Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

Recommended Posts

Tere kõigile!

Mingisugustel segastel põhjustel ei saanud ma viimased päevad siia fitness.ee portaali sisse. Nüüd kõik ok ja kindlasti annan meie spordiklubi noortele teada, et sellel nädalal pean olema veel koos oma naise ja vastsündinud tütrekesega Maarjamõisa haiglas, sest pisipõnn sündis kuu aega oodatust varem ja nüüd oleme pisikesega järelvalve all. Kui haiglast tagasi oleme, siis annan teada! Pidage vastu ja harjutage usinasti!

;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere kõigile!

Mingisugustel segastel põhjustel ei saanud ma viimased päevad siia fitness.ee portaali sisse. Nüüd kõik ok ja kindlasti annan meie spordiklubi noortele teada, et sellel nädalal pean olema veel koos oma naise ja vastsündinud tütrekesega Maarjamõisa haiglas, sest pisipõnn sündis kuu aega oodatust varem ja nüüd oleme pisikesega järelvalve all. Kui haiglast tagasi oleme, siis annan teada! Pidage vastu ja harjutage usinasti!

;)

Jäta kõik minu hooleks: noored on heades kätes! :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere kõigile!

Niisiis olen jälle rivis tagasi ning alates esmaspäevast, 31.jaanuarist alustame jälle intensiivselt poseerimisõpet, samuti püüan nüüd kauaoodatud uue treeningkava kiiresti kokku panna. Esmaspäeval kl 16:00 teeme jälle tunni Fittest spordiklubi aeroobikasaalis ja võimalusel võtke kaasa ka võistluspüksid või ujumispüksid. Osad teie seast on juba harjutanud, aga enamusel ei ole veel proovitud ühelt poosilt teisele üleminekut. Samuti räägime veel vabakavadest ja võistluseelsest toitumisest.

Pidage vastu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Suured tänud kõikidele meestele, kes esmaspäeval tunnis olid. Üle pika aja oli meil tunnis ka 2010 aasta kevade Baltikumi kõige kuivem mees Taavi Taros, samuti terve rida teisi prominentseid isikuid. Tunnis rääkisime kevadhooajast, samuti võistlusgrimmist ja võistluseelsest toitumisest paari sõnaga. Tunni teises pooles loomulikult poseerimine ja paari mehe eraldi võrdlemine ning analüüs. Võrdlesime siis suure lihasmassiga, aga pehmema vormiga meest ning tema kõrval oluliselt väiksemat, aga väga kuiva meest ning tõime välja erinevused, mida võiksid kohtunikud nende meeste puhul hinnata. Samuti võrdlesime paari mehe puhul eraldi erinevaid poose. Vaatlejatena olid kohal ka 3 uut poissi, kes tahavad meie grupiga liituda.Praegu on veel mõned vabad kohad, aga varsti enam uusi liikmeid vastu ei võta. Järgmine tund reedel, 04.veebruaril 2011 kl 15:00

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Suured tänud kõikidele meestele, kes esmaspäeval tunnis olid. Üle pika aja oli meil tunnis ka 2010 aasta kevade Baltikumi kõige kuivem mees Taavi Taros, samuti terve rida teisi prominentseid isikuid. Tunnis rääkisime kevadhooajast, samuti võistlusgrimmist ja võistluseelsest toitumisest paari sõnaga. Tunni teises pooles loomulikult poseerimine ja paari mehe eraldi võrdlemine ning analüüs. Võrdlesime siis suure lihasmassiga, aga pehmema vormiga meest ning tema kõrval oluliselt väiksemat, aga väga kuiva meest ning tõime välja erinevused, mida võiksid kohtunikud nende meeste puhul hinnata. Samuti võrdlesime paari mehe puhul eraldi erinevaid poose. Vaatlejatena olid kohal ka 3 uut poissi, kes tahavad meie grupiga liituda.Praegu on veel mõned vabad kohad, aga varsti enam uusi liikmeid vastu ei võta. Järgmine tund reedel, 04.veebruaril 2011 kl 15:00

Imre, Olen reedel kohal.

P.S. Ära ainult vitsaga ming taga hakka ajama ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tähelepanu!

Reedel, 04. veebruaril toimub Fittest noorte kulturistide tund kell 15:00 ja isegi Šamil lubas kohale tulla! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Üritan ka kohal olla ;)

Väga hea!

Kui võimalik, siis võta võistluspüksid kaasa! Kindlasti tuleb poseerimist!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Väga hea!

Kui võimalik, siis võta võistluspüksid kaasa! Kindlasti tuleb poseerimist!

Ma ainult poseerima tulengi. Et siis peaksin mingi tunnikese hiljem kohal olema?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Poseerimised ja tund on nendele, kes plaanivad võistelda kevadel?

Huvipärast võiks ka läbi astuda, aga hetkel kevadel vist kaasa ei teeks..

"Vist"? Aga kui teed, siis oled hädas ning Maikal ja Rainer ajavad su lavalt minema ;)

Poseerimine on kasvõi sellepärast vajalik, et saad enda hetkevormi teistega võrrelda. Kindlasti tulge kõik tundi, kes saavad! Näitan mõned uuemad harjutused ka ette ja räägin pikemalt!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ainult poseerima tulengi. Et siis peaksin mingi tunnikese hiljem kohal olema?

Siis poseerid juba üksinda kui just mõni aktiivsem kulturismifanaatik sinuga koos poseerida ei taha. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Taavil olid küll väga monster jalad.

Treeniks ma neid veel, siis oleks pilt veel parem ^^, Jalgu pärast Eestikaid 2 korda treeninud. Vigastused ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
;)Väga suured tänud kõikidele poistele, kes täna tunnist osa võtsid! Kõik mehed on teinud kõva arengu ja mul on nii kahju, et täna fotokat kaasas ei olnud! Väga tublid olete!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tähelepanu!

Järgmine tund koos pildistamisega toimub reedel, 11.veebruaril 2011 kl 15:00!!! Võimalusel võtke kaasa võistluspüksid või lühikesed püksid! Loodan, et eelmise reede üllatudmehed Danel, Taavi Merisalu, Siim Savisaar, Taavi Taros, Rainer ja teised Fittesti härjad tulevad kõik kohale! Alati on oodatud ka vanemad käijad nagu Lauri Saks, Erkko Ilves ja teised!

Mõned tähelepanekud:

1. Kuuldavasti osad meie grupi vägilased ei armasta üldse soojenduseks aeroobset teha. Soojenduseks kindlasti vähemalt 10 minutit liikumist!

2. Peale trenni tehke lõpetuseks alati ka natukenegi venitusi!

Kohtumiseni reedel!

post-50-1297342572_thumb.jpg Edmund Pilt. Lõuna-Eesti I Lahtised Karikavõistlused 2010

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kahjuks homme ei jõua, aga mõnel muul korral püüan ikka teid rõõmsalt üllatada.

Kurb, aga loodan, et teised vägilased tulevad ikka kohale! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kurb, aga loodan, et teised vägilased tulevad ikka kohale! :D

Võimalik, et pean kurvastama. Aga igaks juhuks panen poseerimispüksid kotti kaasa :D Aga pühapäeval on ka tund? Ma loodan, et mitte väga varakult, mul liigamäng pool kaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×