Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

Recommended Posts

ÜRITAD??? Sa pead 100% reedeks kõik valmis saama ja siis on veel aega teha parandusi kui vaja. Kas lähed Mikuga ühte kategooriasse? Võib-olla isegi õige otsus. Miku vastu läheb sul ilmselt väga raskeks, aga samas on hea võrrelda eelmise aasta maailma kolmanda mehega ning megakogemused!

Kui oled veel kergelt haige, siis head paranemist ja loodan sind sellel nädalal kindlasti näha! :)

Haigusega kaotasin ca 2 kg lihasmassi :/ Kaal 75.3

Pilt ennem haiglat 2 päeva ja pärast haiglat 2 päeva.

ennep2rast.jpg

  • Downvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Haigusega kaotasin ca 2 kg lihasmassi :/ Kaal 75.3

Pilt ennem haiglat 2 päeva ja pärast haiglat 2 päeva.

ennep2rast.jpg

Kusjuures vorm on teravam ning poseerimisega saaks raami ka veel paremaks muuta. Selliseid teravaid jalgasid ei ole ilmselt eriti kellelgi :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Esmaspäeval kl 15:30 jälle tund! Püüdke kohal olla ja eriti sooviks kohtuda nendega, kes võtavad osa 16.oktoobril Eesti meistrivõistlustest. Aeg tiksub peale ning püüdke homseks kokku panna oma vabakava muusika! Vabakavaga on meie spordiklubist praeguseks ok Raineril, Maikalil, Kirbul ja minul. Teistel(Kert, Paul, Siim ja Taavi) on vabakava teema lahtine. Kohtumiseni esmaspäeval!

jõan täna alles kella 6 tartu .. ja homme trenni .. vabakava on kokku pandud kas siis reedel või pühap näitan ette.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kusjuures vorm on teravam ning poseerimisega saaks raami ka veel paremaks muuta. Selliseid teravaid jalgasid ei ole ilmselt eriti kellelgi :)

Jalgade ja kõhuga lähengi lööma. Muidugi üritan ka vabakavaga kõvasti üllatada :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jalgade ja kõhuga lähengi lööma. Muidugi üritan ka vabakavaga kõvasti üllatada :)

Liiga palju poleemikat sinu poolt. Võta asja natukene kergemalt, see on lihtsalt üks võistlus mitte elu ja surma peale mäng. Edu võistlustel!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Liiga palju poleemikat sinu poolt. Võta asja natukene kergemalt, see on lihtsalt üks võistlus mitte elu ja surma peale mäng. Edu võistlustel!

Jamh, liiga pinges vist. Võin öelda, et olen kaotanud õlavarre ümbermõõnust 4 cm. Rohkem ma ennast ei piina ja vaatan neid pilte, mis võistlustelt tuleb. Kõik peas nii segamini. Eraelu ka pole kiita hetkel ja majanduslik seis viib ka tuju alla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jamh, liiga pinges vist. Võin öelda, et olen kaotanud õlavarre ümbermõõnust 4 cm. Rohkem ma ennast ei piina ja vaatan neid pilte, mis võistlustelt tuleb. Kõik peas nii segamini. Eraelu ka pole kiita hetkel ja majanduslik seis viib ka tuju alla.

Ära heida meelt! Oled teinud väga head tööd ning vorm on ikkagi selline, mida eakaaslased kadestama peaksid. Oma töö oled väga hästi ära teinud ning sul kindlasti vaja võistluskogemusi. Sama moodi jätkad, siis oled juba paari aasta pärast küllaltki arvestatav klassikaline kulturist meeste klassis! Tuult tiibadesse ja ikka edasi! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tähelepanu!

Kõik Fittest noored, kes tahavad 16.oktoobril 2010 võistelda Eesti meistrivõistlustel!

Reedel, 08. oktoobril 2010 kl 15:00 teeme Fittest spordiklubis peaproovi. Võtke kaasa võistluspüksid ja vabakava muusiga cd-ga.

post-50-1286281543_thumb.jpg Eile, 04.oktoober 2010 poseerimine. Eilsed pildid orkutis!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tähelepanu!

Kõik Fittest noored, kes tahavad 16.oktoobril 2010 võistelda Eesti meistrivõistlustel!

Reedel, 08. oktoobril 2010 kl 15:00 teeme Fittest spordiklubis peaproovi. Võtke kaasa võistluspüksid ja vabakava muusiga cd-ga.

post-50-1286281543_thumb.jpg Eile, 04.oktoober 2010 poseerimine. Eilsed pildid orkutis!

Olen raudselt kohal ! Kuid kas eksellentse vabakavaga, seda saab näha.

Rõõmustan Imre sind ja ennast sellega, et elemendid on olemas ja enam-vähem paigas. Täna v-b peeglisaali asju üle vaatama :)

Muudetud kasutaja Sarge poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen raudselt kohal ! Kuid kas eksellentse vabakavaga, seda saab näha.

Rõõmustan Imre sind ja ennast sellega, et elemendid on olemas ja enam-vähem paigas. Täna v-b peeglisaali asju üle vaatama :(

Tubli poiss!

Harjuta veel vabakava ning vaatame reedel üle! Edu treeningutel ja ettevalmistusel! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Loodan ,et Paulil oli minust abi muusika valimisel. :)

Pauli uus vabakava muusika oli super! Hea valik seekord! :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

TÄHELEPANU FITTEST TASRTU SPORDIKLUBI NOORED!

Kõik mehed, kes lähevad 16.oktoobril Eesti meistrivõistlustele! Homme, reedel 08.oktoobril kl 15:00 teeme väga olulise proovi, kus tahaksin näha teie superposeerimist ning samuti iga mehe vabakava. Samuti soovin teie täpset aruannet kehakaalu kohta.

Kohtumiseni reedel!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Imre, ma ei saa mitte kuidagi CD'le panekuga hakkama. Kirjutan kuidas tahan, aga ei mängi kuskil seda plaati :S

Saadan sulle orkutisse muusika faili lingi, et v-o oleksid nii hea ja paneksid selle CD'le ja homme tulen siis saan näidata vabakava, mida pole saanud palju harjutada tänu sellele, et CD'd pole :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Imre, ma ei saa mitte kuidagi CD'le panekuga hakkama. Kirjutan kuidas tahan, aga ei mängi kuskil seda plaati :S

Saadan sulle orkutisse muusika faili lingi, et v-o oleksid nii hea ja paneksid selle CD'le ja homme tulen siis saan näidata vabakava, mida pole saanud palju harjutada tänu sellele, et CD'd pole :)

veenud, et muusika fail on mp3 formaadis mitte mp4, wav, wma, ra , mpa kuna arvutis mängib nende faililaienditega küll aga plaadimängijatel puudub see tugi. samas kui teed siis veendu, et ikka teed audio cd-d .. ja kava saab harjutada kui paned arvutis muusika käima ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Imre, ma ei saa mitte kuidagi CD'le panekuga hakkama. Kirjutan kuidas tahan, aga ei mängi kuskil seda plaati :S

Saadan sulle orkutisse muusika faili lingi, et v-o oleksid nii hea ja paneksid selle CD'le ja homme tulen siis saan näidata vabakava, mida pole saanud palju harjutada tänu sellele, et CD'd pole :)

Tere!

Kuulasin loo üle ja tegemist on väga hea valikuga. Selle cd kirjutamisega on kahjuks nii, et ma ei ole IT spetsalist ja paraku ei suuda ilmselt hetkel sellest arvutist kus ma praegu olen, mingisugust cd-d keevitada kuna puudub kirjutaja. Plaat peab olema kindlasti MP3 formaadis. Vaata formaadid üle!

Kohtumiseni õhtul Fittest Tartus kl 15:00! :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul on kaks CD versiooni kaasas :) Et siis käin poest läbi ja võtan tühja CD kaasa.

Muudetud kasutaja Sarge poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Professioonalsed mängijad mängivad vabalt mp3 sammuti ka wav faili maha.

Kirjutades tehke Audio CD mis on kõige lihtsam.

Loo kvaliteet võix olla ka hea et DJ ei peax kohapeal vaeva nägema et mõnigi pinin kätte saada :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Täna on kell 14.00 ?

Tere Siim!

Täna on tund kl 14:30!!! Ma teen enne seda trenni ja jõuan selleks ajaks ära!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tähelepanu!

Pühapäeval oli poseerimistunnis kohal ainult Uppin ja Siim!

Esmaspäeval kl 16:00 on veel üks poseerimise ja vabakavade ülevaatus ning siis loodan näha veel uuesti Siimu, samuti Pauli ja kui Taavi saab tulla, siis oleks tore. Hetkel on Kirp koos Ivoga aeroobikasaalis harjutamas ning töö käib! Vähemkui 1 nädal on jäänud...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×