Jump to content
Aile

Kas sõltud alkoholist?

Recommended Posts

Joon nädalas 5-7 õlut.

Selle testi järgi olen ma padu parm ja pean kohe arsti juurde minema ja ennast võõrutusravile kirja panema:P

Jõusaalis käin 6 korda nädalas. Selle järgi tuleks mind kohe maha lasta:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Testi tulemus

Harv jooja - Otsest ohtu alkohol sulle ei kujuta. Loomulikult ei tasu selle peale veel pudeli ostma tõtata. Pea meeles, et ka niisama tipsutamisest võib padujoomiseni välja jõuda. Üldiselt oled tasakaalukas jooja. Võtad seltskonna mõttes klaasi või paar, aga purju jood end väga harva.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Joon nädalas 5-7 õlut.

Selle testi järgi olen ma padu parm ja pean kohe arsti juurde minema ja ennast võõrutusravile kirja panema:P

Jõusaalis käin 6 korda nädalas. Selle järgi tuleks mind kohe maha lasta:)

Senikaua, kuni veel p2ris kraavis ei ole...

...aga teema vahetus oli v2gev :D Miks see mind ei yllata...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

"Võtad seltskonna mõttes klaasi või paar, aga purju jood end väga harva" - seltskonna mõttes ei joo kunagi,kui joon siis korralikult või üldse ei joo, muidu enamvähem õige

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pidu igal päeval! - Kõnnid ohtlikul pinnal. Tänasest oleks õige alkoholi tarbimist piirama hakata. Piirdu nädalavahetusel paari klaasi veiniga, hommikul on pea korras ja võid kindel olla, et ei hakka peol vintis peaga lollusi korraldama. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Testi tulemus

Järgmine samm, võõrutusravi - Pärast selle testi läbimist räägi oma arstiga. Olukord on päris hull, kuid selelst on professionaalse abi korral võimalik võitjana välja tulla. Alkohol on sinu elus võtnud sisse olulise koha. Ilma selleta ei suuda sa peost mõnu tunda ega lõõgastuda

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sportlane ei saa teisiti kui karsklust harrastada. Vahel harva klaasike, mingi sündmse puhul, see vaid on mõeldav.

Ainsad asjad, mis minu puhul üldse kõne alla tuleksid, on mõni kallim shampus (mitte sovetskoje, see liiga hapu), või mõni kokteil. Õlle lõhn ajab südame pahaks, viina ple kunagi proovinudki.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Capo

Pidu igal päeval! - Kõnnid ohtlikul pinnal.Tänasest oleks õige alkoholi tarbimist piirama hakata. Piirdu nädalavahetusel paari klaasi veiniga, hommikul on pea korras ja võid kindel olla, et ei hakka peol vintis peaga lollusi korraldama. :D Joon tegelt väga harva ja vastasin küsimustele ausalt aga testi vastus oli selline ;)

Muudetud kasutaja Capo poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pidu igal päeval! - Kõnnid ohtlikul pinnal. Tänasest oleks õige alkoholi tarbimist piirama hakata. Piirdu nädalavahetusel paari klaasi veiniga, hommikul on pea korras ja võid kindel olla, et ei hakka peol vintis peaga lollusi korraldama.

Tunnistan ausalt, vahel läheb käest ära küll, aga iga päev kindlasti ei joo! Kui vaja, suudan vabalt olla ka kaine päris pikalt (ei võtta tilkagi). Aga sin võib ka vaidlema juba hakata, et kes mida joomiseks nimetab, näiteks kaks õlut õhtu jooksul aegajalt on pigem mõnus äraolemine. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Testi tulemus

Pidu igal päeval! - Kõnnid ohtlikul pinnal. Tänasest oleks õige alkoholi tarbimist piirama hakata. Piirdu nädalavahetusel paari klaasi veiniga, hommikul on pea korras ja võid kindel olla, et ei hakka peol vintis peaga lollusi korraldama.

Oma arust joon nagu korra kuus :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pidu igal päeval! - Kõnnid ohtlikul pinnal. Tänasest oleks õige alkoholi tarbimist piirama hakata. Piirdu nädalavahetusel paari klaasi veiniga, hommikul on pea korras ja võid kindel olla, et ei hakka peol vintis peaga lollusi korraldama.

Enda meelest olen harv jooja,aga võta näpust :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Harv jooja - Otsest ohtu alkohol sulle ei kujuta. Loomulikult ei tasu selle peale veel pudeli ostma tõtata. Pea meeles, et ka niisama tipsutamisest võib padujoomiseni välja jõuda. Üldiselt oled tasakaalukas jooja. Võtad seltskonna mõttes klaasi või paar, aga purju jood end väga harva.

Tundub, et peab paika ... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Harv jooja - Otsest ohtu alkohol sulle ei kujuta. Loomulikult ei tasu selle peale veel pudeli ostma tõtata. Pea meeles, et ka niisama tipsutamisest võib padujoomiseni välja jõuda. Üldiselt oled tasakaalukas jooja. Võtad seltskonna mõttes klaasi või paar, aga purju jood end väga harva.

Tundub, et peab paika ... :D

Sain sama tulemuse :) Praktiliselt ise ei tarbigi alkoholi , nii palju kui kali annab , nii palju tarbin ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tänase seisuga,

minu,

Testi tulemus: "Harv jooja - Otsest ohtu alkohol sulle ei kujuta...".

Ohtu pole ise kunagi tundnud, küll aga sattus sõber kaklusesse hiljuti täis peaga, millest pakun, et pigem on see (alkohol) ohtlik.

Lisaks on ka neerudele alkohol raske katsumus, ja ka muude asjade jaoks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Testi tulemus

Järgmine samm, võõrutusravi - Pärast selle testi läbimist räägi oma arstiga. Olukord on päris hull, kuid selelst on professionaalse abi korral võimalik võitjana välja tulla. Alkohol on sinu elus võtnud sisse olulise koha. Ilma selleta ei suuda sa peost mõnu tunda ega lõõgastuda

Lollid küsimused!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma parem ei hakka seda testi üldse vaatamagi ...elus on erinevaid perioode olnud ning vähemalt praegu olen üpriski kaine, nädalas paar õlut ...kuid kui kellegi sünnipäeval saab käidud harva või mõnel peol, siis paraku läheb käest ära :D.

Tundub siis, et alkost sõltun vaid pidudel ..kuigi oli paar aastat nii, et ei möödunud ühtegi päeva kui poleks igal õhtul paar õlut joonud ...ja siis muidugi pidevad peod, millest mitte midagi ei tea. Aga seda tean, et midagi head see mulle ei toonud..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pidu igal päeval! - Kõnnid ohtlikul pinnal. Tänasest oleks õige alkoholi tarbimist piirama hakata. Piirdu nädalavahetusel paari klaasi veiniga, hommikul on pea korras ja võid kindel olla, et ei hakka peol vintis peaga lollusi korraldama.

ops... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×