Jump to content
sirliste

Kas teen õigesti

Recommended Posts

Mida arvatakse sellisest treening kavast.

Jooksen nädalas 3x õhtuti (umbes 7 ajal) 5 km (ajaga u 36 min).

2 korda käin jõusaalis

Toitun tavaliselt s.t. ei mingit dieeti. Hommikuks paar võileiba, hommiku kohv, lõunaks u 100g liha koos salatiga ja viilu leivaga, õhtuks tavalist kodutoitu. kõik kogused on mõistlikud. Vahest luban ooteks ka mõne puuvilja vms.

Eesmärk oleks esialgu kaalust 2-3 kg alla saada ja lihastele hea toonus anda.

Olen 33a naine ja hetkel kaalun 67,2 ( rasva % oli täna 23.7 ja vesi 53,3)

Ainuke peavalu on nädalavahetused, kus ei suuda söögile joogile ei öelda kui on istumine.......

Mis te arvate, kas ja mida peaks muutma? :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Alkoholis on palju energiat - 1 gramm sisaldab 7 kalorit. Lisaks veel magusates alkohoolsetes jookides sisalduv suhkruenergia. Alkohol soodustab ka söödud toidu ladestumist rasvana. Kuna on teada ka veel negatiivsed mõjud lihaskasvule, taastumisele, hormoonitasemele, siis on tõesti tõhus seda hoopis vältida. Kaalu langetades ei tuleks alkoholi üldse tarvitada.

1'sõnaga tuleks alkole mingiks ajaks piir peale panna siiski.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Alkoholis on palju energiat - 1 gramm sisaldab 7 kalorit. Lisaks veel magusates alkohoolsetes jookides sisalduv suhkruenergia. Alkohol soodustab ka söödud toidu ladestumist rasvana. Kuna on teada ka veel negatiivsed mõjud lihaskasvule, taastumisele, hormoonitasemele, siis on tõesti tõhus seda hoopis vältida. Kaalu langetades ei tuleks alkoholi üldse tarvitada.

1'sõnaga tuleks alkole mingiks ajaks piir peale panna siiski.

Kes siin üldse alkost rääkis?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aimuu sai õieti aru, kui ma kirjutasin söögi -joogi nädala vahetusell patustan s.t. ikka mingit alkoholsest jooki. Üritan ma muidugi vältida igasugu magusaid siidreid ja muud sellist aga ega vist ei tohiks üldse. :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mida arvatakse sellisest treening kavast.

Jooksen nädalas 3x õhtuti (umbes 7 ajal) 5 km (ajaga u 36 min).

2 korda käin jõusaalis

Toitun tavaliselt s.t. ei mingit dieeti. Hommikuks paar võileiba, hommiku kohv, lõunaks u 100g liha koos salatiga ja viilu leivaga, õhtuks tavalist kodutoitu. kõik kogused on mõistlikud. Vahest luban ooteks ka mõne puuvilja vms.

Eesmärk oleks esialgu kaalust 2-3 kg alla saada ja lihastele hea toonus anda.

Olen 33a naine ja hetkel kaalun 67,2 ( rasva % oli täna 23.7 ja vesi 53,3)

Ainuke peavalu on nädalavahetused, kus ei suuda söögile joogile ei öelda kui on istumine.......

Mis te arvate, kas ja mida peaks muutma? :lol:

ennne pidu söö kasulikumast toidust kõht täis,siis ei teki nii suurt isu peo laua toidule:D

Joogi kohta ei oska nõu anda,kuna isa ka ei suudaks`ei` öelda:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mida arvatakse sellisest treening kavast.

Jooksen nädalas 3x õhtuti (umbes 7 ajal) 5 km (ajaga u 36 min).

2 korda käin jõusaalis

Toitun tavaliselt s.t. ei mingit dieeti. Hommikuks paar võileiba, hommiku kohv, lõunaks u 100g liha koos salatiga ja viilu leivaga, õhtuks tavalist kodutoitu. kõik kogused on mõistlikud. Vahest luban ooteks ka mõne puuvilja vms.

Eesmärk oleks esialgu kaalust 2-3 kg alla saada ja lihastele hea toonus anda.

Olen 33a naine ja hetkel kaalun 67,2 ( rasva % oli täna 23.7 ja vesi 53,3)

Ainuke peavalu on nädalavahetused, kus ei suuda söögile joogile ei öelda kui on istumine.......

Mis te arvate, kas ja mida peaks muutma? :lol:

Praegusest menüü kirjeldusest jääb mulje, et sööd liiga vähe. Hommikuti võiks kindlasti midagi korralikku süüa - paar võileiba ja tass kohvi ei täida kõhtu. Puder, munad, kodujuust, kohupiim, jogurt jne...Lõunaks liha koos rohelise salatiga on täitsa ok. Rohkem midagi kommenteerida on keeruline.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuidas mõista kodutoitu ? Õhtuti võiksid süüa sihukest toitu, kus oleks valku vähe rohkem sees, süsivesikutega ära õhtuti liialda. Rasvu pole sul praktiliselt üldse sees. Kui nädalavahetused lähevad söögi-joogiga nii, et järgmine päev on mõnus olla, peaks kõik ok olema. Katki ennast ei tasu süüa ja juua. Mõõdukas jook ei tee midagi. Aga nagu eelmised postitused ütlesid, peaksid veidi rohkem sööma - see ka minu arvamus, et toitud kehvasti. Nii kaotad ehk rasva (kui joppab) ja ka lihast (kui ei joppa).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Koduse toidu all pean silmas a`la hakklihakaste, kartul heeringa ja kodujuustuga, makaron millegagi, jne.

Üks mure on mul veel, kuna kui ma lõunaks söön liha ja salatit siis minu seedimisele see hästi ei mõju. Ainevahetus muutub olematuks, kuidas seda parandada?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Et asjast õiget pilti saada, on vaja teada ka inimese pikkust. Lisaks ka söögiaegasid, et ei oleks pärast trenni söömata ja seda mõttetut "pärast kuut õhtul ei söö" värki. Kes siin räägib, et õhtul süsikaid ei tohi tarbida, lugegu Fred Antsoni "Toit, ajubiokeemia ja rasvapõletus" läbi. Hommikul peaks küll sööma kas omletti, neljaviljaputru vmt., sest alustada päeva ilma valgu ja rasvata on jama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pikkust on mul 165 ja antud hetkel hakkab motivatsioon kuhugi kaduma, kuna kaal langemise asemel tõuseb.

Eile nägi välja päev nii:

Hommik (06.50) - kolm viilu saia kahel juust katteks, ühel kala, kohv

Lõuna (11.45)- Sealiha grillitud, tomat, hiinakapsa salat shampinjoniga, teraleib, keefir, nektariin

Hiljem juustupikukesest tükike

Õhtusöök (18.30)- 1 rakvere perepihv, peotäis kartult, 2 spl heeringa salatit

Jooksin 5 km ja pärast käisin saunas

Kuna kõht oli meeletult tühi sõin 3 krabipulka

Mida ma tegin valesti, et kaal ja rasva % suurenesid hommikuks? Tean et juustupikuke oli vale ilmselt aga kas see mõjub koheselt kaalule nii.

Tänan, kes viitsivad kommenteerida ja nõuandeid jagada.

Muudetud kasutaja sirliste poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×