Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

Recommended Posts

Tulen ka homme trenni. Orienteeruvalt pärast 14.00 veidi. Kui Imre on kohal, siis mul on sulle saadetis Taavilt. Ära unusta küsida.

Väga super!

Püüan Taavile ka saadetise vastu organiseerida- isegi 2 saadetist! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere Lauri ja Ergo!

Saatsin teile mõlemale facebooki sellise teate:

Tere Ergo! Kas saad täna kell 20:30 spordiklubisse tulla vabakava ette näitama ja teeme parandused kui vaja. Varem ei saa, sest saalides on kogu aeg tunnid. Helista mulle kui selle teate oled läbi lugenud!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ergo peab kahjuks õppima praegu. Ootan veel natuke- äkki Lauri võtab ühendust! Reedel teeme ka kindlasti tunni!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Juba kirjutasin teile facebooki ja teistele ka teadmiseks, et homme õhtul(reedel) kl 20:00 teeme jõusaali kõrval väikeses aeroobikasaalis Ergole ja Laurile viimase tunni enne Eesti MV-d. Kes meie grupist saavad, tulge neid mehi vaatama! Kohtumiseni reede õhtul! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ergo andis korraliku lahingu, Marko oli mures, et kas ikka võidab või ei võida. Vaatasin protokollis, et Natalia oli Ergo isegi esimesks pannud :).

Tublid!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna saalis kella 19:00 ajal , plaanis rind , biits ,säär ! Tulge liituge !

Kas peale pasta-Kristo keegi veel regulaarselt trenni teeb? :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kirjutan siis natukene oma trennist kah :

Kavas oli siis rind , biits, säär .

Rinnalt surumine : 4x5 70kg ja 1x4 75kg !

Ristivedu 4x10 mõlemal pool blokil 20kg

Liblikas masinal 4x10 40kg

Pullover 3x10 22,5kg

Biitsa kohta midagi märkimisväärset pole kirjutada , tegin 4 harjutust biitsale , üldiselt on kõik jõunäitajad paranenud korralikult ja iga nädalaga ikkagi tuleb juurde ja juurde !

Säärt tegin masinal 4x20 40kg+masina enda raskus siis.

Minu väikene dieet on kaalu kukutanud 74,8kg peale , võrreldes 12 septembri 78+ kg pealt !

Tunne on väga hea ja homme võib mind juba saalis näha triitsa ja reit tegemas !

Novembrist hakkan uuesti rõhuma massikasvatamise peale ja elab näeb , mis kuud toovad .

Seniks aga kõigile jõudu ja saalis näeb !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Annan siin ka meie poistele teada, et täna annan 17:15 aeroobikasaalis CXWORX-i! See programm kestab ainult 30 minutit ja kui saate, siis tulge tehke kaasa! Selles programmis eriti lisaraskuseid ei ole peale kummi, mati ja ühe ketta nii et ettevalmistuseks kulub 10 sekundit. Kui ma sellest teile rääkisin, siis kõik olid huvilised ja nüüd siis saate proovida! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kirjutan siis oma tänasest trennist ka natuke :

Kavas oli siis triits , reis .

Prantsuse surumine 4x10

Kitsalt kangiga surumine 4x10

Blokil surumine alla 4x10

Hantliga käe kõverdamine 3x10

Jalapress 4x15

Reie sirutus 4x15

Trenni lõppu tegin siis veel bodypumpi programmi läbi ;) Võttis jala ikka korralikult kinni , lõpus tekkis väljaastetega ikka tõsiseid probleeme . Bodypumpist veel niipalju , et panen selle omale kavva nüüd , olen iga pühap kohal . Järgmine bodypump kindlasti tõstan raskusi triitsas , seljas , õlas , rinnas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jah, pasta-Kristo on tubli! Mees oligi eile sõbraga bodypumpis ja andis valu. Kristol oli üks ehmunud sõber ka kaasa, kes samuti ennast tagasi ei hoidnud ja hirmsasti tahaks selle mehe tänasest enesetundest teada saada. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mehe olukorras teada veel ei ole ,aga täna olen mina saalis õhtupoole olemas küll , sõber lubas isegi liituda . Endal kavas siis õlg , trapets, säär !

Kui eile õhtul ei oleks kapi taga näinud hr Alekseid, siis jääks mulje, et ainult Kristo teebki trenni! Teiste vägilaste tegemistest tahaks ka ikka aeg-ajalt kuulda. Videode tegemine on jäänud vist unarusse. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×