Jump to content
NowIKnow

Kaloriarvutaja!?

Recommended Posts

Keegi teab, kust saaks interentist vaadata kui palju kaloreid mingi toiduaine sisaldab, nt. õun või banaan jne.? Ühte kohta ampser.ee- d tean, aga teab ehk veel keegi mingit kohta... ?

Tänan!!! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina isiklikult pean kõige mugavamaks ampserit, kõige ebamugavamaks ja infovaesemaks aga just siinset kalkulaatorit. Möödalaskmisi on ka õudselt palju, suvalise näitena tuleb meelde näiteks spinat (mis iseenesest nii väikeste numbrite juures ei ole oluline), kus süsivesikusisaldus on lausa neljakordseks muutunud...

Veel üks eestikeelne kalkulaator - toidutare liitunud kasutajatele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Arvutasin seal täpse energiavajaduse kalkulaatoriga ja mul tuli küll kahtlaselt suur number :lol:

siit hoopis teine tulemus...

Ehk panid midagi valesti tähele. Või unustasid ära, misasi on BAV (sest siinne kalkulaator näitab ju ainult seda, mitte ei hinda liigutamisest tulenevat kalorikulu...)? Minu fitness.ee kalkulaatori ja tai.mulfo.com kalkulaatori arvutatud BAV erines 7 kcali võrra, mis on olematu suurus.

Aga üldiselt küsiti siin teemas toiduainete kalorsuse arvutajaid, milleks tai.mulfo.com minu arust sobib küll.

Muudetud kasutaja Stardust poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ehk panid midagi valesti tähele. Või unustasid ära, misasi on BAV? Minu fitness.ee kalkulaatori ja tai.mulfo.ee kalkulaatori arvutatud BAV erines 7 kcali võrra, mis on olematu suurus.

Aga üldiselt küsiti siin teemas toiduainete kalorsuse arvutajaid, milleks tai.mulfo.ee minu arust sobib küll.

Panin hoopis sellega puusse, et omaarust lisasin ühe lingi, aga miskipärast ei läinud läbi, kirjutan käsitsi siis : http://acode.ee/dieet/

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×