Jump to content
HULK87

Palun aidake..

Recommended Posts

Tere! Ma tahaksin teada ,et millest toodet ma peaksin kasutaa ,et saada enadale suuremad musklid ja üldse tugevam keha ehitus.. ise olen 17 aastane 175 cm pikk ja olen käinud jõusaalis 6 kuud ja arvan ,et se olex paras aeg nagu midagi kasutama hakata.. ja veel selline ,et olex hea kui se toode olex tablettidena ja selline mille peale kasutamist ei tohi kuuu aega trennni teha või seda toodet kasutada selles ei saa ka aru... palun vastake normaalselt...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

OK.. aga hmm.. arvan et 6 kud ple siiski vähe ,e kuue kuuga on mu edasiminek väga suur olnud ja nüüd nagu seda edasiminekut ple :) .. ja proteiin nr. 1 te ei ole saaaval ka hetkelll.. aga mis arvate kas kratiini olex kõige mõtekam asi... to nagu annab jõudu ja kiirendab lihaskasvu...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis mõttes tablettidena, sa poiss ajad suht kahtlast juttu. Pulbritena on ikka enamus toidulisasid kui sa just midagi muud ei mõtle. Osta mingi valgupulber esialgu , tee üks koks peale trenni ja üks enne magama minekut. Sellest peaks esialgu piisama. Kreatiini jaoks on veel aega, fak it sa pole ju aastatki teinud veel, tulemused tulevad ilma kreatiini abita. Ja mis krdi edasiminekut pole, siis on viga treeningplaanis, toitumises, uneajas vmm.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

OKO SAIN ARU AGA VÕTA VEITS RAHULIKUMALT ONJU...... aga jahhhhhh...... võixid vastata nt KIVIKAS ja KALMUS ning üldse needd kõvemad ja teadlikumad mehedd .. olex hea..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

NOO TREENINKAA ON NAGU SELLINE ET ... TEEN IKKA KÕIKE VÄHEMALT 5 SEERIJAT KUNI SIIS KUSKIL 8 SEERJANI.. käin trennnis nädalas kolm korda jne..... ja söögiga ongi mul selline asi et mul pole nagu migit plaani kuidas ma söön sest seda suht raske pidada alai pole kodus ja alai ei sa kõike ..... aga olen lugenud siit amazonist et peab söööma nagu enne magamaminekut.. seda teen ja siis veel muud värki liha piima jnee... noo kas siiin ongi see kala :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kus sa seda järeldad et just enne magaminekut sööma peab. süüa tuleb ikka pidevalt ja õhtu poole ning enne magaminekut tuleb just näit kiiresti imenduvaid süsivesikuid piirata kui just rasva gainida ei taha. olemas on näit kreatiinikapslid. aga ma arvan see kreatiin suht mõtetu sinu puhul. eriti veel siis kui tavatoitumine võsas ja ehitusmatejali ehk valku niikuinii piisavalt ei saa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Irww.. odav mõnitamine käib :) Aga paras kah, see HULK87 tundub mingi paras närvihaige olevat! Aga kui juba butterfly-abs'i proovid, siis proovi ka Torso Tiger'it.. see ka päris tegija :o Ja kui osta ei jaksa, siis proovi taignarulliga, see suht sama efekt.. aga lihas kasvab nii, mis kole ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

OKOK VAHET POLE RÄÄKIGE MIS TAHATE MÕTLESIN ET SAAN ABI AGA MITTE FUKKIGI EI SANDNT JA OLEX HEA MEEL KUI SEE TEEMA KAOX ÜLDSE SIT AMAZONIST ... MÕNED ON IKKA NORMLAASEDD ARUATAVAD ASJA AGA MINU TEEMAS JUHTUSID JUST HÜPIKUDD,.... DILIDODD.. RSK

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ropendamise ja vandumise võiks jätta küll kusagile mujale, kui siia foorumisse. Enamus siinkäijaid on siiski NORMAALSED TÄISKASVANUD (käitumise poolest vähemalt) spordiga tegelevad inimesed ja kui keegi siin kildu viskab, võiks ikka asja huumoriga või vähemalt enesekriitiliselt võtta, mitte kohe tõmblema hakata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hulk, sa katsu endale kuskilt jõusaalist mingi treener leida, kes su järjele aitaks ning üle vaataks sinu keha arengu ja väljanägemise üldse. Ise on raske alustada ja nendest toidulisade kasutamisest võid hoopis kilosid juurde saada, kui sul tavatoitumine korras ei ole. Õhtul ära süsivesikuid igal juhul söö, peale trenni on lahja kohupiim (250 gr pakk) ok, annab just paraja koguse valke, et sul lihas kasvaks. Uuri ka siit amazonist tööriistade alt kalorikalkulaatorit ja artiklite alt otsi üles Oti ja M.M toitumiskavad, siis saad teada, mida ümbes süüa võiksid ja kui palju.Arvesta, et oled veel kasvueas noormees, nii et ära väga üle ka pinguta selle söömisega eks. Praegu, ma arvan, ei oleks sul vaja kasutada veel toidulisasid, ürita ära kasutada seda potentsiaali, mis sulle looduse poolt antud on (varieeri jõusaalis raskuste ja korduste arvuga, peale trenni tee kindlasti 30-60 min aeroobset otsa, et rasva põletada jne) ja siis kui tõesti juba näed, et arengut enam ei toimu, hakka lisavalku võtma (no kui oled u 1,5 aastat regulaarselt treeninud juba). Kreatiin jäta aga ajaks, kui ka enam lisavalgust silmaga nähtavat kasu ei ole.EDU!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ARVASIN ise sama et peax neid lisasid n´agu hiljem kasutama hakkkama et jahh peale trenni siis kohupiima pakkk jne.... aga seee treeneri leidmine ei ole siin nii kerge jnee usun et saan ise hakkama kui vaatan siit amazonist harjutusi ja siit saan soovitusi jnee.... ok tnan sind et tulid normilt vastu mitte nagu moni siin jne....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×