Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

Recommended Posts

Tallinna kohapealt niipalju, et täna käisime Argoga ehituskoolis noori niiöelda värbamas, et Spartas teha ka sarnane noortegrupp, mida hakkame kolmekesi vedama (Argo Ader, Taavi Koovit ja mina). Uskuge või mitte esialgseid huvilisi oli terve aula täis, oma 200 kutti. Saab näha palju tegelikult kohale tuleb ja palju üldse lõpuks alles jääb aga algus on aukartust äratav. Klubi poole pealt tulime neile niipalju vastu, et senise kuukaardi hinna lasime poole võrra odavamaks, ehk 350 eek /kuu.

Vägev!

Järgmistel Eesti Karikavõistlustel pane Sparta 100 võistlejat välja :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest kaLmus5
Tallinna kohapealt niipalju, et täna käisime Argoga ehituskoolis noori niiöelda värbamas, et Spartas teha ka sarnane noortegrupp, mida hakkame kolmekesi vedama (Argo Ader, Taavi Koovit ja mina). Uskuge või mitte esialgseid huvilisi oli terve aula täis, oma 200 kutti. Saab näha palju tegelikult kohale tuleb ja palju üldse lõpuks alles jääb aga algus on aukartust äratav. Klubi poole pealt tulime neile niipalju vastu, et senise kuukaardi hinna lasime poole võrra odavamaks, ehk 350 eek /kuu.

ohh väga hea, kunas trenni võib tulla :o . inimesed väljaspoolt ehituskooli on ka ikka oodatud?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ohh väga hea, kunas trenni võib tulla :D . inimesed väljaspoolt ehituskooli on ka ikka oodatud?

No näed siis! Sinu jaoks ka hakkas veel täna õhtul päike paistma ja tekkis lootusesäde professionaalsete treenerite käe all enda keha ehitada :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga millal siis üle Eestiline programm tööle läheb? Võiks ka ju treeneri käe alla minna. Äkki Tartu või Tallinna omad teevad Kesk-Eestisse ka midagi. :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga millal siis üle Eestiline programm tööle läheb? Võiks ka ju treeneri käe alla minna. Äkki Tartu või Tallinna omad teevad Kesk-Eestisse ka midagi. :D

No suuremates linnades on oluliselt rohkem rahvast ja huvilisi. Võime ju kusagile Marjametsa rahvamajja mingisuguse kohaliku klubi üles ehitada, aga kes garanteerib, et seal hakkab käima rohkem rahvast kui 1 ja tema sõber, kes tegelikult ei sobi kulturistiks :o

Iga asi omal ajal ja praegusel raskel MASU ajal vähemalt eraklubid küll ei riski ilmselt selliseid noortegruppe suurematest linnadest välja viia. Tule ise Tallinnasse kulturismitreeneri koolitusele ja hakka oma kodukandis seda asja vedama :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tõstan selle teema veelkord ette:

Tähelepanu, erakorraline teadaanne Tartu noorte ja juuniorite grupile!

Grupi esialgses nimekirjas sellised noorsportlased:

1. Karl-Paul (17.a)

2. Risto (20 a)

3. Tanel (17 a)

4. Taavi T(18 a)

5. Kristen (17 a)

6. Arno (17 a) NB! Pead rohkem sööma hakkama, et kehakaal pikkusele järgi jõuaks!

7. Taavi P(21 a)

8. Karlis (17 a) Tänased kõige nõrgemad tulemused, aga näha oli, et mehel on kõvasti tahtejõudu ning küll jõuad teistele järgi!

9. Sandra(Tore tütarlaps, kes soovib hakata tõsisemalt fitnessiga tegelema. Täna õhtul tuli Fitshopi poodi jutule ja esialgu alustab ilmselt bodypumpiga ning kuu aja pärast liitub jõusaaliga

10. Lauri S (16 a)

11. Erkko I (18 a)

12. Siim V (18 a)

13. Rainer N (16)

14. Šamil A (17 a)

15. Maikal P

Esimene sissejuhatav tund toimub Fittest Tartu spordiklubis pühapäeval, 27.septembril kl 12:00, mitte varem nagu eelmistes postitustes sai märgitud. Samal päeval on ka Fittest Tartu spordiklubis Les Mills programmide tutvustus ning sellega seoses muudeti tunniplaani. Loodan, et kl 12:00 sobib enamusele isegi paremini. Kohtumiseni pühapäeval kl 12:00!!!

LISAKS!!! Kes veel ei ole selle grupiga liitunud, aga soovivad liituda, siis on veel 5 vaba kohta ning viimaseid avaldusi ja katseid teeme pühapäeval kl 13:30 Fittest Tartu jõusaalis. Meeldetuletuseks, et mina olen selle grupi peatreener ning kuutasu on sümboolselt 200 krooni!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üks huviline saatis mulle täna kirja, et kuulis sellest grupist alles nüüd ja kui teie tutvusringkonnas on veel noori, kes võiksid selle grupiga liituda, siis andke neile teada! Hetkel veel 4 vaba kohta!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Esimene sissejuhatav tund toimub Fittest Tartu spordiklubis pühapäeval, 27.septembril kl 12:00, mitte varem nagu eelmistes postitustes sai märgitud. Samal päeval on ka Fittest Tartu spordiklubis Les Mills programmide tutvustus ning sellega seoses muudeti tunniplaani. Loodan, et kl 12:00 sobib enamusele isegi paremini. Kohtumiseni pühapäeval kl 12:00!!!

LISAKS!!! Kes veel ei ole selle grupiga liitunud, aga soovivad liituda, siis on veel 3 vaba kohta ning viimaseid avaldusi ja katseid teeme pühapäeval kl 13:30 Fittest Tartu jõusaalis. Meeldetuletuseks, et mina olen selle grupi peatreener ning kuutasu on sümboolselt 200 krooni!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kes veel ei ole selle grupiga liitunud, aga soovivad liituda, siis on veel 3 vaba kohta ning viimaseid avaldusi ja katseid teeme pühapäeval, 27 septembril 2009 kl 13:30 Fittest Tartu jõusaalis. Meeldetuletuseks, et kuutasu on sümboolselt 200 krooni!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga millal siis üle Eestiline programm tööle läheb? Võiks ka ju treeneri käe alla minna. Äkki Tartu või Tallinna omad teevad Kesk-Eestisse ka midagi. <_<

Paides tegutseb ju Ain Kimber - sealt tuleb ka noortes üks võistleja, seega võtke Ainiga ühendust (Pärnu Fitshopi kaudu)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui mul saab see MM mööda Nov alguses aitan ette valmistada kevadiseks Reval - Spordi klubivõistlusteks järgmisi soovijaid, seega Revalisse on kõik trenni oodatud kellel tulevikus ka võistlemise soov on ja võite mulle maili ka kirjutada ott@kulturism.ee (lepime aja kokku kui kohapeal olen ja saan teid üle vaadata ja nõustada nii trenni kui toitumise kohapealt).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tallinna kohapealt niipalju, et täna käisime Argoga ehituskoolis noori niiöelda värbamas, et Spartas teha ka sarnane noortegrupp, mida hakkame kolmekesi vedama (Argo Ader, Taavi Koovit ja mina). Uskuge või mitte esialgseid huvilisi oli terve aula täis, oma 200 kutti. Saab näha palju tegelikult kohale tuleb ja palju üldse lõpuks alles jääb aga algus on aukartust äratav. Klubi poole pealt tulime neile niipalju vastu, et senise kuukaardi hinna lasime poole võrra odavamaks, ehk 350 eek /kuu.

Kas tüdrukuid ka oodatakse või ainult poistele mõeldud Sparta grupp?Ja mis vanuses noored on oodatud?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas tüdrukuid ka oodatakse või ainult poistele mõeldud Sparta grupp?Ja mis vanuses noored on oodatud?

Tere!

Ma usun, et kui juhatusega rääkida, siis on täitsa mõeldav. Vähemalt meie Tartu grupis on hetkel kaks tüdrukut, kes tahavad fitnessiga tegeleda ja nendega alustasime bodypump treeninguid sissejuhatuseks ja tulevikus siis tulevad juurde ka jõusaaliharjutused jne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

jama,ootasin meili peale mingit teadet aga ega te vast midagi väga sügavalt läbi ei jõudnud arutada ma usun <_< ..küsiks ette siis,et kunas siis järgmine kord on kokkusaamine?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
jama,ootasin meili peale mingit teadet aga ega te vast midagi väga sügavalt läbi ei jõudnud arutada ma usun <_< ..küsiks ette siis,et kunas siis järgmine kord on kokkusaamine?

Ei ole hullu! Täna vaatasime üle Fittest Tartu jõusaali sisustuse ning rääkisime baasharjutustest. Järgmine mitteametlik koosviibimine on järgmisel pühapäeval, 04.oktoobril kl 12:00. Tuletan meelde, et 03.oktoobril on Eesti meistrivõistlused kulturismis ja siis on ka ilmselt rohkesti materjali viimastest võistlustest. Vaatame pildimaterjali ja räägime võistluseelsest, võistluste ja võistluste järgsest treeningust-ettevalmistustest. Lisaks räägime toidulisanditest ja tavatoitumisest ning loodan selleks ajaks kokku panna ka esimesed üldtreeningkavad koos piltidega kõikidele poistele. Samuti vaatame üle tunniplaani ning vastan igasugustele küsimustele seoses algava noorte-juuniorite grupi teemadel.

Sellesse gruppi lisandus täna veel kaks noorsportlast ning nimekirja ja "kursusepäeviku" loodan ka kokku panna hiljemalt pühapäevaks.

Kui on küsimusi seoses grupi tegevusega, siis võite ka alati siin küsida ja ma vastan päeva jooksul kindlasti!

:P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas mingil hetkel võib niiöelda vabakuulajana ka kohale tulla kui teemad on ütleme õige treeningmetoodika, toitumine, pulbrid? Või toimuvad need treeningsaalis "maha istudes" ja mitte loengustiilis mujal ruumis?

Hetkel soetasin TÜ 3 kuu kaardi, aga mingil hetkel tuleks heameelega uudistama - tarka juttu sellisel teemal meeldib mulle kuulata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas mingil hetkel võib niiöelda vabakuulajana ka kohale tulla kui teemad on ütleme õige treeningmetoodika, toitumine, pulbrid? Või toimuvad need treeningsaalis "maha istudes" ja mitte loengustiilis mujal ruumis?

Hetkel soetasin TÜ 3 kuu kaardi, aga mingil hetkel tuleks heameelega uudistama - tarka juttu sellisel teemal meeldib mulle kuulata.

Kui sul pühapäeval aega on, siis tule kl 12:00 Eedenisse. Kindlasti leiame sulle ka nurgakese, kus saad istuda ja kuulata-vaadata Eesti meistrivõistluste tagasisidet. Tulevikus hakkab selliseid loenguid kindlasti olema ja loodetavasti võtavad sõna kõik Eesti kulturismi tipptegijad. <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vägev! See kõik on ju ainult positiivne, kui kulturism või kasvõi muu spordiala populaarsemaks muutuks noorte seas! Ja mida rohkem võistlejaid oleks, seda tihedam oleks ka konkurents!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

TÄHELEPANU!!!

Tartu noorte fitnessi ja kulturismihuviliste grupp! Palun tulge pühapäeval 04.oktoobril 2009, 12:00 Eedenisse. Dresse ei pea veel kaasa võtma! Istume maha ja vaatame üle osalejate nimekirjad, samuti vaatame viimaste Eesti meistrivõistluste pilte ning arutame jooksvaid küsimusi.

Treeninguid alustame esmaspäeval, 05.oktoobril 2009 kl 15:00 Fittest Tartu spordiklubis!

Esialgu hakkavad tunnid toimuma esmaspäeval, kolmapäeval ja reedel 15:00-16:30.

Vaatame üle ka esimesed treeningkavad(kavad valmis trükitud) ning registreerime teid klubi klientideks.

Kohtumiseni pühapäeval Eedenis! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Esmaspäeval ja kolmapäeval jõuaks alles kuskil kella 1600 iks.

Reedel peaks jõudma õigeaegselt.

Koolitunnid...

Neid küsimusi mee reedel arutamegi ning kohale peaks tulema ka spordiklubi juhatuse esindaja :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tähelepanu Tartu noorte ja juuniorite grupp!

Nendele, kes eile ei käinud:

TUNNIPLAAN FITTEST TARTU JÕUSAALIS:

Esmaspäev: 15:00-16:30 (Ühtlustuskursus: Baasharjutused- masinate tutvustus, harjutuste õige sooritamine)

Kolmapäev: 15:00-16:30 (Ühtlustuskursus: Baasharjutused- masinate tutvustus, harjutuste õige sooritamine)

Reede: 15:00-16:30 (Ühtlustuskursus: Baasharjutused- masinate tutvustus, harjutuste õige sooritamine)

Nendel kellaaegadel olen mina kindlasti saalis abiks jõu ja nõuga. Küsimused, ettepanekud jne töö käigus!

Kohtumiseni! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tagasiside esimestest Tartu noorte kulturismi ja fitnessi tundidest.

Sellel nädalal alustasime siis Tartu Fittest spordiklubis noorte meestega jõusaalitreeninguid ning selle grupi kaks tütarlast on hakanud käima minu bodypump tundides. Tüdrukud on tublid ja üllatavalt kiiresti omandanud väga korraliku tehnika ning ka raskused vaikselt kasvavad.

Poistega on nii, et kohale on ilmunud väga kirju seltskond erineva tasemega ja esimesel kahel nädalal teeme niiöelda ühtlustamiskursuse, kus vaatame üle baasharjutused, küsime-vastame, kordame. Selles grupis on poisse, kes on juba mitu aastat treeninud ja on ka selline poiss, kes eile tegi oma esimese jõusaalitunni, aga selle kohta võin öelda, et tegemist on sellise noormehega, kes on ikka teiste spordialadega palju tegelenud ning emakene loodus on teda õnnistanud päris hea raamiga ning tugeva kondiga ja usun, et sellest mehest võib lähiaastatel päris korralik atleet saada kui mehel endal on tõsist tahet ja aega. Kindlasti jagub kiidusõnasid ka teistele poistele. Kartsin alguses, et noored mehed hakkavad üksteist kohe suurte raskustega üle trumpama ja raskuseid peale laduma, aga see seltskond alustas tagasihoidlikute raskustega, et ennast mitte kohe haigeks treenida, vaid õppida paremat tehnikat ning et järgmistel päevadel oleks ka hea enesetunne.

Natukene keerulisem oli paari poisiga, kes on treeninud koos mingisuguste tõstjatega ja ega neile vist õiget tehnikat ei ole kunagi näidatud ja esimene tund oli vaatepilt päris kohutav, kui poisid kükkisid nii, et tagumik oli pea-aegu vastu maad ja kükid olid jube suurte põrgatustega, kus kannatajaks jäävad kindlasti põlved või tegid jõutõmmet nii, et jalad olid tikksirged ja selg pealt nagu Kaarsild. Ohutus ja õige tehnika ennekõike! Eile õhtul oli pilt juba parem ning loodetavasti saame juba oktoobri lõpus hakata koostama parimatele personaalsed treeningkavad ja toitumisest räägime ka pikemalt. Osad poisid on saanud ka ühel ajal treenida koos Eesti koondislastega Marek Kalmusega ning Ivo Pärlega ning samuti viimaste Eesti meistrivõistluste medalimeeste Siimon Ilja ning Kristjan Konsapiga ning kindlasti see on huvitav kogemus kõrvalt vaadata kuidas need mehed treenivad.

Reedel on meil järgmine tund 15:00 ning nädalavahetusel olen ma Fitshop kaupluses müügimees laupäeval 10-16:00 ja pühapäeval 16-20:00. Nädalavahetusel eraldi tundi tegema ei hakka, aga nendel Fitshopi poe lahtiolekuaegadel saate tulla oma küsimustega ja kui kliente parasjagu ei ole, siis saame arutada tulevikuplaane ja vastan kõikidele küsimustele hea meelega!

Kordan veelkord praegust tunniplaani:

TUNNIPLAAN FITTEST TARTU JÕUSAALIS:

Esmaspäev: 15:00-16:30 (Ühtlustuskursus: Baasharjutused- masinate tutvustus, harjutuste õige sooritamine)

Kolmapäev: 15:00-16:30 (Ühtlustuskursus: Baasharjutused- masinate tutvustus, harjutuste õige sooritamine)

Reede: 15:00-16:30 (Ühtlustuskursus: Baasharjutused- masinate tutvustus, harjutuste õige sooritamine)

Nendel kellaaegadel olen mina kindlasti saalis abiks jõu ja nõuga. Küsimused, ettepanekud jne töö käigus!

TÄHELEPANU!

Just helistati mulle Fittesti spordiklubist ja öeldi, et meile lisatakse ilmselt juba järgmisest nädalast lisatunnid, mis on ka hilisematel aegadel. See peaks kõigile sobima, jälgige informatsiooni!

Üks asi veel... Grupis osalemisest on praeguseks loobunud 2 inimest erinevatel põhjustel ja sellega seoses on meil nüüd ka 2 uut vaba kohta sellesse gruppi. Kellel on asja vastu huvi, siis kirjutage mulle : vendv@hot.ee või tulge ise laupäeval või pühapäeval Fitshopi kauplusesse ja tehke avaldus!

Kohtumiseni

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

TÄHELEPANU!

Täna pildistasime siis Tartu noorte ja juuniorite grupi poisse. Tegime eest, küljelt ja tagantvaate ülakehapildid esialgu.

Ma püüan homme need pildid kokku panna ja siis järgmisel nädalal teeme suurema koosviibimise ning siis räägime juba edasijõudnute kavast ning algab tõsisem töö. Siiani on poisid olnud tublid ja andekaid spordipoisse on päris mitmeid :( . Tunniplaanile tuli poistele jõusaalitunde juurde ning kuna grupi kaks tüdrukut on bodypumpis väga tublid olnud, siis järgmisel nädalal paneme kokku ka esimesed jõusaaliharjutused tüdrukutele. 16,17 ja 18 oktoobril oleme Eesti koondisega Norras Põhjamaade meistrivõistlustel ning 15.oktoobri õhtul (neljapäeval) annan 18:00 bodypumpi mina. Esmaspäeval läheb tunniplaan samadel aegadel edasi! Jälgige tunniplaanil lisaaegasid!

Esmaspäev: 15:00-16:30 (Imre juhendab)

Kolmapäev: 15:00-16:30 (Imre juhendab)

Neljapäev: 20:15-21:45 (Iseseisev treening)

Reede: 15:00-16:30 (Imre juhendab)

Laupäev: 16:00-17:30 (Iseseisev treening)

Pühapäev: 14:30-16:00 (Imre juhendab)

Imre

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tagasiside esimestest Tartu noorte kulturismi ja fitnessi tundidest.

Sellel nädalal alustasime siis Tartu Fittest spordiklubis noorte meestega jõusaalitreeninguid ning selle grupi kaks tütarlast on hakanud käima minu bodypump tundides. Tüdrukud on tublid ja üllatavalt kiiresti omandanud väga korraliku tehnika ning ka raskused vaikselt kasvavad.

Poistega on nii, et kohale on ilmunud väga kirju seltskond erineva tasemega ja esimesel kahel nädalal teeme niiöelda ühtlustamiskursuse, kus vaatame üle baasharjutused, küsime-vastame, kordame. Selles grupis on poisse, kes on juba mitu aastat treeninud ja on ka selline poiss, kes eile tegi oma esimese jõusaalitunni, aga selle kohta võin öelda, et tegemist on sellise noormehega, kes on ikka teiste spordialadega palju tegelenud ning emakene loodus on teda õnnistanud päris hea raamiga ning tugeva kondiga ja usun, et sellest mehest võib lähiaastatel päris korralik atleet saada kui mehel endal on tõsist tahet ja aega. Kindlasti jagub kiidusõnasid ka teistele poistele. Kartsin alguses, et noored mehed hakkavad üksteist kohe suurte raskustega üle trumpama ja raskuseid peale laduma, aga see seltskond alustas tagasihoidlikute raskustega, et ennast mitte kohe haigeks treenida, vaid õppida paremat tehnikat ning et järgmistel päevadel oleks ka hea enesetunne.

Natukene keerulisem oli paari poisiga, kes on treeninud koos mingisuguste tõstjatega ja ega neile vist õiget tehnikat ei ole kunagi näidatud ja esimene tund oli vaatepilt päris kohutav, kui poisid kükkisid nii, et tagumik oli pea-aegu vastu maad ja kükid olid jube suurte põrgatustega, kus kannatajaks jäävad kindlasti põlved või tegid jõutõmmet nii, et jalad olid tikksirged ja selg pealt nagu Kaarsild. Ohutus ja õige tehnika ennekõike! Eile õhtul oli pilt juba parem ning loodetavasti saame juba oktoobri lõpus hakata koostama parimatele personaalsed treeningkavad ja toitumisest räägime ka pikemalt. Osad poisid on saanud ka ühel ajal treenida koos Eesti koondislastega Marek Kalmusega ning Ivo Pärlega ning samuti viimaste Eesti meistrivõistluste medalimeeste Siimon Ilja ning Kristjan Konsapiga ning kindlasti see on huvitav kogemus kõrvalt vaadata kuidas need mehed treenivad.

Reedel on meil järgmine tund 15:00 ning nädalavahetusel olen ma Fitshop kaupluses müügimees laupäeval 10-16:00 ja pühapäeval 16-20:00. Nädalavahetusel eraldi tundi tegema ei hakka, aga nendel Fitshopi poe lahtiolekuaegadel saate tulla oma küsimustega ja kui kliente parasjagu ei ole, siis saame arutada tulevikuplaane ja vastan kõikidele küsimustele hea meelega!

Kordan veelkord praegust tunniplaani:

TUNNIPLAAN FITTEST TARTU JÕUSAALIS:

Esmaspäev: 15:00-16:30 (Ühtlustuskursus: Baasharjutused- masinate tutvustus, harjutuste õige sooritamine)

Kolmapäev: 15:00-16:30 (Ühtlustuskursus: Baasharjutused- masinate tutvustus, harjutuste õige sooritamine)

Reede: 15:00-16:30 (Ühtlustuskursus: Baasharjutused- masinate tutvustus, harjutuste õige sooritamine)

Nendel kellaaegadel olen mina kindlasti saalis abiks jõu ja nõuga. Küsimused, ettepanekud jne töö käigus!

TÄHELEPANU!

Just helistati mulle Fittesti spordiklubist ja öeldi, et meile lisatakse ilmselt juba järgmisest nädalast lisatunnid, mis on ka hilisematel aegadel. See peaks kõigile sobima, jälgige informatsiooni!

Üks asi veel... Grupis osalemisest on praeguseks loobunud 2 inimest erinevatel põhjustel ja sellega seoses on meil nüüd ka 2 uut vaba kohta sellesse gruppi. Kellel on asja vastu huvi, siis kirjutage mulle : vendv@hot.ee või tulge ise laupäeval või pühapäeval Fitshopi kauplusesse ja tehke avaldus!

Kohtumiseni

Vikkadeparanttus! MK. pole E-koondislane. Üksiküritaja pigem. :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×