söön iga hommik erinevaid pudrusid kuhu lisan mehise koguse kookosrasva. Teeb pudru nö. pehmeks, mõnusaks + kõht püsib kauem täis ja enesetunne on hea :rolleyes:

Soomes maksab 500g klots kookosrasva (säärane telliskivi sarnane klots nagu need margariinid ja võid on 500g, kilepaberi sees.) 3,95€

jagub mitmeks kuuks.

soovitan.

Muudetud kasutaja viki667 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Njaa

Mina saan hakkama, küsimus on, et kas sina ka saad hakkama?

Üs...Me võime ju kokku leppida mõne poeskäigu, kui sa oma kraami tassimisega ise toime tuled.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Seda klotsi leidub ka prismades, kes otsib ;)

Ma vist tean, mis "klotsi" te mõtlete. Sellel "klotsil" on üks probleem.... Ta on puhastatud kraam, lõhn ja maitse on pea olematu.

Kindlasti parem, kui mitte midagi. Praadida annab hästi jne.

Hea kookosrasv lõhnab ja maitseb nagu kookos.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma vist tean, mis "klotsi" te mõtlete. Sellel "klotsil" on üks probleem.... Ta on puhastatud kraam, lõhn ja maitse on pea olematu.

Kindlasti parem, kui mitte midagi. Praadida annab hästi jne.

Hea kookosrasv lõhnab ja maitseb nagu kookos.

Kui üldised omadused sama head siis vast pole viga? Ega muna, liha jne praadides väga kookose maitset nagu ei tahakski juurde ;) , samas hommikusele kaerapudrule ilmselt annaks head mekki...

Muudetud kasutaja Arx07 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina saan hakkama, küsimus on, et kas sina ka saad hakkama?

Üs...Me võime ju kokku leppida mõne poeskäigu, kui sa oma kraami tassimisega ise toime tuled.

Siiani olen saanud ;)

Töödeldud kookosõliga on see risk et seda on hüdrogeenitud, ehkki sel juhul vist üsna lõpuni nii et transrasvu ei jää.

Ja välja korjatud osa on arvatavasti millekski kasulik.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×