Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

Recommended Posts

Jõuan siis täna ka oma esimesse trenni. :angry:

Kuidas siis esimesed muljed on?

Kindlasti uus kogemus ja kui lähipäevadel lihased väga valusad on, siis puhka natuke ja taastu. Täna proovisime läbi siis enamus baasharjutusi ning lisaks eraldi venitused. Järgmine tund esmaspäeval!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eile, esmaspäeval oli siis Fittest spordiklubis järjekordne tund kuhu seekord tuli ainult 5-6 meest. Samas arusaadav, et enamus käib koolis ja ei saanud 16:00 ajal tulla. Igal juhul need kes kohale tulid, olid tublid! Samuti oli rõõmustav näha hr Uppinit meie saalis üle pika aja ning mees oli tahtmist täis ning lubas tulevikus kõik võistlused kinni panna :angry:

Tähelepanu!

Reedel, 24.septembril 2010 kl 14:30 toimub järjekordne tund ning selle tunni lõpus kl 15:30 ajal poseerimine ja pildistamine!!! Kes tahavad endast hetke vormi pilte, siis püüdke kohal olla!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma arvan, et ma käin pildistamas ära, oleks hea võrrelda hiljem.

Kindlasti tule pildistama reedel! Arvestades, et oled jõusaalis käinud ainult mõned korrad, on sul väga hea vorm ning eeldused. Natukene rohkem liha luudele ja küll ta tuleb!

Siinkohal kiitused ka Priidule, kes ennast kokku võttis ja uesti treeningutega alustas. Kevadeks olid juba päris heas vormis ja nüüd läheb sul natuke aega taastumiseks ja siis võimsalt edasi!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ikka saab pildistama tulla ja loengusse ^^ otsin aint enda stringid ülesse ja kogu lugu ^^ reedel näeb siis ;)

Ise oled string!

:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Homsesse trenni jõuan lõpuks ka kui midagi väga ettearvamatut ei juhtu. Olen nüüd omapäi umbes nädal aega käinud saalis, kuid tahaks ka kava ja kõik muu üle vaadata :) Homseni

Toomas

Jah, uutest meestest olen siiani ainult kahte meest näinud, kuigi nimekirjas on rohkem uut meeskonda. Kindlasti vaadake üle tunniplaan, mis aegadel mina ise reaalselt saalis viibin!

Tähelepanu!

Reedel, 24.septembril 2010 kl 14:30 toimub järjekordne tund ning selle tunni lõpus kl 15:30 ajal poseerimine ja pildistamine!!! Kes tahavad endast hetke vormi pilte, siis püüdke kohal olla!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jah, uutest meestest olen siiani ainult kahte meest näinud, kuigi nimekirjas on rohkem uut meeskonda. Kindlasti vaadake üle tunniplaan, mis aegadel mina ise reaalselt saalis viibin!

Tähelepanu!

Reedel, 24.septembril 2010 kl 14:30 toimub järjekordne tund ning selle tunni lõpus kl 15:30 ajal poseerimine ja pildistamine!!! Kes tahavad endast hetke vormi pilte, siis püüdke kohal olla!

Lisaks jalgade ülekoormusele on tekkinud ka palavik. Kuid üritan kohal olla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lisaks jalgade ülekoormusele on tekkinud ka palavik. Kuid üritan kohal olla.

Kui suur palavik on ja kas praegu treenid või taastud? Arusaadav, et võistlusteni ei ole enam palju jäänud, aga teinekord on kasulikum korraks aeg maha võtta ja hinge tõmmata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei tea temperatuuri, loengus olen hetkel. Aga no, on tunda ikka, et midagi on. Kõik kondid ja lihased on valusad (mitte trennist ainult). Ravin täna ja vaatan kuidas homme enesetunne on. V-b tõesti peaks nädalavahetusel ainult lamama voodis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Palavikuga (38C+) trenni tegemine ei kasvata vähimatki grammi lihast nii või teisiti.

Katsun ka homme kohal olla, sedapuhku silesäärena.

Muudetud kasutaja haubits poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Palavikuga (38C+) trenni tegemine ei kasvata vähimatki grammi lihast nii või teisiti.

Katsun ka homme kohal olla, sedapuhku silesäärena.

Väga hea!

Loodame, et reiele on nüüd veel suurem teravus tulnud. Ülakeha on sul superhea! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

MEELDETULETUS:

Tähelepanu!

Täna, reedel, 24.septembril 2010 kl 14:30 toimub järjekordne tund ning selle tunni lõpus kl 15:30 ajal poseerimine ja pildistamine!!! Kes tahavad endast hetke vormi pilte, siis püüdke kohal olla!

NB! Panin orkutisse üles küllaltki enesekriitiliste kommentaaridega pildid vabaseisudest ja kohustuslikest poosidest 3 nädalat enne Eesti meistrivõistluseid. Kellel asja vastu huvi on, siis heidke pilk peale.

post-50-1285314784_thumb.jpg Vabaseis tagant. 23. septemer 2010 Tartu Fittesti spordiklubis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pühapäeval ka vormipilte teha saab? Rebaste rets takistas pildistamisele jõudmist.

Saab ikka! Võtan pühapäeval kaamera kaasa! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Imre, räägi kuidas meil võistlusgrimmiga lood on ? Sa kunagi rääkisid, et mingi 500 krooni eest saab 7 meest üle võõbata. Või maksab Fittest kinni meie grimmi (mis oleks muidugi kõige meeldivam ^^,) ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Imre, räägi kuidas meil võistlusgrimmiga lood on ? Sa kunagi rääkisid, et mingi 500 krooni eest saab 7 meest üle võõbata. Või maksab Fittest kinni meie grimmi (mis oleks muidugi kõige meeldivam ^^,) ?

Tere!

500 krooni eest ei saa enam midagi. Uue grimmi hind tuleb ilmselt 1000 krooni ja sellega saab üle teha hinnanguliselt 3-4 meest, mitte 7. Just rääkisin spordiklubi juhatusega ja selgus, et linnavalitsus ei toeta meie gruppi sellel aastal mitte ühegi sendiga, aga võistlusgrimmi saame ikka võistlejatele tasuta, kes esindavad Fittest Tartut.

Võimalusel püüan ka tasuta transpordi organiseerida, aga lubama ei hakka midagi, sest kui see plaan ei õnnestu, siis on neid kaagutajaid terve armee ja mul on enne võistluseid vaja energiat hoida. Igal juhul teen mis suudan.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere!

500 krooni eest ei saa enam midagi. Uue grimmi hind tuleb ilmselt 1000 krooni ja sellega saab üle teha hinnanguliselt 3-4 meest, mitte 7. Just rääkisin spordiklubi juhatusega ja selgus, et linnavalitsus ei toeta meie gruppi sellel aastal mitte ühegi sendiga, aga võistlusgrimmi saame ikka võistlejatele tasuta, kes esindavad Fittest Tartut.

Võimalusel püüan ka tasuta transpordi organiseerida, aga lubama ei hakka midagi, sest kui see plaan ei õnnestu, siis on neid kaagutajaid terve armee ja mul on enne võistluseid vaja energiat hoida. Igal juhul teen mis suudan.

Mnjah. Vähemalt seegi hea, et tasuta saab :huh:

Aga oleks tore küll muidu kõik koos minna ja mingi võistlusmeeleolu juba üles ajada bussis :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
selgus, et linnavalitsus ei toeta meie gruppi sellel aastal mitte ühegi sendiga

Oeh, paistab, et korraldatud karikavõistlused ning noorte tulemused teistel võistlustel, on ikkagi liialt kesised, et linn treeninggruppi toetaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mnjah. Vähemalt seegi hea, et tasuta saab :huh:

Aga oleks tore küll muidu kõik koos minna ja mingi võistlusmeeleolu juba üles ajada bussis :D

Arvan, et mingist meeleolu loomisest ei saaks juttu olla. Mehed tahavad keskenduda mitte mokalaata pidada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×