Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

Recommended Posts

Minu üks väga hea sõber on pildil ;) Imre, naasen ka esimesel võimalusel teie ridadesse.

Kusjuures vanust on tal vist alles 18? :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jap, ja umbes nädal peale Eesti meistrivõistlusi saab 19, nii et hea ajastus :D

...Eesti Meistrivõistlused on ilmselt novembris 2010 :P Eesti Karikavõistlused on aprillis 2010 ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere kõigile!

Tänase seisuga oleme Tartu noorte ja juuniorite grupiga koos treeninud ja õppinud umbes 2 kuud. Viimasel nädalal on liitunud veel 2 uut inimest ning sellel aastal enam uusi õpilasi gruppi juurde ei võta,sest vanemad käijad on juba päris kaugele eest ära jõudnud ning päris algajad jääksid "vanakesi" segama. Siinkohal kõikidele grupis osalejatele teadmiseks, et osasid tegelasi olen ma 2 kuu jooksul näinud mõned üksikud korrad ning mul on ka andmebaas nende liikumisest. Hiljemalt detsembri lõpus teen kokkuvõtted ning need, keda ei ole ammu nähtud ja kellel ei ole mingisuguseid mõjuvaid põhjuseid, arvatakse nimekirjast aasta lõpuks välja. Ülejäänud on olnud väga tublid ning juba paari nädala pärast alustame poseerimiskursustega, lisaks läheme üle uuele edasijõudnute programmile. Lõpetuseks üks pilt siiani kõige suurema üllatusmehe(25.novembri seisuga) seljast. Kes on pildil (vihje: fitness.ee aktiivne kasutaja ;) )???

post-50-1259244437_thumb.jpg

Raimo Tobreluts w?? :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere kõigile! :)

Mul on hea meel tõdeda, et suurem haigusepuhang on selleks korraks läbi ning enamus noori spordipoisse ja -tüdrukuid on ilusti jälle rivis ja treenivad korralikult ning tulemused on supervõimsad! Juba praegu võib öelda, et grupis on vähemalt 10 väga heade eeldustega sportlast, keda loodan lähiaastatel näha lavalaudadel medaleid noppimas. Lisaks veel mitmeid tugevaid harrastajaid, kellel hetkel ei ole ehk nii palju looduse poolt antud eelduseid, aga kelle tugev tahtejõud võib viia kaugele. NB! Osade rühmaliikmetega juba rääkisin, aga kõik veel ilmselt ei tea, et järgmisel nädalal teeme poseerimisetunni kas esmaspäeval või kolmapäeval. Pigem ehk isegi esmaspäeval, sest eile õhtul oli sellel 15-16:45 ajal väga rahulik ning saaksime aeroobikasaalis üle vaadata kohustuslikud poosid, samuti vabaseisud ning kuna ma ise olen selleks ajaks pea-aegu maailma meistrivõistluste vormis, siis on teil ka ilmselt kõige parem ülevaade, kuidas üks või teine lihas peaksid välja paistma. Detsembris, kui olen MM-ilt tagasi, siis teeme viimase pildistamise ja siis juba ujumispükstes koos jalgadega ja kohustuslikes vabaseisudes ning kes tahavad, saavad ka kohustuslikes poosides poseerida.

Tuletan kõigle meelde, et selle rühmaga enam uut rahvast liituda ei saa ning uued katsed tulevad ilmselt alles septembris. Praegune grupp on liiga kaugele eest ära läinud. Samuti tuletan meelde, et detsembris kustutame nimekirjast ära kõik need, keda on viimase paari kuu jooksul reaalselt saalis nähtud ainult 2-3 korda.

Edu! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
...Eesti Meistrivõistlused on ilmselt novembris 2010 :D Eesti Karikavõistlused on aprillis 2010 :)

Linnuke siristas, et EKV on 17.04.2010 ja EMV 9.10.2010 :( Aga miski pole kindel enne, kui Suured Isad Telliskivi tänavalt on ametlikult sellest teatanud ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Krt vaatan pilte ja kirun end. Hea siis, et oma 23 eluaastaga nö rühma ei kvalifitseerund. Edu igastahes neile. Huvitav oleks muidugi rohkem nö tulemustest, treeningust ja toitumisest kuulda ?!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise oleksin huvitatud samuti,et Tallinnas sellest osa võtta.Loodetavasti räägib Ott mulle täpsemalt,kuidas asjad täpselt käivad.

Mis päeviti?

Kas on võimalik ka pärast kella viite tulle treenigutele?(kuna kool kestab juba neljani ja asjaga läeb kiireks)

Kas peabki jääma seal spordiklubis treenima kus oma trenni teed?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei noh .. päris korralik selg ;) - kiitused!

Mis ajaga see saavutatud on ?

Ei oska täpselt öelda, sest kui poiss sügisel Fittesti uksest sisse astus, siis oli mass juba olemas ja treeningkogemusi ka. Viimaste nädalatega on nüüd see raam saanud põhjalikuma ettevalmistuse ning jurakas treenib väga intensiivselt ja vaheldusrikkalt. Usun küll, et siit tuleb kevadeks päris hea vorm! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei oska täpselt öelda, sest kui poiss sügisel Fittesti uksest sisse astus, siis oli mass juba olemas ja treeningkogemusi ka. Viimaste nädalatega on nüüd see raam saanud põhjalikuma ettevalmistuse ning jurakas treenib väga intensiivselt ja vaheldusrikkalt. Usun küll, et siit tuleb kevadeks päris hea vorm! :)

Pildiltki näha, et peaks tulema, edu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vahelduseks üks pilt siiani grupi ühest tugevamast juuniorist:

post-50-1259748887_thumb.jpg

Terve meie grupi parim vorm minumeelest ! (Y) Laksa aga edasi !

Mis tal kaalu/vanuse/pikkuse suhe oligi ? Minu kurnatud aju on selle suutnud ära unustada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ee küsimus, et kas veel saab registreerida rühma ennast? ning kas selles 200kroonises kuumaksus on sees ka trennimaksumus? või mis ma selle 200kr eest saan?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ee küsimus, et kas veel saab registreerida rühma ennast? ning kas selles 200kroonises kuumaksus on sees ka trennimaksumus? või mis ma selle 200kr eest saan?

Kordan veelkord- rohkem rahvast sellesse rühma sellel hooajal ei võeta kui suur ja vägev see noor inimene ka ei oleks :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Krt vaatan pilte ja kirun end. Hea siis, et oma 23 eluaastaga nö rühma ei kvalifitseerund. Edu igastahes neile. Huvitav oleks muidugi rohkem nö tulemustest, treeningust ja toitumisest kuulda ?!

Sa mees pane hantel nurka ja võta kindad varnast :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sa mees pane hantel nurka ja võta kindad varnast ;)

Täiesti õige jutt iseenesest :) Vaatan kui see jaanuari baaskursus on viisakamal ajal ehk siis kellaaegadel, mis ei jää minu tööaja sisse, siis üritaks uuesti vapralt algust teha. Viimati hakkasi lihtsalt väga närvidele käima, et ei jõudnud korralikult treeningutele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

TÄHELEPANU!!!

Esmaspäeval, 07.detsembril 2009 kl 15:30-16:30 Fittest Tartu spordiklubi suures aeroobikasaalis poseerimisetund! Hetkel olen maailma meistrivõistluste vormis ning näitan ette põhipoosid, samuti räägin natuke vabakavadest ja vabaseisudest. Kindlasti tuleb juttu ka võistlusgrimmist ja selle kasutamisest. Kes tahavad, võivad kaasa võtta ujumispüksid ning saavad tunni lõpus samuti poseerimist proovida. Võite ka fotokaamerad või isegi videokaamera kaasa võtta, et oleks hiljem lihtsam materjalid üle vaadata ja meelde tuletada olulisemad punktid. Kindlasti vahetage enne riided ära(lühike dress) ja aeroobika saalis oleme sokkides või paljaste jalgadega. Kui kellelgi on soovi spordirühmast väljast poolt selles tunnis osaleda, siis andke mulle teada hiljemalt esmaspäeva 14:00-ks postkasti: vendv@hot.ee ja lepime kokku, et olete tulijad ning kuidas te klubisse pääsete. NB! Kõigile on see tund tasuta, mingisugust näomaksu ei hakata küsima :lol:

post-50-1260111805_thumb.jpg 03.detsember 2009

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tervist, olen üks grupi liikmetest. Vanust 19. Võin öelda, et noorte treeningrühma koostamine oli väga hea mõte. Ma ei ole mitte kordagi kahetsenud, et alaga tegelema hakkasin. Igal treeningul saab mõnusa positiivse laengu, mis aitab pimedat talve üle elada.

Hakkasin treenima 6. oktoobril. Minu põhimõte on võimalikult naturaalselt trenni teha(toidulisanditeta), nii on minu jaoks parim rahulolu garanteeritud. Mul on olmas võrdlemiseks mõõdud enne teeningute alustamist ja 12.12.2009. Trenni on olnud enamasti nädalas 4 korda.

Mõõdud enne trenni->12.12.2009 (sentimeetrites)

Pikkus 179cm

Mass 79 +/- 1kg

Kael 41-> 41

Õlg 118-> 121

Rind 96-> 100

Rinna alt 90,5-> 93

Talje 79-> 79

Puus 90,5-> 93(?)

Tagumik 102-> 103(?)

Reis p/v 58/58-> 60,5/60,5

Säär p/v 40,5/40,5-> 41,5/41

Biitseps p/v 30,5/30,5-> 32/32

Käsivars p/v 29/29-> 30/31,5

Paar mõõtu on küsimärgiga, nende eelmist mõõtmist täpselt ei mäleta. Mõõteviga võib olla ca. 0.5cm siia-sinna.

Areng pole olnud suur, kuid siiski areng. Välimust on niipalju tulnud, et on põhjust rannahooaega oodata. Jõudu on ka veidi tulnud. Üldiselt täpselt niipalju, kui on treenitud. Biitseps ja õlg on kahtlaselt maha jäänud.

Vahepeal olin ka haige. Kurgupõletiku vastu võtsin 4-5 päeva Hexorali. Seal toimeaineks heksadetiin, andis kahel trennil jõudu juurde umbes nagu Xymelin.

Söönud olen Omega-3 + E-vitamini õlikapsleid, need ei tohiks kuidagi mõjutada. Mitte ühtegi toidulisandit ega spordisööki/jooki ostnud ei ole. Trennis joon tavaliselt umbes 0,5l vett. Tavalist toitu olen kogu aeg normaalselt söönud, nüüd on portsionid/söögikorrad ca. 15% suuremad olnud. Valke olen hakanud ka rohkem sööma(endisest ca. 20% rohkem), Nende kogust proovin suurendadagi.

Teised poisid võiksid siia suuremaidki numbreid kirjutada. Eks minagi loodan, et kunagi neile järgi jõuan.

Muudetud kasutaja taros poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×