Jump to content
Kask

Magusaisu

Recommended Posts

Selline küsimus, et vahel tekib hull magusaisu, et kas see on tingitud mingi aine puudusest või miks ta nii on?

Hetkel olen küll kasvueas, aga kas kuidagi vältida ei saa seda?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Capo
Selline küsimus, et vahel tekib hull magusaisu, et kas see on tingitud mingi aine puudusest või miks ta nii on?

Hetkel olen küll kasvueas, aga kas kuidagi vältida ei saa seda?

Ma arvan et sul lihtsalt on magusaisu :D Pead sellest lihtsalt üle olema , kumb tähtsam kas šokolaad hetkeks või figuur

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Selline küsimus, et vahel tekib hull magusaisu, et kas see on tingitud mingi aine puudusest või miks ta nii on?

Hetkel olen küll kasvueas, aga kas kuidagi vältida ei saa seda?

Mina just rahuldasin oma suure magusaisu 2ra 0,5l hapukoort suhkru ja kakaoga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Magusaisu saab vältida süües neid mittemagusaid asju, mis magusaisu väljendavad:)

Ma olen täna söönud praktiliselt 0g süsivesikuid, samas pole mingisugust magusaisu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tavaliselt mitmekesine söök rahuldab minu magusaisu, kui seljataga on pikk trenn ja tunned, et ainult šokolaadist ei piisa.

Vahel on ju hea süüa magusat :D Aga ma arvan, et see on tingitud sellest, et toidukordi on päevas liiga vähe. Võin ju eksida, aga mulle endale tundub küll nii.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kasvuiga vältida ei saa, aga see on õnneks mööduv mure. :D

;) ma ei mõelnud nii :)

aga ma mõtlesin terve küsimusega seda, et kas kuidagi magusaisu asendada saab millegi kasulikuga mitte mingi šhokolaadi mee vmsvms

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kellel võtab magusaisu kalamari, kes teeb pisikese glutamiini-kohvikoore koksi. Pidavat aitama. Mina ei oska öelda, sest minul ei ole magusaisu. Magusat söön ainult:

A. Viisakusest (keegi pakub oma sünnipäevakooki vms).

B. Kui on nälg ja midagi muud peale magusa ei ole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kellel võtab magusaisu kalamari, kes teeb pisikese glutamiini-kohvikoore koksi. Pidavat aitama. Mina ei oska öelda, sest minul ei ole magusaisu. Magusat söön ainult:

A. Viisakusest (keegi pakub oma sünnipäevakooki vms).

B. Kui on nälg ja midagi muud peale magusa ei ole.

ma oletan, et sul on toitumine jällegi 110% paigas? :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kusjuures mul ka polegi kunagi magusaisu ..on ainult SHOKOLAADIISU ...see ongi ainus magus, mida võib teinekord vitsutada mõnuga, muud ei taha! Ahjaa ,..lusikatäie mett proovin ka iga päev manustada, räägitakse, et mesinikud ja nende sugulased pole peaaegu kunagi haiged :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ma oletan, et sul on toitumine jällegi 110% paigas? :D

Oh jah.. Kui mul on periood, kus saan normaalselt trenni teha, siis üldiselt olen rahul oma toitumisega. Kui trenniga mingi jama, siis võtan juurde nagu mäger sügisel.

Eks ta sellest muidugi sõltub ka, et kui ei söö korrapäraselt, siis mingil hetkel hingad endale suu kaudu kõik toitu meenutava ühe hooga sisse. Regulaarselt süües lihtsam kontrollida. Aga isegi kui ma toitun ebaregulaarselt, siis ma võin igasugust jama süüa, aga pigem on see soolane kui magus. Magusaisu pole. Ei tea, kuidas see nii on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oh jah.. Kui mul on periood, kus saan normaalselt trenni teha, siis üldiselt olen rahul oma toitumisega. Kui trenniga mingi jama, siis võtan juurde nagu mäger sügisel.

Eks ta sellest muidugi sõltub ka, et kui ei söö korrapäraselt, siis mingil hetkel hingad endale suu kaudu kõik toitu meenutava ühe hooga sisse. Regulaarselt süües lihtsam kontrollida. Aga isegi kui ma toitun ebaregulaarselt, siis ma võin igasugust jama süüa, aga pigem on see soolane kui magus. Magusaisu pole. Ei tea, kuidas see nii on.

Vedanud lihtsalt, äkki? :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul magusaisu ei ole niisama, aga kui kodus toit pole valmis vms, siis kõht tühi ja kiusatus tekib süüa magusat, tavaliselt jäätis selleks :D, süües kasvab isu ;), siis söön niikaua kuni süda paha :), aga noh seda juhtub harva :).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma vist mingi friik, aga kui šokolaadi pilti kasvõi näen, siis tekib kohe isu, olenemata sellest, mida enne söönud olen. Muidugi, kui isu tuleb, ei jookse ma poodi magusa järgi, nii karm ka asi pole, mõne aja pärast läheb see lihtsalt meelest. Samas vahel peab isule alla ka andma ja hea vabanduse leidma ;) - tegin endale just homseks sünnipäevakingi- mõnusa juustukoogi... juba ootan, et saaks hommikukohvi kõrvale tükikese ära süüa :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Magusaisu otseselt pole minul, st magusa tunnet nagu otseselt ma ei usu, et tunneks, näiteks kui on hetkel mingi nn magusa isu, siis suhkrut ma ei sooviks kül llusikaga suhu panna, ei maitseks. Küll aga on konkreetsed magusad asjad igal inimesel minuteada, mis tekitavad kõne all oleva magusavajaduse. Snikers või muu hsokolaad, või magus tort ei tekita mul mingit soovi magusaga maiustada, küll aga kui käin tuttavatel külas mustamäel, siis neil on peaaegu alati halvaad köögis, seda söön alati, ja teinekord ostan ka ise seda, see on asi, mis minul subjektiivselt magusa isu jaoks on ja meeldib, mingeid torte või shokolaade mulle isiklikult süia ei rahulda küll. Ilmselt kellele meeldib jäätis, siis tema ka eriti shokolaadi poole ei vaata ma usun, või eksin äkki?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Magusaisu otseselt pole minul, st magusa tunnet nagu otseselt ma ei usu, et tunneks, näiteks kui on hetkel mingi nn magusa isu, siis suhkrut ma ei sooviks kül llusikaga suhu panna, ei maitseks. Küll aga on konkreetsed magusad asjad igal inimesel minuteada, mis tekitavad kõne all oleva magusavajaduse. Snikers või muu hsokolaad, või magus tort ei tekita mul mingit soovi magusaga maiustada, küll aga kui käin tuttavatel külas mustamäel, siis neil on peaaegu alati halvaad köögis, seda söön alati, ja teinekord ostan ka ise seda, see on asi, mis minul subjektiivselt magusa isu jaoks on ja meeldib, mingeid torte või shokolaade mulle isiklikult süia ei rahulda küll. Ilmselt kellele meeldib jäätis, siis tema ka eriti shokolaadi poole ei vaata ma usun, või eksin äkki?

Minu puhul kehtib see, et peaaegu kõik magusad asjad meeldivad, muidugi peab ka hea ja kvaliteetne olema, igasugust jama küll suhu ei pistaks, suhkrut lusikaga ka mitte- aga mett küll :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kellel võtab magusaisu kalamari, kes teeb pisikese glutamiini-kohvikoore koksi. Pidavat aitama. Mina ei oska öelda, sest minul ei ole magusaisu. Magusat söön ainult:

A. Viisakusest (keegi pakub oma sünnipäevakooki vms).

B. Kui on nälg ja midagi muud peale magusa ei ole.

Sama asi ka siin, on aint kaks varianti, no tegelt on kolmas kah - trennijärgses sheigis kasutan Trauben Zuckerit :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×