Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

Recommended Posts

HEAD UUDISED!

Hetkel on meil veel Tartu Fittest spordiklubi noorte rühmas vabasid kohtasid ja teeme viimased sisseastumiskatsed 10-dal septembril kl 15:00 Fittest spordiklubi jõusaalis. Loodan, et kõik, kes tahavad selle grupiga liituda, saavad sellel ajal tulla. Sisseastumiskatsetest on siin eelmistes kommentaarides juttu olnud.

Praegu panen üles nimekirja nendest noortest, kes praegu 3 grupi peale koos on, sulgudesse lisan, kas 1, 2 või 3 grupp. Nüüd olen need grupid ühendanud ja kõik hakkavad koos ühel ajal käima.

FITTEST TARTU NOORTE JA JUUNIORITE KULTURISMI JA FITNESSI GRUPP:

1. Andre (1.)

2. Rainer (1.)(Valmistub Eesti meistrivõistlusteks)

3. Sandra (1.)(Valmistub Eesti meistrivõistlusteks)

4. Siim (1.)

5. Steven (1.)

6. Tanel (1.)(Võiks osaleda Eesti meistrivõistlustel)

7.Taavi T (1.)

8. Maikal (1.)(Võiks osaleda Eesti meistrivõistlustel)

Kuuldavasti teevad esimesest grupist Taavi P, Edmund ja Lauri S sporti edasi, aga teistes klubides. Samuti loodame, et tagasi spordisaali tuleb peagi Erkko, kellel olevat suvel päris suur trauma olnud. Kert peaks tagasi tulema 10-dal septembril. Teistest ei ole midagi kuulnud ja kui võimalik, siis andke nendest teada, kas nad soovivad jätkata.

9. Marek (2.)

10. Paul-Erik (2.)(Võiks osaleda Eesti meistrivõistlustel)

11. Rauno (2.)

12. Danel (2.)(Võiks osaleda Eesti meistrivõistlustel)

13. Sander (2.)

14. Marko (2.)

15. Siim (2.)(Võiks osaleda Eesti meistrivõistlustel)

16. Jörgen (2.)

Teine grupp on olnud väga tugev ja neid mehi võiks isegi rohkem Eesti meistrivõistlustele saata. Raunot olen kahjuks väga harva näinud, aga loodan, et mees saab hakata regulaarselt trennis käima ning tulevikus astub esimese eestlasena üle paljude aastate profiliigasse. Potensiaali selleks on piisavalt!

17. Ergo T (3.)

18. Toomas V (3.)

19. Taavi M (3.) (Valmistub Eesti meistrivõistlusteks)

20. Keit L (3.)

Kindlasti loodan kõiki noori spordihuvilisi näha 27.novembril 2010 Lõuna-Eesti Lahtistel Karikavõistlustel! :unsure:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aeg tiksub kiirelt peale ja uus Fittest spordiklubi tunniplaan hakkab tööle alates 13. september. Sellel nädalal on plaan teha juba esimesed poseerimistunnid ning samuti kolmandale grupile nädalavahetusel esimese jõusaali sissejuhatustunni. Niisiis, selle hooaja esimene poseerimistund kõikidele lõuna-Eesti võistlevatele kulturistidele nii Fittest spordiklubist kui ka teistest klubidest toimub juba sellel kolmapäeval(08.09.2010) kl 15:30 Fittest spordiklubi aeroobikasaalis. Kaasa võtta võistluspüksid või ujumispüksid. Alustame vabaseisudega ja teeme ka ülevaate kohustuslikest poosidest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas mul nädalavahetusel poleks võimalik poseerida või siis neljapäeval pärast 14.00'i (kell 19.00 on töö Nõos). Kolmapäeval on mul kohustuslik loeng 16.15, mille kohalolekust sõltub hinne (et siis kõikides loengutes pean kohal olema). Reedel pärast 14.00'i ka sobib.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis kuupäevast võib kolmas grupp iseseisvalt trennis käima hakata? Kas homsest oleks juba võimalik?

NB!

Homsest võib juba alustada küll!

Poseerimise tunni teeme kolmapäeval ja pärast seda loodetavasti kolmandale grupile esimese tunni- Jõusaalitreenigute sissejuhatus orienteeruvalt 16:30

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas mul nädalavahetusel poleks võimalik poseerida või siis neljapäeval pärast 14.00'i (kell 19.00 on töö Nõos). Kolmapäeval on mul kohustuslik loeng 16.15, mille kohalolekust sõltub hinne (et siis kõikides loengutes pean kohal olema). Reedel pärast 14.00'i ka sobib.

Huuu...

Uskumatu kui palju mulle selliselt pisikeselt grupilt personaalseid erisoove tuleb. Selge on see, et kui hakkan igaühele vastu tulema, siis varsti olen 24 h pidevalt jooksus ja keegi ei ole mitte kunagi rahul. Mina olen kahjuks ametlikult kuni 17:00-ni riigitööga seotud ja ei saa igal ajal spordiklubis liikuda. Niigi näen teinekord päris palju vaeva, et endale asendaja leida selleks, et spordiklubis tunde anda. Esimene poseerimise tund on paika pandud, aga reedel pean täpsustama, mis kell poseerimisega tegeleda saame, sest poseerimiseks on vaja väikest aeroobika klassi ja siin peab vaatama tunniplaani jne. Uus tunniplaan algab 13.septembrist, aga sellel nädalal on veel tunnid vastavalt võimalustele. Jälgige informatsiooni! :unsure:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Imre, juba homset alustan tegevust :D

Loodan, et hakkad usinasti treenima ja kevadeks oled elu parimas vormis! :unsure:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ning samuti kolmandale grupile nädalavahetusel esimese jõusaali sissejuhatustunni.

Kas see toimub laupäeval või pühapäeval? Kui laupäeval, siis kahjuks oleneb kellaajast, kas ajaliselt jõuan või mitte. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas see toimub laupäeval või pühapäeval? Kui laupäeval, siis kahjuks oleneb kellaajast, kas ajaliselt jõuan või mitte. :)

Laupäeval olen Pärnu Fittesti avamisel. See tund jääb ikka pühapäevale, aga veel täpsustan, mis kell. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Imre, mul on homme 14.00 - 15.45 vaba aeg. Ennem 12 on ka vaba aeg.

Ok, püüa siis kolmapäeval kl 15:00 kohal olla! Tulen selleks ajaks ja teistele huvilistele ka sama info- alustame kl 15:00 poseerimisõppega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ok, püüa siis kolmapäeval kl 15:00 kohal olla! Tulen selleks ajaks ja teistele huvilistele ka sama info- alustame kl 15:00 poseerimisõppega.

Mul lõppevad kell 14.45 tunnid, et siis jõuan mingi 15.05-15.10 , loodan et ootate ära!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tuled varem ära :rolleyes:

Ma tulen ka sellest loengust ära, mis on ennem poseerimist, et saaks ühe trenni teha. Õhtul on korvpallitrenn, et siis ei saa jõusaali teha.

Muudetud kasutaja Sarge poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tuled varem ära :rolleyes:

Ma tulen ka sellest loengust ära, mis on ennem poseerimist, et saaks ühe trenni teha. Õhtul on korvpallitrenn, et siis ei saa jõusaali teha.

Et siis vastavalt võimalustele. Ise käin ka päeval enne poseerimistundi jooksmas ja jõusaalis ära. Tänast päeva alustasin bodypumpiga. Poseerimistund kestab orienteeruvalt kella 16:30-ni. Pole hullu, kui keegi tuleb hiljem või peab varem ära minema. Oodatud on kõik, kes tunnevad asja vastu huvi, eriti need, kes tahavad sellel aastal võistelda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Katsun jõuda enamvähem 15.30 kandis, kuigi ilmselt hilinen. Sain just teada, et topeltloeng on.

Parem hilja kui mitte kunagi! Arvestan sellega, et osa rahvast tuleb hiljem. Küll siis kordame, aga mis see poseerimine muud ongi kui pidev kordamine ja parandamine. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Suured tänud kõikidele meestele, kes eile õhtul poseerimistunnist osa võtsid. See oli kindlasti paljudele uus kogemus ja usun, et saite sellest spordialast palju uut põnevat informatsiooni. Nüüd peate hakkama ise iga päev iseseisvalt harjutama ja poseerimistundides tuletame mõned olulisemad momendid meelde ja parandame kui vaja. Nagu ma ütlesin, poseerimine peab tulema unepealt, mitte ei hakka enam laval otsima seda õiget asendit. Kindlasti räägime veel pikemalt grimmimisest, samuti võistluseelsest kaalumisest ja laadimisest jne.

TÄHELEPANU, VIIMASED SISSEASTUMISKATSED!!!

Kuuldavasti ei jõudnud mitmed huvilised eelmisel nädalal erinevatel põhjustel katsetele. Teeme siis reedel, 10.septembril viimased katsed ja andke sellest kõikidele huvilistele teada! Teine grupp on megatugev ja loodan, et ka kolmandasse gruppi tuleb veel juurde selliseid mehi, kes tahavad kulturismist rohkem teada saada ning võib-olla isegi võistelda veel sellel aastal.

SISSEASTUMISKATSED 10.SEPTEMBER 2010 KL 15:00 FITTEST SPORDIKLUBIS.

Katsed: Lõuatõmbed kangil 30 sekundi jooksul, kätekõverdused 30 sekundi jooksul. Kaasa võtta lühikesed dressid ja pesemisasjad! Kohe pärast katseid teen ka teatavaks, kas sisseastuja saab gruppi või peab veel pingutama. Kes gruppi saavad, need võivad kohe ära maksta kuutasu 350 krooni ja alustame esimese tunniga kl 16:00 koos eelmisel nädalal katsed edukalt läbinud meestega!

VIIMASE GRUPI EELMISEL NÄDALAL SISSESAANUTELE: Kes tahavad, võivad juba täna kuumakse(350 krooni) klienditeenindusse ära maksta ja saate juba kohe treeningutega alustada ja jõusaalivarustusega tutvuda! Palun tulge reedel kl 16:00 Fitshop spordiklubisse ja selleks ajaks on selge, kui palju on kolmandas grupis rahvast koos ning räägime läbi, mis aegadel me hakkame järgmisel nädalal tunde läbi viima ja igasugused küsimused-vastused.

VANEMATELE GRUPPIDELE: Kui tulete reedel kl 16:00 spordiklubisse, siis oleks tore kui istume kõik korraks maha ja vaatame üle kui palju meid on ning arutame läbi, mis päevadel ja kellaaegadel me tunde saaksime teha. Kindlasti on oluline, et te üksteist ka nägupidi tunneksite ja saaksite teinekord koos trenni teha ning vajadusel toetada. Reedel poseerimistundi ei jõua vist anda, aga kellel on personaalseid küsimusi, siis olen pühapäeval kl 16:00-20:00 Fitshop kaupluses kõiki alati eraldi kuulama ja erinevaid küsimusi arutama.

KOHTUMISENI REEDEL!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

MEELDETULETUS!

TÄHELEPANU, VIIMASED SISSEASTUMISKATSED!!!

Kuuldavasti ei jõudnud mitmed huvilised eelmisel nädalal erinevatel põhjustel katsetele. Teeme siis reedel, 10.septembril viimased katsed ja andke sellest kõikidele huvilistele teada! Teine grupp on megatugev ja loodan, et ka kolmandasse gruppi tuleb veel juurde selliseid mehi, kes tahavad kulturismist rohkem teada saada ning võib-olla isegi võistelda veel sellel aastal.

SISSEASTUMISKATSED 10.SEPTEMBER 2010 KL 15:00 FITTEST SPORDIKLUBIS.

Katsed: Lõuatõmbed kangil 30 sekundi jooksul, kätekõverdused 30 sekundi jooksul. Kaasa võtta lühikesed dressid ja pesemisasjad! Kohe pärast katseid teen ka teatavaks, kas sisseastuja saab gruppi või peab veel pingutama. Kes gruppi saavad, need võivad kohe ära maksta kuutasu 350 krooni ja alustame esimese tunniga kl 16:00 koos eelmisel nädalal katsed edukalt läbinud meestega!

10. SEPTEMBER JÄÄB VIIMASTEKS KATSETEKS JA SIIS ALUSTAME ÕPPETÖÖGA!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×