Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

Recommended Posts

Täna kell 16.00 tulen kohale ja kuulan tunniplaani kohta kehtivad jutud ära, kuid trenni ei saa täna teha, haigestusin. :rolleyes:

Pane siis soojalt riidesse, aga kindlasti püüa kohal olla! Tunniplaani peame ühiselt paika panema. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

TARTU FITTEST NOORTE JA JUUNIORITE TUNNIPLAAN:

Esmaspäev: Iseseisev treening 07:30-17:00, 19:30-21:30 Imre Vähi tund: 15:30-17:00

Teisipäev: Iseseisev treening 07:30-16:00, 19:30-21:30 NB! Ringrteening 16:00-17:10!

Kolmapäev: Iseseisev treening 07:30-17:00, 19:30-21:30

Neljapäev: Iseseisev treening 07:30-17:30, 21:00-22:00 NB! Ringtreening 19:45-20:55

Reede: Iseseisev treening 07:30-21:00 Imre Vähi tund: 14:30-16:00

Laupäev: Iseseisev treening 10:00-14:00. NB! Kuu aja jooksul lähevad ilmselt laupäeva lahtioleku ajad pikemaks.

Pühapäev: Iseseisev treening 10:00-15:45, 17:10-21:30, Imre Vähi tund 14:00-15:30 NB! Pühapäeval 16:00-17:10 ringtreening

ISESEISEV TREENING: Vanemate gruppide treening. Kui viimane grupp on läbinud ühtlustamise kursuse, siis saavad ka iseseisval ajal harjutamas käia.

Imre Vähi tund: Nendel aegadel olen ise kohal ja juhendan abivajajaid- näitan ette harjutuste tehnikat, räägime toitumisest, harjutame poseerimist jne.

RINGTREENING: Sellel ajal peab jõusaal vaba olema. Ringtreeningus osalevad ainul registreeritud osalejad. Tegemist lihasvastupidavustreeninguga.

Palun püüdke kindlasti kellaaegasid jälgida, et ei oleks spordiklubi juhatusega erimeelsuseid!

Esimene tund siis esmaspäeval, 13.septembril kl 15:30 :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Esmaspäev ja pühapäev sobivad täiesti. Reedel hilinen, kuna 14:30 kool alles lõpeb. Reeglina hilinen vähemalt pool tundi, võib-olla vahepeal veab ja saan rutem, oleneb millal tund lõpetatakse. :P Võib-olla jätan reedeti tulemata senikaua kuni veel treeneri juhendamist vaja.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Üks aeg sobib kindlasti - reede. Pühapäeval on korvpalliga liigamängud.

Hmm, oled sa korvpallur, kulturist või suusahüppemees? Mingil ajal pead tegema valikuid. Kas esmaspäeval ei sobi üldse? :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Esmaspäev ja pühapäev sobivad täiesti. Reedel hilinen, kuna 14:30 kool alles lõpeb. Reeglina hilinen vähemalt pool tundi, võib-olla vahepeal veab ja saan rutem, oleneb millal tund lõpetatakse. :P Võib-olla jätan reedeti tulemata senikaua kuni veel treeneri juhendamist vaja.

Arusaadav, et kõik ei saagi õigel ajal alati kohal olla. Kindlasti püüa tulla siis kui on aega ja võimalusi! Kõige enne kool ja siis alles hobid! :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hmm, oled sa korvpallur, kulturist või suusahüppemees? Mingil ajal pead tegema valikuid. Kas esmaspäeval ei sobi üldse? :P

Suusahüppemees. ;)

Esmaspäeviti on mul kasutaja jrx'i loeng :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Imre, kuna järgmine poseerimis tund on? Tuleks harjutaks ka väheke :P

Järgmine poseerimine toimub reedel kl 15:30 ajal :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänases tunnis oli umbes 8-9 meest kohal ja super, et töö käib ja noored on väga kõrgelt motiveeritud! Teemegi nii, et tundide esimese osa vaatame üle jõusaaliharjutused ja õige tehnika ning tundide teises osas harjutame poseerimist. Järgmisel nädalal tahaks teha juba uued pildid, kus kõik saaksid vabaseisudega hakkama. Harjutame-kordame-täpsustame!

NB!!! Vanemad spordisõbrad esimestest gruppidest püüdke selle nädala jooksul endast märku anda ja trennis käima hakata!

Mis on saanud Šamilist, Uppinist, Priidust??? Millal paraneb Erkko?

Siiani on kõik olnud väga tublid ning parimatest parimad lähevad juba 16 oktoobril Eesti meistrivõistlustele!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tänases tunnis oli umbes 8-9 meest kohal ja super, et töö käib ja noored on väga kõrgelt motiveeritud! Teemegi nii, et tundide esimese osa vaatame üle jõusaaliharjutused ja õige tehnika ning tundide teises osas harjutame poseerimist. Järgmisel nädalal tahaks teha juba uued pildid, kus kõik saaksid vabaseisudega hakkama. Harjutame-kordame-täpsustame!

NB!!! Vanemad spordisõbrad esimestest gruppidest püüdke selle nädala jooksul endast märku anda ja trennis käima hakata!

Mis on saanud Šamilist, Uppinist, Priidust??? Millal paraneb Erkko?

Siiani on kõik olnud väga tublid ning parimatest parimad lähevad juba 16 oktoobril Eesti meistrivõistlustele!

Imre, reedel käisin nn koosolekul ja ütlesin, et olen tõbine :P aga nüüdseks juba terveks saanud ja homme lähen hommiku poole juba trenni :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tähelepanu, Fittest Tartu spordipoisid!

16.oktoobril toimuvad teatavasti Eesti meistrivõistlused kulturismis ja fitnessis ning meie klubist läheb lavale hinnanguliselt 8-9 sportlast. Seoses sellega palun registreerige ennast nüüd võistlustele, kes teavad täpselt, millisesse kategooriasse nad lähevad! Ise registreerisin ennast just praegu ära.

Praeguse seisuga peaks meil olema võistlejaid sellistes kategooriates:

Klassikaline kulturism -175 cm 2 võistlejat

Noored -70 kg 1 võistleja

Noored +70 kg 1 võistleja

Juuniorid: 2 võistlejat

Fitness: 1 võistleja(Sandra?)

Paari mehe puhul ei ole veel otsustanud, kas nad lähevad klassikasse või kulturismi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Suured tänud kõikidele noortele meestele, kes reedel poseerimistunnist osa võtsid! Panen siia ka üles mõned pildid sellest tunnist, aga anonüümsuse tagamiseks ei ole nende vägevate meeste nägusid veel näha! Orkutis on minu kontol eraldi kinnine album kõikidele asjaosalistele, kus on rohkem pilte. Tubli töö!

post-50-1284882865_thumb.jpg

post-50-1284882881_thumb.jpg

post-50-1284882893_thumb.jpg

post-50-1284882905_thumb.jpg

post-50-1284882920_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

TÄHELEPANU!

TÄNA, PÜHAPÄEVAL 19.SEPTEMBRIL 2010 TOIMUB MEIE TUND KELL 14:00!!! ALGUSES VAATAME ÜLE JÕUSAALIHARJUTUSED JA SIIS TUNNI TEISES POOLES HUVILISTELE POSEERIMISÕPE.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Imre tubli töö! Pildid on juba nagu EKV tehtud meestest.... :angry: Paistab et pundis on ka paar väga heade eeldustega poissi. Minu katsetele tuli kokku 9 poissi +1 tütarlaps ja loodan ka sellest pundist ehk Lõuna - Eesti kv kellegi välja tuua...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Imre tubli töö! Pildid on juba nagu EKV tehtud meestest.... :angry: Paistab et pundis on ka paar väga heade eeldustega poissi. Minu katsetele tuli kokku 9 poissi +1 tütarlaps ja loodan ka sellest pundist ehk Lõuna - Eesti kv kellegi välja tuua...
Ott kus su õpilastest pildid jäävad? Ma vaataks ka palju eakaaslastest maas olen;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ott kus su õpilastest pildid jäävad? Ma vaataks ka palju eakaaslastest maas olen;)

Huumorisoon ei ole sul kadunud, maas ei ole sa kuidagi, pigem valgusaasta ees... :angry:

Ma ei ole tahtnud ilma volitusteta pilte üles panna, kui asjaosalistele need ära saadan on neil endil õigus seda materiali kasutada, samas kui keegi neist siin foorumis tegusteb ja on nõus, siis võib mulle märku anda küll üles siis juba panen.

Kui nüüd on veel selliseid tugevaid poisse - tüdrukuid, kes ei jõudnud katsetele, kuid soovivad rühmaga liituda, siis tulge kohale samuti 21.sept 16.30 vaatame peale loengut teid üle ja siis vaatame mis edasi saab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Praeguse seisuga tundub, et ka meie grupis on veel vabasid kohtasid Tartu noortele kulturismihuvilistele. Väga mitmed ei saa enam kahjuks erinevatel pühjustel meie grupis käia. Siinkohal üleskutse kõikidele siinviibijatele, et andke siin märku kui teie tutvusringkonnas on mehi, kes tahaksid veel meie grupiga liituda!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×