Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

Recommended Posts

Mis egomeestele? :D

Hr Raud mainis siin ennist kerget ego laksu! Muide, mul oli kunagi naabripoiss, kelle nimi oli Ego! :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seda veel, et tore, et te kõik noored trenni teete ja ma ei ütle ühtegi paha sõna selle kohta, kui mees alles algaja ja seetõttu ka väga muljetavaldava massiga pole. Küll aga peaks eesmärgiks olema kaalu suurendada ja trenn trennilt jõunäitajaid kasvatada. Sentimeetrite kasv võib olla raskemini märgatav, aga iga trenn harjutuse peale kasvõi 1 kordus rohkem teha on selge eesmärk. On ka endal ette tulnud perioode, kus omastarust olen kõva trennimees, aga tegelikkuses on tegu seisakuga. Kuna jõud on lihasmassiga seotud, siis kui ei suurene jõud(puhta tehnikaga), ei kasva ka lihasmass.

Kirbuga täitsa nõus, sest mille muuga sa ikka raskust liigutad kui lihasega ^_^ Ja kui raskused/kordused tõusevad siis peab järelikult tõusma ka lihasmass - puhas loogika -_-

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kirbuga täitsa nõus, sest mille muuga sa ikka raskust liigutad kui lihasega ^_^ Ja kui raskused/kordused tõusevad siis peab järelikult tõusma ka lihasmass - puhas loogika -_-

Kuna siis Paul-Eerik jälle meestega koos trenni teeb? Teised lähevad niimoodi mööda -_-

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tõstsin just lisandid aknalaualt ära. Niiske oli seal tõesti <_<

Lisaks niiskusele ei taha igasugused ravimid ja lisandid päikesekiirgust. :mellow:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teen alelksei rexid üle! Peale 2000 kõhu see on segane! :lol: Võistlus peab ka saalis olema muidu ei kasva! Aga õlamasinal 100kg 6 korrda, traps 200kg 5korrda)teeks veel aga kinni ei jõua enam hoida), 140kg 1 korrd rinnalt ja nii edasi!

Natike Ego siis kah! :D

:D need ei olnud rekordid, trapetsit tegin 157.5kg 4x14, järgmine trenn teen arvatavasti 17x, siis panen jälle 2,5kg juurde ja on 160kg kangil jne. Umbes sama on ka õlaga, teen nii kaua 85-90kg, kuni need tulevad piisavalt kergelt, et edasi liikuda, ma ei taha rohkem õlgasid vigastada, samuti vajab ravi ka alaselg. Homme spordimassaaži, ülehomme manuaalterapeudi juurde :P.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

:D need ei olnud rekordid, trapetsit tegin 157.5kg 4x14, järgmine trenn teen arvatavasti 17x, siis panen jälle 2,5kg juurde ja on 160kg kangil jne. Umbes sama on ka õlaga, teen nii kaua 85-90kg, kuni need tulevad piisavalt kergelt, et edasi liikuda, ma ei taha rohkem õlgasid vigastada, samuti vajab ravi ka alaselg. Homme spordimassaaži, ülehomme manuaalterapeudi juurde :P.

Ei nu ma saan aru et need pole rexid! sama ju siin :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise lähen hommikul, umbes kella kaheksaks. Õlatrenn!

Aga mina ei suuda eriti jõusaalis nii vara rassida. Selles suhtes, et midagi teeksin, aga 100%-st on asi kaugel! Bodypumpi võib teha küll! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei olegi veel j6udnud Hr.Uppinit t2nada sheikeri eest ! Suured tänud mees ! B)

Endal siis homme kavas selg, trapets ja kõht !

Ülehomme teen siis proovi rinnalt surumise rekordiga . Postitan oma üritusest ka video !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ka homme 8ks, selg,biits,kõht. Siis hea massaažis pärast mõnuleda või valust oigada :D

Mitu korda nädalas sa selga teed? Eelmisel nädalal tegid kolmapäeval igal juhul. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mitu korda nädalas sa selga teed? Eelmisel nädalal tegid kolmapäeval igal juhul. :rolleyes:

Ma käin suht ülepäeviti trennis, vahepeal 2 päeva järjest ja kõige suurem paus ka 2 päeva. Aga trennid korduvadki keskeltläbi nädala tagant, st üks päev rind+triits, teine päev selg+biits, kolmas jalg+õlg ja muidugi kõht otsa iga päev :D.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

7.50 olin juba platsis, veidi hiljem jõudis Tanel ka kohale, Uppin tuli ka just aeroobselt treeningult :D. Pärast läksin spordimassaaži, hea oli :D

Hullud mehed! Ma olen kindel, et vähemalt hr Uppin paugutab ka täna õhtul veel jõusaalis ka! Ärge ainult vinti üle keerake!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×