Jump to content
katuke

reied

Recommended Posts

tere

minu probleemiks on paksud reied eriti aga reite välisküljed.kahe jala vahel on märgatav vahe ,kuid reied on ikka paksud:(

milliseid harjutusi soovitaksite kõige kiiremateks tulemusteks?muidu olen väga kõhna-puusa ja tagumikukondid lausa väljas ,kuid kui dieeti pean ,siis kaovad kilod igalt poolt mujalt kui reitelt!PALUN AIDAKE!

TÄNAN!!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kilode kadumisega on siuke lugu, et esimesena lähevad need kilod mis viimasena tulid.

Näiteks: Kui sul kunagi läksid reied paksuks ja siis mujal, siis nyyd esimesena lähevadki need muud kilod maha ja siis reied.

Väga vale arusaam on inimestel, et treenime seda kohta kust ma tahan rasva maha saada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

saan väga hästi aru ,et peannkogu keha treenima..tegelikult tulid kilod viimasena just reitele, esimesena tekkisid ikka suured rinnad ja reied olid peened..nüüd on rinnad kadunud ja kõik kondid väljas naku anoretikul ,kuid reied ikka paksud..ratsuripüksteks vist nimetakse neid...tõesti ,jõud on kadunud..ei suuda enam...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma pole küll mingi ekspert, aga arvan, et kui teed trenni ja probleem ikka püsib, siis vast oleks abiks käimine või jooksmine. Isiklikult tundub, et käimine isegi on kasulikum, aga seda tuleks teha siis nii, et tagumine jalg iga sammu juures korralikult taha lõpuni viia, st põlv sirgeks. Proovi nii käia 4-5 km ja siis peaksid tundma tagumisi reielihaseid ja ka tuharalihaseid. Arvan, et need ratsuripüksid on vale astumise tulemus, kus jalga ei viida põlvest lõpuni taha, vaid jäetakse kusagile poole peale, tekkib nn. "lõdva" kõnnak.

Selline arvamus!

Väga ootaks mõne tegijama naisterahva kommentaari.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jõud on kadunud?

Siit tuleb teine tyypiline asi mida olen tähele pannud. Kui mainid dieeti siis inimesed arvad mingit ilget näljutamist ja vee joomist. Kõht tühi päevad läbi ja ei jõua midagi teha.

Mis on samuti väga vale arusaam.

Tee trenni edasi, söö kõht täis (söö "puhtalt") et sul oleks hea olla, lihtsalt vali endale vastav menüü, ning rasvakadu peaks tulema su treeningust, mitte mingist jõhkrast näljutamisest mille tagajärjel jääb inimeset järgi üks kondi hunnik :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tere

minu probleemiks on paksud reied eriti aga reite välisküljed.kahe jala vahel on märgatav vahe ,kuid reied on ikka paksud:(

milliseid harjutusi soovitaksite kõige kiiremateks tulemusteks?muidu olen väga kõhna-puusa ja tagumikukondid lausa väljas ,kuid kui dieeti pean ,siis kaovad kilod igalt poolt mujalt kui reitelt!PALUN AIDAKE!

TÄNAN!!!!

Mul samuti reied suht jämedad võrreldes teiste naisterahvastega. Imestan isegi, et nii mõnigi paksuke mu kõrval on ikkagi peenemate jalgadega kui mina. Aga olengi lihtsalt tugevama kehaehitusega ja ei saa öelda, et üleliigset pekki kusagil lotendaks. Eriti viimasel ajal kui jõuan ka sporti teha ja tervislikult toituda. Kuna mu säärekondid on järelikult nii jämedad, siis väga ei tasu end anorektikuks näljutada. Reied lähevad küll peenemaks, kuid mitte nii märgatavalt kui rind väiksemaks. Ja on see siis seda jama väärt. Eks meil kõigil ole mingi kehaosa, millega rahul ei olda, aga see ongi ju inimeste eripära. Ja pealegi liivakellafiguuriga naistel pidi lõppkokkuvõttes parem tervis olema, kui nendel, kellel ladestub rasv kõhule.

Samas usun, et jooksmine ja ka jalgrattasõit aitavad, kui reis palju peenemaks ei muutu, siis saab ta vähemalt hea sportliku vormi.

Edu

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ilmselgelt vajab see teema pilte, et saaks anda professionaalset nõu.

Mind huvitab väga selline anatoomiline fakt, et misasi see tagumikukont on?

Ja esimese tõsise asjana küsiksin, et kas sa ainult ise arvad, et sul on ebaproportsionaalselt paksud reied või on ka teised seda valmis kinnitama. Ausalt... olen tundud mitmeid muidu väga normaalseid, tarku ja kenasid tütarlapsi, KUID kui asi puutus sellesse, et milline nende keha välja näeb, siis neil olid konkreetselt valed arusaamad...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

enamus naisi oskab enda keha kallal mega hästi viriseda kuigi paljudel neist pole midagi häda ..... jalgade treenimine võib anda vastupidise effekti et keha peab jalgu tähtsaks ja hoiab seal massi nohh kuna jalgu liigutatakse ... ja kaal hakkab kaduma just ülakehast ja tulemuseks on pirni kujuline keha.... klassiõega läks nii ....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Parandage mind kui ma eksin, aga kui teha reitele kõva anaeroobset koormust ja samal ajal (toituda kulturisti mõttes valesti) vähendades valkude hulka menüüs, siis lihased küll lagunevad trenni ajal kuid ei teki ületaastumist puhkeperioodil -> tulemuseks lihasmassi kadu? Jätta ära ka enne ja peale trenni valgu/süsivesiku sheigid jms katabolismi vähendavad nõksud...

Olen kindel, et enda kehal saaksin küll ülikiiresti lihastest lahti, samas ma pole ka naisterahvas :lol:

Oldman ja Antson võivad muidugi selgitada kui loll idee see just oli :lol:

Muudetud kasutaja olli poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
enamus naisi oskab enda keha kallal mega hästi viriseda kuigi paljudel neist pole midagi häda ..... jalgade treenimine võib anda vastupidise effekti et keha peab jalgu tähtsaks ja hoiab seal massi nohh kuna jalgu liigutatakse ... ja kaal hakkab kaduma just ülakehast ja tulemuseks on pirni kujuline keha.... klassiõega läks nii ....

aga jah, ise kiputakse ikka olema iseenda kõige suurem kritiseerija ja kahjuks piinab mind mõte mu välimuse pärast mind enamuse ajast. see on hakanud mind ikka tõsiselt häirima. see on väga vastik psüühiline seisund ja kui mõni konkreetne inimene kipub mu keskmiselt jämedamate reite kohta märkusi tegema, on see lausa valus, sest ma ei ütleks, et mu kehas rasva osakaal suur oleks. ;):D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×