Jump to content
rennosport

Elektrooniline poksikott!!!

Recommended Posts

Tere.

Käisin hiljuti ühes bubis kus oli üles seatud poksikotiga aparaat, mida võisid peale 10-ka sisestamist lüüa :D

Proovisin siis ise ka mõned tohlakad kirja panna, kuna tulemus pidevalt paranes ( ju siis sai käsi soojaks:)

lahmisin ikka edasi.

Minu enda suureks üllatuseks, kui olin om 60kulli sisse ladunud lõin rekordi üle.

Rääkisin siis ka mõne targema mehega, kes ütles, et siin küllalt käinud poksijaid seda värki proovimas.

Imestama paneb see, et mina, kes hetkel peale jõusaali midagi ei tee ( 5 aastat tagasi tegelesin kergejõustikuga )

lõin rekordi üle.

Jääb selline tunne, et igalühel on kuskil ajusopis kindel piirkiirus ( just nagu autodel), mida ei ole võimalik ületada, klohmi või 20 aastat poksikotti.

Küsimus siis, et kas kallitel kaaskodanikel on selle aparaadiga kogemusi ja, et kui, siis milliseid. ja mis on tulemuseks jäänud.

Mul näitas seal 924.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Capo

Kui kreekas käisin kunagi siis ühes pubis seal oli sarnane aparaat , ladusin ikka päris korralikult eurosi sinna sisse , minu tulemus oli sarnane , 990 , kuigi võtsin endale eesmärgiks 1000 ära lüüa siis seda ikkagi ära ei tulnud kahjuks

EDIT : ma ei usu muidugi et neil masinatel võrdne mõõtmissüsteem on

Muudetud kasutaja Capo poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina olen ühte sellist näinud, mis andis lükates palju parema tulemuse kui lüües. Sellisega tulebki jõusaal rohkem kasuks. :D

Kui oled kergejõustikku teinud, siis peaks plahvatus hea olema ja suur eeldus kõvasti lüüa täiesti olemas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen tegelenud poskiga ja olen ka ise seda pirni lüüa üritanud. Tehniliselt nö korrektse sirgega ei tulnud ei tea mis ime numbreid , kui kui nagu "haamriga lüüa" , siis tuli ka kilo kanti :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma suurt huvi selle vastu ei tunne aga Vörus Ölle 17 pubis peaks ehk see vidin alles olema. :) Tulge poisid Vörru mürrama. :D

Ainuke jama see, et võibolla takistus nii väike, et võib käsi liigesest välja lüüa, kui liiga kiire löök? :P

Muudetud kasutaja builder poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See aparaat mõõdab suht mööda jah. Kunagi venemaal klassiekskursioonil ka poistega peksime seda. Teised panid träie jõuga litakaid ja said mingi 300-400. Mul joppas nii, et oma arust läks löök metsa, et ei s.aanud pihta korralikult ja keris mingi 870 ette. Ei tea , mille järgi see raharöövel mõõdab

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See "raharöövel" mõõdab põhimõtteliselt seda, kes kui kõvasti selle pirni minema lükkab. Ta ei mõõda löögi impulssi selle kohaga, mida löök tabab. Seega korralik poksilöök ei olegi sellise masina puhul eriti edukas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×