Jump to content
mango123

Kõhnaks

Recommended Posts

Tere!

Olen 14a poiss ja sooviks kaalus alla võtta. Pikk olen 161,5 ja kaalun 74kg kehamassi indeks 29,2, toitumiskava ei ole nõus ema ostma, nii siis ma pöördu Teie poole inimesed, sooviks teada kõike mida tuleks teha, et kaalust alla võtta, mida süüa hommikul,lõunal,õhtul , peale trenni. Praegu käin jooksmas, ujumas ja vahepeal ka jõusaali. Kõik info on tere tulnud :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere!

Olen 14a poiss ja sooviks kaalus alla võtta. Pikk olen 161,5 ja kaalun 74kg kehamassi indeks 29,2, toitumiskava ei ole nõus ema ostma, nii siis ma pöördu Teie poole inimesed, sooviks teada kõike mida tuleks teha, et kaalust alla võtta, mida süüa hommikul,lõunal,õhtul , peale trenni. Praegu käin jooksmas, ujumas ja vahepeal ka jõusaali. Kõik info on tere tulnud :D

Süüa võid kõike ,ainult teatud kogustes ,jälgi palju mingi toiduaine või toit sulle kaloreid annab .Sa pead vähem sööma kui kulutad söö rohkelt rohelist ja värskeid toiduaineid . :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Süüa võid kõike ,ainult teatud kogustes ,jälgi palju mingi toiduaine või toit sulle kaloreid annab .Sa pead vähem sööma kui kulutad söö rohkelt rohelist ja värskeid toiduaineid . :D

Palju on teatud kogustes ja ma ei oska vaadata seda palju üks toit mulle kaloreid annab :D:lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Palju on teatud kogustes ja ma ei oska vaadata seda palju üks toit mulle kaloreid annab :D:lol:

esiteks. enamusel toiduainete pakenditest on peal toitumisalane informatsioon. teiseks, tööriistade alt saad kätte ka kaloroarvesti. Seega, on kogu info olemas, kui seda otsida. minu teada tänasel päeval koolis õpetatakse seda, et kõige tähtsam ei olegi vahest ena, mingite kindlate asjade peast tedmine, vaid oskus vastuseid otsida :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere!

Olen 14a poiss ja sooviks kaalus alla võtta. Pikk olen 161,5 ja kaalun 74kg kehamassi indeks 29,2, toitumiskava ei ole nõus ema ostma, nii siis ma pöördu Teie poole inimesed, sooviks teada kõike mida tuleks teha, et kaalust alla võtta, mida süüa hommikul,lõunal,õhtul , peale trenni. Praegu käin jooksmas, ujumas ja vahepeal ka jõusaali. Kõik info on tere tulnud :D

Sellest kui keegi sulle siin midagi kirjutab pole väga palju kasu.SA PEAD ISE UURIMA,KASUTA NÄITEKS FITNESS.EE OTSINGUT,JA LOE NEID ARTIKLEID MIS SIIN ON ÜLEVAL.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
esiteks. enamusel toiduainete pakenditest on peal toitumisalane informatsioon. teiseks, tööriistade alt saad kätte ka kaloroarvesti. Seega, on kogu info olemas, kui seda otsida. minu teada tänasel päeval koolis õpetatakse seda, et kõige tähtsam ei olegi vahest ena, mingite kindlate asjade peast tedmine, vaid oskus vastuseid otsida :lol:

Tean, et tööriistade alt saab kaloriarvutid ning pakendite peal on sihuke informatisoon, aga ma mõtlesin rohkem nagu kodutoite rohkem mida ema ja isa teevad :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väga lihtne...ema teeb näiteks ahjukartulit viinerite(kahjuks) ja tomati, kurgi salatit jnejnejne.

Või näiteks sööd hommikuti 4 võileiba, singi, juustu, merevaigu ja munaga...

Võtad lihtsalt iga asja eraldi ja arvutad läbi, kui tarvis pane kasvõi juustu ja singi viil eraldi kaalule ja kaalu asjad läbi:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tean, et tööriistade alt saab kaloriarvutid ning pakendite peal on sihuke informatisoon, aga ma mõtlesin rohkem nagu kodutoite rohkem mida ema ja isa teevad :D

Natuke tööd ja sulle jääb juba meelde palju misi toit või toiduaine aineid sisaldab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ei tea, kui ma 14 aastasena peaksin hakkama ise kaloreid kokku arvutama, siis ajaks ikka juhtme kokku kyll ma usun ;)

loe vanu foorumi poste samadel teemadel, n6uandeid on siin jagatud rohkem kui kyll :rolleyes:

14-aastased liitmist veel koolis ei ole õppinud või milles probleem? Hull lugu küll mõned arvud päeva jooksul kokku liita - eriti kalorikalkulaatori abil.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tean, et tööriistade alt saab kaloriarvutid ning pakendite peal on sihuke informatisoon, aga ma mõtlesin rohkem nagu kodutoite rohkem mida ema ja isa teevad :rolleyes:

14-aastane peaks teadma ütlust: anna näljasele kala, saab korra söönuks, anna näljasele õng ja ta saab edaspidi ka söönuks. Omal ajal 14-aastasena küll oskasin asju kokku lugeda ja arvutada. Juba siis tegin kodus vaikselt trenni ja lugesin 2 raamatut. Üks oli eestikeelne "Kulturism kõigile" (kadunud kolimistega kahjuks) ja teine oli venekeelne raamat kulturismist. Kui oli vaja kokku arvutada valgud, mida ma päeva jooksul sain, siis otsisin neist raamatutest infot ja proovisin paki pealt kätte saada toiteväärtused. Ei olnud siis Fitnessi foorumit ega kedagi tuttavat, kes teinuks seda minu eest. Laisaks on noorsugu läinud ....

Muudetud kasutaja Rain 6 kanget poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui süüa vaid toorsalateid, kas siis saab kaalust alla? Toortoit elavdab ju seedimist.

K6ike, mida keha vajab ei soovita kyll toorelt manustada...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kindlasti saab kaalust alla, kui üldse midagi ei söö. Naisterahvad - lõpetage see paanika ja toorsalati - jutt. Vaadake siin fitness-naiste pilte. Uurige mida nad söövad. Jube on vaadata kui keegi hakkab asja endale selgeks tegemata jälle mingit vee ja salati dieedijuttu ajama. Miks te ennast hävitada tahate?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere!

Olen 14a poiss ja sooviks kaalus alla võtta. Pikk olen 161,5 ja kaalun 74kg kehamassi indeks 29,2, toitumiskava ei ole nõus ema ostma, nii siis ma pöördu Teie poole inimesed, sooviks teada kõike mida tuleks teha, et kaalust alla võtta, mida süüa hommikul,lõunal,õhtul , peale trenni. Praegu käin jooksmas, ujumas ja vahepeal ka jõusaali. Kõik info on tere tulnud :)

Kui nii noorelt oled korralikult ülekaalus, siis arvan, et sööd päris palju rämpstoitu. Proovi seda vähendada!

Teiseks söö päevas tihedamalt, aga väikestes kogustes. Kui see korras on, peaks pikkuse lisandudes kaal jõudsalt kaduma!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tööriistade all ja ampser.ee's on toidukalkulaatorid,mille järgi saad arvutada lihtsalt.

Minule see ampser ei meeldi. Iga kell eelistan siinset fitnessi lehte ja raamatut Angelika Erin ''Ahtriprojekt''.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Päris kõike ära sisse ajama hakka endale, magu pussnuge ei pidavat seedima hästi.

Aga jah proovi madalama kalorisisaldusega asju süüa. Peaasi, et valkude ja süsivesikute suhe oleks paigas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
hmm, selle asja nimi on Atkins. Parem vähenda süsivesikuid ja tarbi rohkem rasva..

Atkins küll, kuid on ju inimesi päris palju, kes lisavad enam valku või pigem mõlemat ja vähendavad süsivesikuid. Ei usu, et kõik Atkinsit peavad kui nad on vähendanud süsivesikuid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

muide kõik teooriad maailmas on ebaselged .

ka see, et igat kalorit tuleb lugeda ja et kui su kalorivajadus on päevas umbes 3000kcal ja nt läheb üle 1 kcal siis sa alla ei võta .

tee trenni, söö lihtsalt natuke vähem kui praegust jne.

muide kehakaal on kõigest keha külgetõmbejõud maal, mida suurem kaal seda rohkem on su külgetõmbejõud maa suhtes .

usun et tähtsam on väljanägemine, kuid mitte see kui palju sa kaalud...

Muudetud kasutaja Sadist2 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×