Jump to content
Sign in to follow this  
Ivanov

Kui vanalt tohiks hakkata proteiine kasutama?

Recommended Posts

Ehh ega PROTEIIN pole mingi keelatud aine kõigest vajalik ja hea sinu lihastele. Minuarust käib asi nii ,et tee umbes aasta aega trenni ning hakka kasutama muidugi ka varem kuidas ise soovid EDU:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

kui sa korralikult toitud siis ei ole sul seda nii noorelt lihtsalt vaja. mida hiljem toiduliseandeid kasutama hakkad seda parem. ses mõttes et praegu arened sa ka ilma lisanditeta nii et mühiseb. aga varsti see peatub ja siis on vaja energiasüsti. näit kreatiini. valgulpulbritel pole tõesti mingit vanusepiirangut. see ju looduslik ja niikuinii sööd sa iga päev valku. piim liha jne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui on rahaliselt võimalik, palun väga. Aga ärge lootke, et sellisel juhul ei peaks te tavatoitumist jälgima. Proteiin ei asenda õiget toitumist, nagu ütleb kirjasõnagi on tegu TOIDULISANDIGA. Paljud noored loodavad, et ostan endale koti proteiini ja sõõn joon siis krõpse ja cocat kõrvale. Algajad, esmalt pange paika oma tavatoit. Teie treening koormused ei ole nii suured, et tingimata vajaksite toidulisandeid. Teie taastumine, kui tr. plaan on õieti koostatud peaks olema piisavalt kiire, et järgmiseks trenniks jälle valmis olla ka tavatoiduga. Kuid korra päevas vahetult peale trenni võite võimalusel ka ühe poteiini koksi juua.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×