Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

Recommended Posts

Jah, pasta-Kristo on tubli! Mees oligi eile sõbraga bodypumpis ja andis valu. Kristol oli üks ehmunud sõber ka kaasa, kes samuti ennast tagasi ei hoidnud ja hirmsasti tahaks selle mehe tänasest enesetundest teada saada. :P

Muide pasta-Kristoi rapsis täna ka trennis nagu loom ja kangutas raskusi, mis mõnegi mehe pikali kukutavad. Ja nagu ma tema käest sain teada, siis see "ehmunud sõber" oli ka täna trennis...tegi jooksulinti....väga visa hing 5

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Muide pasta-Kristoi rapsis täna ka trennis nagu loom ja kangutas raskusi, mis mõnegi mehe pikali kukutavad. Ja nagu ma tema käest sain teada, siis see "ehmunud sõber" oli ka täna trennis...tegi jooksulinti....väga visa hing 5

Ohhoo, järelikult sõber veel elab! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Muide pasta-Kristoi rapsis täna ka trennis nagu loom ja kangutas raskusi, mis mõnegi mehe pikali kukutavad. Ja nagu ma tema käest sain teada, siis see "ehmunud sõber" oli ka täna trennis...tegi jooksulinti....väga visa hing 5

Nii ta on , kirjutan siis natuke oma trennist kah :

Kangiga surumine õlale 2x10 35kg , 2x8 35kg

Lendamine ette blokil 4x10 35kg

Lendamine küljele hantlitega 4x10 12,5kg

Lendamine õla tagaosale kummardades 4x10 12,5kg

Kangiga õlgade kehitused 4x10 85kg

Hantlitega õlgade kehitused 4x15 25kg

Säär masinal 4x20 40kg + masina enda raskus .

Niipalju siis tänasest , sõber litsus lindil jooksu 45 minutit .

Homme puhkan ning ülehomme juba kavas jalg , kõht !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma nüüd ka üle pika aja trenni tegemas ning liitusin FitLife'ga. ^_^

Tuttavaid nägusid kõik kohad täis :)

Väga super!

Niipea kui kaamera kätte saan, siis hakkame jälle meeste vorme jäädvustama! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänane trenn lükkub homsele kuna linnas läks üllatavalt kaua aega ; (

Räägi nüüd! Homme jälle leiad mingi põhjuse looderdamiseks! Kusjuures viimastel päevadel olen näinud FitLife jõusaalis Sandrit, Tanelit, Pauli ja Alekseid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei tegelikult käisin hoopis linnas endale uusi trennilühkareid vaatamas ja kõrvaklappe , et parem trenni oleks teha = D . Söögitegemine lihtsalt pärast võttis liiga kaua aega ja poole 9sks ka ei tahtnud enam minna .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina teen ka trenni. :D

Käisin terve oktoobrikuu arcticus, nüüd homsest ehk 1. novembrist jälle tagasi FitLife's.

Raulist ka üle pika aja midagi kuulda! Tere tulemast tagasi! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Imre, mis päevadel/kellaaegadel võib sind seal näha?

Hetkel raske öelda. Homme selgub, kas pean järgmisel nädalal sünnitusmajas olema või mitte :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna päeval sattusin FitLife jõusaali ja seal olid koos Paul ja Vigurivänt ja oleme ausad, üks mees suutis üllatada oma roosade trusseritega :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Suutsin kuidagi ribide vahelt vasakult poolt midagi ära tõmmata..

Istusin loengus ja järsku hakkas tugev valu, võttis hinge kinni ja nii ma seal siis piinlesin. Lõpuks leidsin ühe kindla asendi ja sain loengu lõpuni oldud. Keerates või natukenegi järsemalt liigutades, aga ka kummardades, on äärmiselt valus, lööb kogu aeg hinge kinni. Oskab keegi aidata? Määrisin mingit geeli, muud ei oska midagi teha.. tänane planeeritud trenn jääb ka ära.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Suutsin kuidagi ribide vahelt vasakult poolt midagi ära tõmmata..

Istusin loengus ja järsku hakkas tugev valu, võttis hinge kinni ja nii ma seal siis piinlesin. Lõpuks leidsin ühe kindla asendi ja sain loengu lõpuni oldud. Keerates või natukenegi järsemalt liigutades, aga ka kummardades, on äärmiselt valus, lööb kogu aeg hinge kinni. Oskab keegi aidata? Määrisin mingit geeli, muud ei oska midagi teha.. tänane planeeritud trenn jääb ka ära.

Ilmselt rebisid südame ära! :DNali naljaks, aga peaksid võimalusel arstiga rääkima.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Suutsin kuidagi ribide vahelt vasakult poolt midagi ära tõmmata..

Istusin loengus ja järsku hakkas tugev valu, võttis hinge kinni ja nii ma seal siis piinlesin. Lõpuks leidsin ühe kindla asendi ja sain loengu lõpuni oldud. Keerates või natukenegi järsemalt liigutades, aga ka kummardades, on äärmiselt valus, lööb kogu aeg hinge kinni. Oskab keegi aidata? Määrisin mingit geeli, muud ei oska midagi teha.. tänane planeeritud trenn jääb ka ära.

Kuna on nädalavahetus, siis on ainus mõistlik tegevus käia Maarjamõisas erakorralise meditsiini osakonnas. Maksad 3.20 ja seal tehakse röntgen ja saad vastuse teada. Kiire,lihtne ja loodetavasti tõhus abimees! Nii, et käi seal ära ja saa terveks !!!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuna on nädalavahetus, siis on ainus mõistlik tegevus käia Maarjamõisas erakorralise meditsiini osakonnas. Maksad 3.20 ja seal tehakse röntgen ja saad vastuse teada. Kiire,lihtne ja loodetavasti tõhus abimees! Nii, et käi seal ära ja saa terveks !!!!!

No ma eeldan, et röntgenit tarvis pole. Niisama istumise pealt loengus ei saa ju midagi katki minna.. :D

Aga jah, piinarikas on see terav valu. Esmaspäeval käin arsti juurest läbi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No ma eeldan, et röntgenit tarvis pole. Niisama istumise pealt loengus ei saa ju midagi katki minna.. :D

Aga jah, piinarikas on see terav valu. Esmaspäeval käin arsti juurest läbi.

Minul on ka midagi sellist olnud ja arst arvas, et rinnakus mingi närvikanal andis tunda vms. Igal juhul paari päevaga kadus ära elu läheb edasi :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No ma eeldan, et röntgenit tarvis pole. Niisama istumise pealt loengus ei saa ju midagi katki minna.. :D

Aga jah, piinarikas on see terav valu. Esmaspäeval käin arsti juurest läbi.

Ma eeldasin kohe, et treeninguvigastus, et ehk lõi loengus välja või nii...:) my bad :P....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna oli siis elu parim seljatrenn , kirjutan siis kah natuke .

Turja taha tõmme blokil 5x70kg 5x4 75kg !

Kangiga tõmme vastu kõhtu 10x65kg 8x70kg 10x70kg 10x70kg !

Kitsalt tõmme vastu kõhtu blokil 4x10 75kg

Kangiga tõmme alt 4x10 35kg Selle harjutusega peaks kah järgmine trenn üle minema 40kg peale , elab näeb !

Säär masinal 4x20 40kg + masin

Harjutus trapetsile hantlitega 4x20 40kg

Peale trenni tegin siis veel kaasa Bodypumpi , ka siin suutsin natuke raskusi juurde panna , nagu lubatud oli . Jalaga endiselt probleem bodypumpi kavas , jube kiirelt tõmbab täis ära ja siis on päris vaevaline juba : S

Alustasin ka massiperioodiga ja elab näeb mis edasi saab .

Seniks aga jõudu kõigile !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kristo müttas eile korraliku bodypumpi ning tegi sellise avalduse, et käed on võrreldes ihuga ikkagi väikesed! Mis muud kui veel rohkem süüa ja treeni nagu loom! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eile kirjutas mulle siia fitness.ee foorumi postkasti hr Steven Lemmik, et alates 07.novembrist hakkab jälle usinasti meie grupi koosseisus trenni tegema ja mehel on plaanis kevadel lavale astuda. Olgu lisatud, et hr Lemmik on juba mitu korda võistelnud! Õige lähenemine ja kindlad eesmärgid! Luban, et kui saan oma järgmise pisipõnni peagi sünnitusmajast kätte, siis hakkame oma grupist võitlusvõimelisi staarkulturiste kevadeks ette valmistama. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×