Jump to content
pille991

kuidas end käsile võtta?

Recommended Posts

iga kord kui näen endast tehtavaid pilte, saan shoki. Ja täna jälle. Ma tean milline ma olen, tean et peaksin dieeti pidama, trenni tegema, et vormi saada, aga EI SUUDA. Ma ei suuda jooksma minna, ei suuda külmikust eemale hoida. Äkki peaksin endast kõige jubedama pildi külmikule kleepima?

Minust niipalju, et pikkus 160, kaal 63. Numbrid ei tundugi kõige hullemad, aga kehast on hästi ülekaal näha. Ma ei taha enam selline olla. Tahaks jälle ilus olla. Aga ei tea kuidas... Puudub motivatsioon...

Kuidas teie end olete motiveerinud? Kust alustada?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No mind motiveeris dieedi ajal näiteks iga hommikune kaalumine. Öeldakse, et nii tihti ei tohiks kaaluda, kuid mul tekkis siis juba hasart, et palju nüüd huvitav maha läinud jne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
iga kord kui näen endast tehtavaid pilte, saan shoki. Ja täna jälle. Ma tean milline ma olen, tean et peaksin dieeti pidama, trenni tegema, et vormi saada, aga EI SUUDA. Ma ei suuda jooksma minna, ei suuda külmikust eemale hoida. Äkki peaksin endast kõige jubedama pildi külmikule kleepima?

Minust niipalju, et pikkus 160, kaal 63. Numbrid ei tundugi kõige hullemad, aga kehast on hästi ülekaal näha. Ma ei taha enam selline olla. Tahaks jälle ilus olla. Aga ei tea kuidas... Puudub motivatsioon...

Kuidas teie end olete motiveerinud? Kust alustada?

Kõige paremini pidavat motivaatorina toimima armumine <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
iga kord kui näen endast tehtavaid pilte, saan shoki. Ja täna jälle. Ma tean milline ma olen, tean et peaksin dieeti pidama, trenni tegema, et vormi saada, aga EI SUUDA. Ma ei suuda jooksma minna, ei suuda külmikust eemale hoida. Äkki peaksin endast kõige jubedama pildi külmikule kleepima?

Minust niipalju, et pikkus 160, kaal 63. Numbrid ei tundugi kõige hullemad, aga kehast on hästi ülekaal näha. Ma ei taha enam selline olla. Tahaks jälle ilus olla. Aga ei tea kuidas... Puudub motivatsioon...

Kuidas teie end olete motiveerinud? Kust alustada?

Võiksid leida endale nö võitluskaaslase- saate koos trenni teha, toitumist jälgida ja üksteisele toeks olla. Aga kõige tähtsam- ole enesekindel, pane oma eesmärgid paika, usu endasse ja iga kord, kui tuleb isu millegi ebavajaliku järgi, siis mõtle, et see tegelikult ei tee Sind õnnelikuks, saad vaid korra rahuldust tunda ja peale seda on hoopis suured süümekad. Leia endale trenn, mida tõeliselt naudid, siis ei tundu enda vormi nimel pingutamine kohutava enesepiinamisena. Samuti sea toitumine paika- siin palju teemasid ja artikleid õige toitumise kohta ning asjatundjaid, kellelt nõu küsida. Edu Sulle, kui tahtejõudu on, siis saad aja jooksul kindlasti häid tulemusi <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Arvan, et kui sul mingi toitumiskava või süsteem oleks, siis sa ei kipuks sinna külmkapi järele koguaeg. Pidev näksimine ja magusa jm isu tähendab, et toitumine pole tasakaalus. Ja kui tellid siit toitumiskava näiteks või koostad selle mõne spetsialistiga, siis see kava ei tähenda näljutamist. Ise tellisin kunagi siit kava ja hakkasin sööma rohkem, kui enne sõin, ja rasv hakkas kaduma. Tuleb osata süüa õigeid asju ja õigel ajal, siis on kõik OK.

Muudetud kasutaja Wire poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

vaatan pilti, mille tegin siis, kui esimest korda kaalust 10 kg maha võtsin. panin jalga selle 10kg kõrgema kaalu püksid ning nägin, kui palju tööd ära olin teinud. samuti vaatan enda pilte, kus mul korralikult suur kõhuke ees.

näksimise vastu aitab õige ja tasakaalustatud toitumine... ise pole omanud mausasööste umbes viimased 7 kuud

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Arvan, et kui sul mingi toitumiskava või süsteem oleks, siis sa ei kipuks sinna külmkapi järele koguaeg. Pidev näksimine ja magusa jm isu tähendab, et toitumine pole tasakaalus. Ja kui tellid siit toitumiskava näiteks või koostad selle mõne spetsialistiga, siis see kava ei tähenda näljutamist. Ise tellisin kunagi siit kava ja hakkasin sööma rohkem, kui enne sõin, ja rasv hakkas kaduma. Tuleb osata süüa õigeid asju ja õigel ajal, siis on kõik OK.

siin on nii raske kujundus, et ma ei leidnud kava. Saad äkki lingi anda, kust seda tellida saab? ja palju see maksab?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
iga kord kui näen endast tehtavaid pilte, saan shoki. Ja täna jälle. Ma tean milline ma olen, tean et peaksin dieeti pidama, trenni tegema, et vormi saada, aga EI SUUDA. Ma ei suuda jooksma minna, ei suuda külmikust eemale hoida. Äkki peaksin endast kõige jubedama pildi külmikule kleepima?

Minust niipalju, et pikkus 160, kaal 63. Numbrid ei tundugi kõige hullemad, aga kehast on hästi ülekaal näha. Ma ei taha enam selline olla. Tahaks jälle ilus olla. Aga ei tea kuidas... Puudub motivatsioon...

Kuidas teie end olete motiveerinud? Kust alustada?

1. Sa ei usu sismas oma v6imesse muutuda.

2. Protsess ise tundub sulle nagu hype tundmatusse...peataolekut.

Tahtmist tundub ju olevat <_<

Parim asi on dieedi- ja treeningp2evik. Kirjutad yles k6ik oma p2eva jooksul tehtud ampsud. Planeeri eelmine p2ev oma j2rgmise p2eva toitumine. Kirjelda oma enesetunnet. 2ra liialda ega kiirusta!

Sinna l2hevad ka hommikused kaalumised.

Kogu sinu fyysiline aktiivsus (osta sammulugeja...v6i mingi muu vidin, mis monitooriks su fyysilist koormust).

Mingite suuremate verstapostide jaoks tee endast pilte. Enne ja p2rast m6jub motiveerivalt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
millise treeneri ma valima peaksin?

Seda pead juba ise otsustama. Kõik on asjatundjad. V-o kummagi naistreenerist?!

Muudetud kasutaja Wire poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
iga kord kui näen endast tehtavaid pilte, saan shoki. Ja täna jälle. Ma tean milline ma olen, tean et peaksin dieeti pidama, trenni tegema, et vormi saada, aga EI SUUDA. Ma ei suuda jooksma minna, ei suuda külmikust eemale hoida. Äkki peaksin endast kõige jubedama pildi külmikule kleepima?

Minust niipalju, et pikkus 160, kaal 63. Numbrid ei tundugi kõige hullemad, aga kehast on hästi ülekaal näha. Ma ei taha enam selline olla. Tahaks jälle ilus olla. Aga ei tea kuidas... Puudub motivatsioon...

Kuidas teie end olete motiveerinud? Kust alustada?

1. Kust alustada:

Nagu siin soovitati, telli toitumiskava.. põhitöö teed köögis ära.

Proovi ennast harida.. loe selle site-i artikleid ning näiteks Muscle and Fitnessi ajakirja (ka vanu numbreid).

Vali meelepärane treening

2. Kuidas end motiveerida?

Tundub, et sul on motivatsioon tegelikult ju olemas. Kui sa natuke sellesse teemasse rohkem süvened, näed sa, et tegelikult ei ole korralikult toitumine mingi enesepiinamine.. Lihtsalt tuleb teada, mida ja millal tohib süüa.

Algus on võib-olla harjumatu või raske, aga ära üleliia mõtle.. lihtsalt tegutse. Järjepidevus on kõige alus minu arust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ülekaal mis on kogunenud aasta(te)ga ei ole võimalik kaotada kiiresti, kuu või kahega.Sea omale realsed eesmärgid.Näiteks:10 nädalaga kaotaga 3-5kilo s.o 0,3 - 0,5kg nädalas.Mida selle jaoks teha?Kui hetkel on materiaalseid raskusi ja treening-ning toitumiskava ei ole võimalik tellida toimi järmiselt.Loobu jahutootest(sai,küpsised jne),kontrolli rasva sisaldust tootepakendil(kuni 4%),loobu majoneesist,jäätisest,koogikestest jne.Proovi toidukorrad jaotada päevale kindla ajavahemiku järgi(3-4 tunni tagant),söögikordi võiks olla 4-5.Uuri siit foorumist toitumise põhialuseid ja toiduainete valikut mida vajad.

Üks põhitõde on see,et sööd vähem kui kulutad.See ei tähenda et peaksid nälgima.Arvuta välja oma BAV ja lisa kalorid vastavalt oma kehalisele aktiivsusele.Kõik need andmed leiad fitnessi saidilt,pane ainult otsingusse.Kehaline aktiivsus on samuti väga tähtis faktor.Alustada on tõesti väga raske.Tuleb leida omale kõige meeldivam tegevus kehalise koormuse andmiseks.Ise alustasin ujulas käimisega.Algul ujusin 25m ja puhkasin ,jälle 25m,järmine nädal 50m jne.Nüüd käin ühel aeroobse treeningu päeval vahest ujumas ja ujun 2km.Oleneb võimalustest kui mitu korda nädalas käia saad,hea oleks alguses 2x.Peale ujumist veel sauna ja sa tunned kuidas su keha hakkab vaikselt üles ärkama.Lihastoonuse kasvades hakkad ennast kindlasti tervema ja ilusama inimesena tundma.Kui tunned,et bassein on ennast ammendanud oleks järgmiseks sammuks jõusaal.

Jõudu ja kindlameelsust sulle.

Muudetud kasutaja samuil poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui mina mõni päev mõtlen, et ei viitsi trenni minna, siis vaatan youtubest ühe Arnold Schwarzeneggeri video ja jalutan kohe hea tujuga trenni :D

Igasugustest segavatest faktoritest tuleks ka lahti saada.

Muudetud kasutaja rammstein107 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
iga kord kui näen endast tehtavaid pilte, saan shoki. Ja täna jälle. Ma tean milline ma olen, tean et peaksin dieeti pidama, trenni tegema, et vormi saada, aga EI SUUDA. Ma ei suuda jooksma minna, ei suuda külmikust eemale hoida. Äkki peaksin endast kõige jubedama pildi külmikule kleepima?

Minust niipalju, et pikkus 160, kaal 63. Numbrid ei tundugi kõige hullemad, aga kehast on hästi ülekaal näha. Ma ei taha enam selline olla. Tahaks jälle ilus olla. Aga ei tea kuidas... Puudub motivatsioon...

Kuidas teie end olete motiveerinud? Kust alustada?

Mulle meeldib Nike'i motto- just do it

Lihtsalt tee seda. Ära oota et mingi imenipp sind motiveeriks või sunniks (kuigi ka seda võib juhtuda). Lihtsalt tee seda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×