Jump to content
ArgoErit

Küsimus rinnalihaste kohta!

Recommended Posts

Kus see sal asub kus treenid? Tahaks huvi pärast näha seda surumist, 160 kg rinnalt ma mõtlen.

See otseselt asub läänemaal! Aga kui ma käisin poolteist aastat coralis jõusaalis siis seal surusin ka 160 üles!

miks see nii huvi pakub .. kas sees mõttes et kas on võimlik et selline raskus mul üles läheb vms? küsin lihtsalt huvi pärast!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Muideks noormees, vaatasin pilte ja lailihas vajaks ka tähelepanu, mis seisus jalad on?

Seda ma tean et lai lihas on väga viletsas seisus! Üritan sellel praegu juba suur tähele panu pöörata!

Ja jalgadega nii palju et enda hinnngu järgi väga hull ei tohiks olla! jalapressiga olen surunud mingi 350kg(ja 250-300 olen seeriaid teinud) pool aastat tagasi mis ei ole küll midagi väga ulmelist võiks rohkem olla!

jalgadest veel nii palju et 100m jooksu aeg on 12 sekundit!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kus see sal asub kus treenid? Tahaks huvi pärast näha seda surumist, 160 kg rinnalt ma mõtlen.

Miks ei peaks sa uskuma, et 160 surub? See pole ju nii ulme raskus. 160 suht keskmine tulemus (omal ka max surumine siiani 160, aga ei pea end "tegijaks" samuti).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Miks ei peaks sa uskuma, et 160 surub? See pole ju nii ulme raskus. 160 suht keskmine tulemus (omal ka max surumine siiani 160, aga ei pea end "tegijaks" samuti).

Sama siin sees mõttes jah et midagi ulmelist ei ole see et tugevamad tulemused tuleksid kuskil 180kg+ tulemus , aga eks paistab kui kaugele õnnestub saada:) loomulikult on selleks vaja väga korralikku toitumist ja puhkust!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See rinnalt 160 sul ka täitsa normaalne, olgugi, et keegi kahtleb..... Et see raskus ei loe miskit ju, ma sain aru et sa ajad ilu ju taga. Siis sinusuurused ja palju väiksema raskustega harjutajad näevad palju maskuliinsemad välja, selles ju asi. Mina ise, kui ajaks massi taga, unustaks praegu rekordid, et kaldpingi võtaksin magamistuppa, surumise jätaks sisse, aga mitte esimeseks harjutuseks. Vähemalt algselt. Tundub, et oled vist jõu kohta miskit lugenud, massi kohta siin artikleid küllaga olemas, et tihti seal midai uut :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See rinnalt 160 sul ka täitsa normaalne, olgugi, et keegi kahtleb..... Et see raskus ei loe miskit ju, ma sain aru et sa ajad ilu ju taga. Siis sinusuurused ja palju väiksema raskustega harjutajad näevad palju maskuliinsemad välja, selles ju asi. Mina ise, kui ajaks massi taga, unustaks praegu rekordid, et kaldpingi võtaksin magamistuppa, surumise jätaks sisse, aga mitte esimeseks harjutuseks. Vähemalt algselt. Tundub, et oled vist jõu kohta miskit lugenud, massi kohta siin artikleid küllaga olemas, et tihti seal midai uut ;)

Põhimõtteliselt tahaks jah jõudu veel rohkem ega seda alati vähe :P aga samas ka keha võiks reljeefne olla :lol: nii et välimus pluss jõud:)

suured tänud !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Loen ja imestan.. endal see sinu ihaldatud terav rinnalihase äär on täiesti olemas, samas pole kordagi elus ei negatiivse ega positiivse kaldega pingil rinnalt surunud. Samas mul on pisemat sorti raam, mis massi paremini välja näitab. Go figure.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Loen ja imestan.. endal see sinu ihaldatud terav rinnalihase äär on täiesti olemas, samas pole kordagi elus ei negatiivse ega positiivse kaldega pingil rinnalt surunud. Samas mul on pisemat sorti raam, mis massi paremini välja näitab. Go figure.

aga sa surud näiteks kas laia haardega või vahepealse haardega ?

palju kaalud ja mis pikkus?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Haare on natuke laiem kui õlgade laius? Kui nii siis pole ime, et rind ei kasva ja käed head on.

Sellise pikkuse juures soovitaks ma ikka nii laialt kinni võtta kui võimalik. :lol: Ise surun ka nii laia haardega, kui võimalik.

Laia haardega on lihaserebendi oht suurem minu teada...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pikk jutt nende harjutuste kohta, suht mõtetu siin lahti seletada, väga laia haardega võivad väga lihtsalt randmevigastused tulla.

Edit- Ühesönaga lihtne- kui lased kangi alla, siis kui käsi jääb keha suhtes ja kangi suhtes täisnurga alla , siis harjutus rinnale.

Muudetud kasutaja builder poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
aga sa surud näiteks kas laia haardega või vahepealse haardega ?

palju kaalud ja mis pikkus?

~78 kilo, 173 pikk. Surun laia haardega. Randmete kohta käiv jutt on tõene, annab tunda, kui liiga laialt teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
~78 kilo, 173 pikk. Surun laia haardega. Randmete kohta käiv jutt on tõene, annab tunda, kui liiga laialt teha.

Seda ma usun kuna olen proovinud teha kätekõverdusi puusade kohtades nagu seda teevad need kes teevad planched ehk kätepeal kätekõverdusi ja mitte jalad üleval vaid suht horisantaaalselt kehaga!

Siis alugul oli randme kohad ka suht valusad aga kui nädal olin juba harjutanud ja soojendust ennem teinud siis hakkas ära harjuma juba ja ei olnud enam probleeme teha! eks tuleb harjutada ja mõnel inimesel see võib paremini õnnestuda mõnel mitte!

Aga proovin igatahes ära!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pikk jutt nende harjutuste kohta, suht mõtetu siin lahti seletada, väga laia haardega võivad väga lihtsalt randmevigastused tulla.

Edit- Ühesönaga lihtne- kui lased kangi alla, siis kui käsi jääb keha suhtes ja kangi suhtes täisnurga alla , siis harjutus rinnale.

Tänud üritan seda jälgida! siiamaani olen nii üritanud teha kuidas on olnud mugavam:) käte asend!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vabandan, et olen laisk ja lohakas ja ei viitsi kogu seda möla läbi lugeda, aga tahaksin ikkagi küsida, et kas teed rinnale ikka teisi harjutusi ka, kui ainult kangiga surumist? Näiteks hantlitega rinnalt surumine/lennutamine, pullover, cable crossover jms?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vabandan, et olen laisk ja lohakas ja ei viitsi kogu seda möla läbi lugeda, aga tahaksin ikkagi küsida, et kas teed rinnale ikka teisi harjutusi ka, kui ainult kangiga surumist? Näiteks hantlitega rinnalt surumine/lennutamine, pullover, cable crossover jms?

Möla jah palju, aga vaatan poisil potentsiaali on massi kasvatamiseks, arvestades, et teatud lihasgrupp üldse koormust ei ole saanud.Baasharjutusi vist ainult ta teinud. Ainuke miinus pikkus, aga jõudu tal ikka on, siis kus see mass ikka jääb. Jalad vast nörgad, tundub, et kükki kaniga pole teinud, kui mainis jalgadelt surumist ainult. Aga see ka ju parandatav. :D Et õnneks on siin arenguruumi küllaga!

Muudetud kasutaja builder poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Möla jah palju, aga vaatan poisil potentsiaali on massi kasvatamiseks, arvestades, et teatud lihasgrupp üldse koormust ei ole saanud.Baasharjutusi vist ainult ta teinud. Ainuke miinus pikkus, aga jõudu tal ikka on, siis kus see mass ikka jääb. Jalad vast nörgad, tundub, et kükki kaniga pole teinud, kui mainis jalgadelt surumist ainult. Aga see ka ju parandatav. :D Et õnneks on siin arenguruumi küllaga!

Kükke olen ka teinud seeriaid aga ainult mingi 90KG rohkemat ei ole proovinud ja seda umbes pool aastat tagasi!ja ei ole ka proovinud kükkida suurte numbritega!

alates augusti kuust olen üritanud veel rohkem trennile keskenduda!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vabandan, et olen laisk ja lohakas ja ei viitsi kogu seda möla läbi lugeda, aga tahaksin ikkagi küsida, et kas teed rinnale ikka teisi harjutusi ka, kui ainult kangiga surumist? Näiteks hantlitega rinnalt surumine/lennutamine, pullover, cable crossover jms?

teen hantlitega lendamist , ja pulloverit ka , cable crossi ole teinud aga hetkel ei saa seda paraku teha! nii et sees mõttes tean et ei ole mõtet lihasgruppile piirdude ühe harjutusega vaid erinevate nurkade alt!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere.

Panen oma mure ka siia..läheb üsnagi sinu omaga kokku, teemaalgataja.

Kas on olemas spetsiaalseid harjutusi, et saada sellist rinna sisemist/alumist osa nagu Arnoldil ? Ses suhtes, et nad kasvaksid seest alt kokku ja 2 lihast näeks välja nagu 1 suur lihas ? See on küll geenide poolt ära määratud, aga siiski tahaks proovida enda rinnalihaseid natuke rohkem alt ühendada :D .

Mina arvan, et see asi määrab paljuski selle kui kena see üldpilt üldse välja näeb. Pole veel ühtegi Mr.O-d vist olnud kelle rinnalihase proportsioon poleks väga hea.

Pilt Arnoldist, ehk siis minu meelest perfektsetest rinnalihastest:

http://i50.photobucket.com/albums/f323/Cop...rzenegger18.jpg

Ja pilt siis n.ö mitte nii perfektsest lihasest:

http://www.spartanhealthclub.com/spartan%2...s/photo%202.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere.

Panen oma mure ka siia..läheb üsnagi sinu omaga kokku, teemaalgataja.

Kas on olemas spetsiaalseid harjutusi, et saada sellist rinna sisemist/alumist osa nagu Arnoldil ? Ses suhtes, et nad kasvaksid seest alt kokku ja 2 lihast näeks välja nagu 1 suur lihas ? See on küll geenide poolt ära määratud, aga siiski tahaks proovida enda rinnalihaseid natuke rohkem alt ühendada :D .

Mina arvan, et see asi määrab paljuski selle kui kena see üldpilt üldse välja näeb. Pole veel ühtegi Mr.O-d vist olnud kelle rinnalihase proportsioon poleks väga hea.

Pilt Arnoldist, ehk siis minu meelest perfektsetest rinnalihastest:

http://i50.photobucket.com/albums/f323/Cop...rzenegger18.jpg

Ja pilt siis n.ö mitte nii perfektsest lihasest:

http://www.spartanhealthclub.com/spartan%2...s/photo%202.jpg

Nii palju kui mina olen lugenud, on olemas vaid üks rinnalihas, mitte mingeid ülemisi ja alumisi või sisemisi ja välimisi. Ning ühe lihase eri osasid ei ole vist võimalik treenida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×