Jump to content
RocknRolla

Küsimus: Harjutused "küljelihastele"

Recommended Posts

On ka selline harjutus, kus kang (enamasti tühikang, või kerge bodybumpi kang või pulk lausa) pannakse kuklataha, ja seistes ülakeha paremale ja vasemale liigutatakse. Seda reklaamitakse ka kõhu külglihaste harjutust minuteada. Kuid Polyquin on öelnud, et see on rumal harjutus, seletas kuidagi, et see on gravitatsiooni seaduste järgi vastuoluline, et ei saa mingit mõju sellel harjutusel olla. Oskab keegi kommenteerida seda harjutust?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
On ka selline harjutus, kus kang (enamasti tühikang, või kerge bodybumpi kang või pulk lausa) pannakse kuklataha, ja seistes ülakeha paremale ja vasemale liigutatakse. Seda reklaamitakse ka kõhu külglihaste harjutust minuteada. Kuid Polyquin on öelnud, et see on rumal harjutus, seletas kuidagi, et see on gravitatsiooni seaduste järgi vastuoluline, et ei saa mingit mõju sellel harjutusel olla. Oskab keegi kommenteerida seda harjutust?

Mu treener laseb mul tavaliselt teha neid, peaks olema kerelihastele.

Neid peaks tegema ikka päris palju, 100 nt teed tühja kangiga ja tempokalt, et kui ühele küljele siis jõuga tõmbad tagasi, et siis on efekti küll. Järgmine päev on vähemalt tunda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mu treener laseb mul tavaliselt teha neid, peaks olema kerelihastele.

Neid peaks tegema ikka päris palju, 100 nt teed tühja kangiga ja tempokalt, et kui ühele küljele siis jõuga tõmbad tagasi, et siis on efekti küll. Järgmine päev on vähemalt tunda.

Võib-olla kui oskuslikult teha, nagu kirjeldasid, siis ehk annab tõesti hea efekti. Äkki seal saab plahvatuslikkusega lihast mõjutada, vasakule poole liikudes kiiremalt korraks liikumissuunda vahetades ja seejärel liikumis-suunda aeglustades et soorituse keskfaas aeglane oleks, mu uaga kiire oleks või kuidagi, ma pole ise rohkem kui 1 korra ilmselt seda harjutust proovinud.

Olen proovinud kahte seadet:

Status Club-is, istudes jalad fikseeritult paiga ülakeha pööramine, jõud rakendub vaid ühele poole keerates, kas vasemale kõhupoole ainult näiteks, plokil saab raskust määrata, üle ühe teha seeriaid siis vastavalt vasemale ja paremale poolele. Selle seadmega polnud mugav sooritada, ja ei andnudki lihasvalu järgenava päeva järel.

Biker Pubi juures olevas spordiklubis, seal 2a tagasi oli eelnevalt kirjeldatud seadmega sarnane sede, erinevuseks vaid see ,et ülakeha oli paigas, ja alakeha liikus minuteada, proovisin ühe korra seal, andis väga tuntava lihavalu järgnevateks päevadeks. Kas mäletann üüd õigesti ikka, kuid just alakeha liikus seal seadmel tolla, keegi äkki seal klubis käinud ja oskab kirjeldada kas töötab nii see seade jak uidas mõjub siis. Minu senise kogemusega parim seade siiani.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

vahest mõne tegijama arvates ajan "ullu", kuid mina näiteks lõpetasin nende küljelihaste eraldi tegemise ära ja seda peale korralikku baasharjutustega treenimise alustamist. jõutõmbel ja kükil töötavad enamik kere püstihoidvaid lihaseid ja annavad küljele piisavalt koormust, seda vähemasti minu puhul. Seda vähemalt algajale, aga nagu aru san postituse asukohast, siis oledki hiljuti alustanud enda harimist treeningute alal

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui soovid kiiresti välja tuua, siis vaja lihastel massi arendada - kordused võiksid 15 kanti jääda. Muidugi lisaks: toitumine, toitumine, toitumine.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×