Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

Recommended Posts

Tere kõigile!

Reedel oli kohal 6-7 meest ja tegime läbi poseerimised ja pildistasime. Pildid lisasin orkuti kinnisesse albumisse, kuhu on juurdepääs ainult asjaosalistele. Töö käib ja vorm läheb järjest paremaks. Tänases tunnis avastasin uskumatult laia selja ja kitsa vööga 16-aastase noore mehe meie grupist, kelle võtame nüüd suurema tähelepanu alla. Poisil on oma vanuse kohta kaalu ja laiust rohkem kui minul ja Otil sellises vanuses. Reedel kl 15:00 on jälle tund ning võimalusel tulge kõik meie grupi uued ja vanad tegijad kohale! NB!!! PILDISTAMINE!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Reedel tulen isegi vist kohale. Sel nädalal olin haige. Kes see laia seljaga vend on muidu? :D

(võtaks ka ligipääsu orkuti albumile, Ergo Tüür orkutis)

Muudetud kasutaja trewe poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Reedel tulen isegi vist kohale. Sel nädalal olin haige. Kes see laia seljaga vend on muidu? :D

(võtaks ka ligipääsu orkuti albumile, Ergo Tüür orkutis)

Tulete reedel kohala ja näete loodetavasti ise! Kellel veel võistluspükse ei ole, siis küsige neid Fitshop Tartu Eedenist! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui mul võimalus on siis võtaks ka hea meelega reedel osa :D

Kindlasti tule reedel kohale! Kõik vanad ja praegused Fittest Tartu noored kulturistid on nendesse tundidesse alati teretulnud!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

TÄHELEPANU!!!

Täna, esmaspäeval, 14 veebruaril 2011 kl 16:00 toimub tund Fittest aeroobikasaalis ning lisaks Sõbrapäeva puhul saavad meie grupi noored degusteerimiseks proovida HT-R-i lisandit! Tulge kohale!

:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere kõigile!

Võimalusel tulge kõik meie grupi vanad ja uued liikmed reedel kl 15:00 tundi! Teeme poseerimist ja samuti toimub pildistamine!!! Degusteerimiseks saate proovida maasikamaitselist HT-R lisandit! Kes ei ole seda lisandit proovinud, siis uurige selle kohta Fitshop lehelt! Lisaks vastan igasugustele treeningute ja toitumisalastele küsimustele! Olge kohal!

Kohtumiseni reedel!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere kõigile!

Võimalusel tulge kõik meie grupi vanad ja uued liikmed reedel kl 15:00 tundi! Teeme poseerimist ja samuti toimub pildistamine!!! Lisaks vastan igasugustele treeningute ja toitumisalastele küsimustele! Olge kohal!

Kohtumiseni reedel!

Homme kõik kohale!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Suured tänud kõigile, kes tänasest tunnist osa võtsid! Pildid panin üles orkutis kinnisesse albumisse, kuhu on juurdepääs ainult asjaosalistele! Kahjuks ei leidnud orkutist Rainerit ja Paul-Eerikut. Järgmine pildistamine järgmisel reedel kl 15:30!! Järgmine tund pühapäeval, 20.veebruaril kl 14:00.

post-50-1298058695_thumb.jpg

post-50-1298058721_thumb.jpg

post-50-1298058739_thumb.jpg

post-50-1298058761_thumb.jpg

post-50-1298058780_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks meie kandiski käivad heledad laksud. Isegi Tartusse pidavat kuulda olema.

Sanderil hetkel säilinud korralik vorm - kui poiss otsustab võistelda, siis oma lopsaka jalaga on ta väga tugev vastane. Lisaks on lisandunud üks korraliku ja kuiva vormiga huviline, kes teeb arvatavasti kaasa LEKV III'l. Tüübil on juba praegu mõnusalt triibuline vorm - kui saaks veel natukene toitumist ka sättida, siis hoidke alt.

post-18720-1298125646_thumb.jpg

post-18720-1298125667_thumb.jpg

post-18720-1298125678_thumb.jpg

post-18720-1298125690_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Suured tänud Erkkole asjaliku ülevaate eest ja meele teeb rõõmsaks kui Eesti noorte meeste seast jälle uusi noori atleete esile tõuseb ning selline seis kindlasti motiveerib seda võistlust organiseerima ning kindlasti tuleb võimas üritus. Sellel noorel mehel on vaja kindlasti veel poseerimisega vaeva näha, sest ainult kuiva vormiga ei tee midagi kui vastased poseerida oskavad. Tubli töö!

Tänases tunnis poseeris 5 meest ning järgmine tund esmaspäeval, 21.veebruaril 2011 kl 16:00 Fittest spordiklubis! NB!!! Kes kevadel võistelda tahavad, siis võtke kaasa ka cd mõne oma lemmiklauluga ning saame vabakavasid harjutama hakata.

Kohtumiseni! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Suured tänud Erkkole asjaliku ülevaate eest ja meele teeb rõõmsaks kui Eesti noorte meeste seast jälle uusi noori atleete esile tõuseb ning selline seis kindlasti motiveerib seda võistlust organiseerima ning kindlasti tuleb võimas üritus. Sellel noorel mehel on vaja kindlasti veel poseerimisega vaeva näha, sest ainult kuiva vormiga ei tee midagi kui vastased poseerida oskavad. Tubli töö!

Tänases tunnis poseeris 5 meest ning järgmine tund esmaspäeval, 21.veebruaril 2011 kl 16:00 Fittest spordiklubis! NB!!! Kes kevadel võistelda tahavad, siis võtke kaasa ka cd mõne oma lemmiklauluga ning saame vabakavasid harjutama hakata.

Kohtumiseni! :o

Jörgen saabus ka Tallinast tagasi ja seab sammud Eedeni poole. Kurguvalu on ka tasapisi taandunud :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jörgen saabus ka Tallinast tagasi ja seab sammud Eedeni poole. Kurguvalu on ka tasapisi taandunud :D

Meile teeb rõõmu isegi ratastoolis kipsis jala-käe-kolju ja seljaluudega Jörgen! :o Fotoka võtan ka täna kaasa! Olge kohal!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Meile teeb rõõmu isegi ratastoolis kipsis jala-käe-kolju ja seljaluudega Jörgen! :o Fotoka võtan ka täna kaasa! Olge kohal!

No nii hullusti pole küll veel läinud :P Ja kui pildid orksi saad siis teavitada ! Aa muide ma pole kuu raha maksnud ja poseerima lastakse. See pole hullu aga kui ma peale seda trenni teen, kas siis on pahandusi oodata ? :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Suured tänud kõigile, kes esmaspäevasest tunnist osa võtsid! Tegelikult nägin eiel veel paljusid meie grupist(Lemmik, Šamil oma sõpradega), kes tundi ei jõudnudki. TÄHELEPANU!!! Teeme reedel suure pildistamise ning kes tõesti tunneb, et ei soovi pildistamisel poseerida, andke teada ja olete kõrvalvaatajateks. Viimaste nädalate pildistamise tulemusi võrreldes märkasin, et tase läheb iga korraga järjest paremaks. Eilsed pildid on lisatud orkuti kinnisesse albumisse ja eile tegin juurdepääsu ka Rainerile.

NB!!! Reedel on pildistamine ja poseerimine kl 15:30!!! Arvestades, et neljapäeval on Vabariigi aastapäev, ei tohiks osades koolides sellel päeval tundegi olla. Püüdke kõik kohal olla- ka need, kes on juba pikalt poseerimisest eemal olnud. Eriti tore oleks näha jälle selles tunnis Taavi Merisalut, Siim Savisaart, Taavi Tarost, Maikalit, Priitu, Saksi, Timmi ja teisi vanasid sauruseid! Kindlasti võib ka Sandra poistele elevust tekitada ja nende jõu- ja ilunumbreid vaatama tulla!

post-50-1298365364_thumb.jpg Rohkem eilseid pilte orkuti kinnises albumis!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nüüd peaks olema orkuti galeriile juurdepääs kõigil asjaosalistel! Ka Jörgen sai sinna lisatud. Meele teeb rõõmsaks, et enda come-backist andis teada Eesti meister Kert Uppin! Seda meest on meie ridadesse oodata jälle alates märtsist!

Teistele meeldetuletuseks: Reedel kl 15:30 on poseerimine ja pildistamine!!!

Kohale võivad tulla ka teised võistlejad teistest klubidest- Abrossimov, Eensalu jpt!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei teagi, kas viitsin eriti. Nii suur ettevõtmine sinna Tartu tulek. :D Aga täna sai ka paar klõpsu tehtud. Ma arvan, et see on õige koht, kuhu üles panna. Nagu mõned teavad, siis põhirõhu olen viimase kuu seljale pannud. Olen nüüd kaks korda kergelt jalgu ka teinud, tundub, et ülekoormuse märgid hakkavad vaikselt taanduma. Aga selline on siis tulemus:

post-4814-1298469401_thumb.jpgpost-4814-1298469423_thumb.jpg

14.01.2011 vs 23.02.2011

PS! Võistlusplaanid on fifty-fifty. Kui tulen, siis ainult samasuguse pool-pehme off-season vormiga. Dieeti ei tahaks üldse teha.

Muudetud kasutaja Sarge poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei teagi, kas viitsin eriti. Nii suur ettevõtmine sinna Tartu tulek. :o Aga täna sai ka paar klõpsu tehtud. Ma arvan, et see on õige koht, kuhu üles panna. Nagu mõned teavad, siis põhirõhu olen viimase kuu seljale pannud. Olen nüüd kaks korda kergelt jalgu ka teinud, tundub, et ülekoormuse märgid hakkavad vaikselt taanduma. Aga selline on siis tulemus:

post-4814-1298469401_thumb.jpgpost-4814-1298469423_thumb.jpg

14.01.2011 vs 23.02.2011

PS! Võistlusplaanid on fifty-fifty. Kui tulen, siis ainult samasuguse pool-pehme off-season vormiga. Dieeti ei tahaks üldse teha.

Väga hea vorm ning erakordselt põneva kujundusega punased püksid! :D Usun, et sinu konkurendid oleksid valmis sulle jäätisetordi välja tegema, et sa kevadel võistlema ei tuleks sellise "poolpehme vormiga"

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Väga hea vorm ning erakordselt põneva kujundusega punased püksid! :D Usun, et sinu konkurendid oleksid valmis sulle jäätisetordi välja tegema, et sa kevadel võistlema ei tuleks sellise "poolpehme vormiga"

Renku on kindlasti nõus lausa KAKS tonni välja käima, kui kulturismistaar Sarge oma kohalolekuga meie tagasihoidlikke võistlusi austaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Renku on kindlasti nõus lausa KAKS tonni välja käima, kui kulturismistaar Sarge oma kohalolekuga meie tagasihoidlikke võistlusi austaks.

Krt, mina olen siiani täiesti tasuta igasugustel võistlustel käinud- keegi ei ole maksnud! Kas 2 tonni eurodes? :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

2 tonni liiva libedatele teedele puistamiseks :lol:

Homme päälinna minek, kui see kellaajaliselt osutub hilisemaks ettevõtmiseks, siis tulen tundi. Minust paraku mineku aeg ei olene.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul juba fotokas valmis pandud ning superlahe oleks, kui ka Siim Savisaar meie ettevõtmises osaleb! Kohtumiseni kl 15:30! :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ise ei tule. Panen veel paar pilti üles. Saab mingi ülevaategi. Kõik siis 23.02.11.

post-4814-1298632964_thumb.jpg

post-4814-1298632988_thumb.jpg

post-4814-1298632970_thumb.jpg

post-4814-1298633116_thumb.jpg

Muudetud kasutaja Sarge poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×