Jump to content
andres32

kava kohta küsimus?

Recommended Posts

Võtsin siit tööristade alt kolme päeva kava,kas selle kava võiks jaotada nii

E.selg,biitseps,kõht

N.rind,õlg,triitseps,kõht

L.jalad,alaselg

Kaido kuidas kommenteerid?

Ei ole küll Kaido, aga mainin lihtsalt, et täiesti tavaline jaotus lihagruppide puhul. Enda maitse järgi vahetaks esmaspäeva ja laupäevase trenni ära. Mul tavaliselt jalapäevad suht tapvad ning ülejärgmisel päeval näiteks jõutõmbe tegemine oleks päris vaevaline. Aga täiesti maitse ja taastumise küsimus - muidu pole jaotusel midagi viga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ise tegin ka sama kava järgi kunagi, kuid rinna+õla päev muutus raskeks(võid ka proovida kui koppa viskab)

E: rind/triits

K: selg+jõutõmme/biits

R: õlg/jalg

Lisa kõikidele päevadele veel kõht juurde :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võtsin siit tööristade alt kolme päeva kava,kas selle kava võiks jaotada nii

E.selg,biitseps,kõht

N.rind,õlg,triitseps,kõht

L.jalad,alaselg

Kaido kuidas kommenteerid?

Saab ikka nii jaotada.

Küsiks juurde - on sul mingi pikemaajalem eesmärk või tahad lihtsalt massi kasvatada?

PS:Muud kommentaarid on väga asjalikud!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Võtsin siit tööristade alt kolme päeva kava,kas selle kava võiks jaotada nii

E.selg,biitseps,kõht

N.rind,õlg,triitseps,kõht

L.jalad,alaselg

Kaido kuidas kommenteerid?

Saab ikka nii jaotada.

Küsiks juurde - on sul mingi pikemaajalem eesmärk või tahad lihtsalt massi kasvatada?

PS:Muud kommentaarid on väga asjalikud!

Olen endale eesmärgiks seadnud vormida normaalne ja proportsioonis keha,mida ta hetkel kohe kindlasti pole.Massi oleks palju vaja juurde,mida rohkem lihast seda parem aga jõu näitajad peaks samuti normaalsed olema.Kindlasti ei tahaks välja näha, nagu selline "kuiv kulturist"

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Alguses võid teha selliseid üldisemaid kavasid. Peale mõnungast treenimist võid hakata vaheldumisi tegema massitsükleid ja jõutsükleid.

Tähtis on et sa kohe alguses ennast kokku ei tõmba.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Alguses võid teha selliseid üldisemaid kavasid. Peale mõnungast treenimist võid hakata vaheldumisi tegema massitsükleid ja jõutsükleid.

Tähtis on et sa kohe alguses ennast kokku ei tõmba.

Millised peaksid olema korduste arvud,erinevatel tsüklitel ja kui kaua tuleks kumbagi tsüklit teha?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere!

Tekkis küsimus seoses kavaga, täpsemalt siis mul hakkas praegu 4. nädal Kaido kava järgi, 6x6 oli täna, ma ei tea vb oleks pidanud hommikul rohkem sööma vms, aga ei tulnud korralikult ära, ainult 2 esimest seeriat, edasi kordused kahanesid, 6 ei jõudnud. Kas ma peaksin järgmise nädala uuesti 6x6 proovima või teha veel üks nädal 6x5 ?

Tänud ette!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×