Jump to content
Guest Mats123

Rinnalt Max raskuse surumine

Recommended Posts

Guest Capo

Tere , tahaks proovida enda maksimumraskust rinnalt surumises , huvitaks milline oleks parim soojendus selle jaoks ? väikse raskusega 1 seeria soojenduseks ja kohe suurte raskuste kallale ? või hakkan raskust 10 kg kaupa peale panema kuskilt maalt <_< või kuidagi teistmoodi üldse

Aitäh vastuste eest

Muudetud kasutaja Capo poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui palju sa sooojendust alla vajad sõltub kindlasti sellest, palju sa suruda plaanid.

Näide 150 kg max raskuse proovimiseks. Tühja kangiga 20 kg tempokalt 20 x, 50 kg x10, 80kg x 6, 100kg x 3, 125kgx1, 150 kgx1.

Umbes nii see minu puhul välja näeks kui ma nii vähe peaksin suruma.... <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Capo
Kui palju sa sooojendust alla vajad sõltub kindlasti sellest, palju sa suruda plaanid.

Näide 150 kg max raskuse proovimiseks. Tühja kangiga 20 kg tempokalt 20 x, 50 kg x10, 80kg x 6, 100kg x 3, 125kgx1, 150 kgx1.

Umbes nii see minu puhul välja näeks kui ma nii vähe peaksin suruma.... <_<

Suured tänud

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere , tahaks proovida enda maksimumraskust rinnalt surumises , huvitaks milline oleks parim soojendus selle jaoks ? väikse raskusega 1 seeria soojenduseks ja kohe suurte raskuste kallale ? või hakkan raskust 10 kg kaupa peale panema kuskilt maalt <_< või kuidagi teistmoodi üldse

Aitäh vastuste eest

Ma isiklikult eelistan võimalikult ruttu suurte raskuste kallale asuda. Näiteks kõigepealt soojendus tühja kangiga, siis 50kg ja siis kohe maxi kallale. Kui liiga palju teen seeriaid enne max´i üritamist, siis väsitan end liialt ära.

Kuid sa proovi ise mis sulle kõige paremini sobib sest iga inimene on erinev.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siiski kohe ei tasu kangutama hakata, vigastused on kerged tulema. Peab ikka korraliku sooja alla tegema.

Pean siis silmas seda, et ei oleks liiga suuri hüppeid raskusega. a'la 20,50,120. vaid ikka 20,50,70,90,120 näiteks.

Muudetud kasutaja jaagok poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma isiklikult eelistan võimalikult ruttu suurte raskuste kallale asuda. Näiteks kõigepealt soojendus tühja kangiga, siis 50kg ja siis kohe maxi kallale. Kui liiga palju teen seeriaid enne max´i üritamist, siis väsitan end liialt ära.

Kuid sa proovi ise mis sulle kõige paremini sobib sest iga inimene on erinev.

Alla 4 soojendusseeria ei tule kõne allagi, kui vähegi oma tervisest hoolid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mulle meeldib maxi kõige rohkem proovida küllaltki verd täis rinnaga(on plahvatusjõudu rohkem lihases), küll mitte maxilähedaste raskustega pumbatud/soojendatud, 50kg´ga umbes. Aga noh ...max on mul kõigest 85 ;). Arvan, et mingi 100+kg juures võiks soojendust ikka tõsisemalt võtta, kirjutage juutuubi "powerlifting accidents" <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuidas sul küll jätkub jõudu pärast nii mitut seeriat veel max´i üritada?

Need soenduse seeriad küll ei väsita. Vastupidi, saab lihase alles tööle. Neli on isegi vähe, endal tuleb kuus kuni esimese katseni jõuan.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mul mingi kahtlane asi oli maxiga täna, 110x1 ei jõudnu suruda, kuid peale seda jõudsin 95x10 suruda ilma probleemideta, wtf nagu ;) , kuradi nädalavahetus :D

Närvisüsteem "ärkas üles".Max raskuse surumisel pole ainult oluline lihased ja liigesed soojaks saada vaid närvisüsteem ette valmistada.Sinu puhul valmistas see max raskuse üritamine närvisüsteemi ilusti ette.Oleks võinud paari minuti pärast uuesti 110kg üritada, ma usun, et oleks ära tulnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma olen oma silmaga näinud kuidas tullakse jõusaali võetakse särk seljast, asetatakse rinnalt surumise pingi peale.

käiakse palja ülakehaga tiir jõusaalis peale. siis laotakse 160 kangile punnitakse jeeli jeeli 2 korda ära. ja peale seda hakatakse 130-ga seeriaid vihtuma 8-si.

Sorry kui ma nüüd kellegile liiga tegin, aga kui mina nii peaks tegema siis oleks mul küll oma tervisest vääga kahju, kui aus olla siis seda oli vääga valus vaadata.

Aga kus sa julged siis ise midagi öelda, kui vastas on sama suur mölakas kui ise ;):D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×