Jump to content
Raivo Piiber

IV IMM ja XLI EMV 2009 Kulturismis ja Fitnessis

Recommended Posts

Tagasi uudise / artikli juurde

41. EESTI MEISTRIVÕISTLUSED KULTURISMIS JA FITNESSIS 2009 a. VÕISTLUSJUHEND

Aeg ja koht

Võistlused toimuvad 3.oktoobril Tallinnas, Salme Kultuurikeskuses, aadressil Salme 12.

Võistlejate eelregistreerimine toimub internetis, aadressil Fitness.ee.

NB! Eelregistreerimine on KOHUSTUSLIK!

Registreerunud sportlaste nimekiri siin

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga miks mitte? Kaalumisel on võistlejad ligidalt ja grimmita näha ning näha on ka võimalikud "viited" keelatud ainete kasutamisele. Pealegi on peakohtunikul võistluste ajal palju tööd ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

PILETID SAADAVAL - KIIRUSTA !

post-17-1252507782_thumb.jpg

P.S. EKFL teeks dopingukontrolle kõikidele sportlastele, aga ühe kontrolli hind on 6000 krooni,

eelmistel aastatel maksis EOK kontrollide toetuseks 15 000 EEK i aastas (see on olnud ka ainuke rahaline toetus mida EKFL riigilt on saanud)

, sellel aastal, nagu arvata võite on toetus 0 (null krooni).

Millised on ettepanekud ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Paluks mitte pahandada kui midagi valesti ütlen nüüd. Suht lambimõte:

No kontrolli mitteilmumine võrdub teadupärast positiivse tulemusena. Järelt ka ei maksa midagi. Asi mida võib teha edukalt igal ajal iseenesest nö petekaid, sest kunagi ju ei tea kas tegelt ka kontollitakse. :)

Loomulikult pole mõtet tüüdata neid koguaeg keda 100x kontrollitud. Mina oma eluvõõra pilguga tooks lihtsa näite:

Otti või Taavit kontrollitud päris mitmeid kordi ja nad tõestanud oma puhtust. Kahtlaseks muutuks asi siis kui Ott või Taavi järgmisel kevadel ilmuksid lavale 100kg-ste võistlusvormidega.

Loomulikult võib teha hea tulemuse kui aastaid ja aastaid stabiilselt treenida ja lõpuks teed korraliku etevalmistuse, aga me kõik teame, et KIIREID muutusi see ala kaasa ei too. See kes on hea pudrupeale sattunud või saladused avastanud justkui üleöö, seda on ka olgem ausad reaalselt näha ja seda just hooajaväliselt kui kasvatatakse end ja pooletonniste kangidega biisa tehakse.

Peaks lausa ise väikse katse tegema ja vaatama kui siniseilmselt usutakse muinasjutte :huh:

Noorte ja juunioride puhul on muidugi raske sellist järeldust teha kuna need nagunii arenevad alguses nagu loomad kui natukenegi matsu jagavad.

Ok raha pole, aga võistluste ajaks üritatakse tavaliselt nagunii puhtaks saada. Kes pole üritanud on ka kohe Mr .Otsusele silma jäänud. Õige muidugi alati kõige kahtlasem välja valida. Kui see keeldub, siis järgmise juurde minna kuna eelmise nö raha jäi alles. Ilmselt nii ka tehakse.

Muidugi ma ei tea kas sellist asja üldse igasugu erinevate seaduste järgi oleks võimalik teha: "Ala et kuule Ants sa jube suur, tule kontriolli." "Ei tule, mul kiire, vaja poes käia jne." "Yesss eluaegne võistluskeeld."

Ilmselt mitte :D

Ja kokkuvõttes mul iseenesest pole vahet, mis tehakse või ei ... ma nagunii ei viitsi lähemad 5a võistelda. (Tõsi tõsi Kirbukene just sellepärast, et lähen ka patuteele). Lihtsalt filosofeerin omaette. Peab siis sellepärast kohe asju isiklikult võtma?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
PILETID SAADAVAL - KIIRUSTA !

P.S. EKFL teeks dopingukontrolle kõikidele sportlastele, aga ühe kontrolli hind on 6000 krooni,

eelmistel aastatel maksis EOK kontrollide toetuseks 15 000 EEK i aastas (see on olnud ka ainuke rahaline toetus mida EKFL riigilt on saanud)

, sellel aastal, nagu arvata võite on toetus 0 (null krooni).

Millised on ettepanekud ?

kes siin pildil parempoolne koll on? polegi näinud varem või ei tunne lihtsalt ära.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu meelest jokeri idee kutsumise ja kutsutute mitte 100% kontrollimise kohta on puhas kuld. Ainus asi on see, et kähku need foorumipostid ära kustutada, sest see idee kaotab muidu osa oma praktilisest värskusest:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×