Jump to content
Guest Mats123

Anator

Recommended Posts

Guest Capo

Tere soetasin täna endale sellise asja http://www.fitshop.ee/product_info.php?pro...bf831ea5eac9522

Küsimus siis selline : Mul kodus ca. 500g mono kreatiini vedelemas , kas Anator töötaks paremini kui teeksin endale kreatiini kuuri samal ajal kui anatori kasutan , lihtsalt peale trenni võtaksin anatori , sealt saaksin kreatiini ka kätte .

ps. palun ärge vastake kui te asjast midagi eriti ei jaga

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere soetasin täna endale sellise asja http://www.fitshop.ee/product_info.php?pro...bf831ea5eac9522

Küsimus siis selline : Mul kodus ca. 500g mono kreatiini vedelemas , kas Anator töötaks paremini kui teeksin endale kreatiini kuuri samal ajal kui anatori kasutan , lihtsalt peale trenni võtaksin anatori , sealt saaksin kreatiini ka kätte .

ps. palun ärge vastake kui te asjast midagi eriti ei jaga

Kui Anatoris on juba Kreatiin sees siis miks sa seda eraldi peaksid veel juurde võtma?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Capo
Kui Anatoris on juba Kreatiin sees siis miks sa seda eraldi peaksid veel juurde võtma?

mõtlesin , et teeks ka laadimise , ja võtaks iga päev 10g kreatiini , terve kuuri nagu , peale trenni võtaks ainult anatori sest seal ühes annuses peaks olema 5g kreatiini .. lihtsalt huvitaks see kas kreatiini kuur , mis viib rohkem vett lihastesse jne suurendab valgusünteesi ja annab rohkem jõudu ka kui ma laadimise teen kas see paneks anatorile korraliku boosti taha

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui Anatoris on juba Kreatiin sees siis miks sa seda eraldi peaksid veel juurde võtma?

Ma ei leia kuskilt seda kreatiini kogust, mida üks šheik sisaldab. Kui seda on vähe siis on arusaadav, miks juurde lisatakse.

Ise segan Serious Massile 4-5g monohüdraati sisse. Tarbin ühe mõõdulusikatäie ja seal on originaalis ainult 1 gramm kreatiini.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Igatahes anna teada kuidas toimub! Jube võimas asi tundub jutu järgi

Sekundeerin, sooviks ka teada saada kuidas asi toimib, mingi aeg jäi see toode endalegi silma, aga ei julgenud osta, sest negatiivseid reviewsid/kommentaare toote kohta liialt palju kuidagi...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Capo
Sekundeerin, sooviks ka teada saada kuidas asi toimib, mingi aeg jäi see toode endalegi silma, aga ei julgenud osta, sest negatiivseid reviewsid/kommentaare toote kohta liialt palju kuidagi...

okei esmaspäevast hakkan kasutama , plaan teha 2 - 3 kuune kuur sellega nagu soovitatakse , eks siis kuu aja pärast postin siia kuidas esialgsed tulemused on

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×