Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

Recommended Posts

12:15 saalis, täna triitseps. Häid jõule

Mees pumpab enne jõule triitsa täis ja siis on, mida jõulutaadile näidata :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas ja kuna mingisugune bodypumpi trenni moodi asi on? Uuel aastal võiks midagi tulla. Nii paks ikka, jõulude ajal ei hoidnud ka tagasi :D

Ei ole probleemi! Need, kes koolivaheaega peavad, on oodatud homme(neljapäeval) kl 12:15 CXWORX tundi. See on lihasvastupidavustreening, kus kasutame ainult käsikutega kummi ja ühte ketast ning trenni pikkus on 30 minutit! Kes saavad, tulge kindlasti! Fotoka võtan ka kaasa. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ok, täna siis tegime Fitlife spordiklubis Kristoga trenni ja oli väike saunatamine ka ja pange nüüd tähele:

30.detsember 2012 õhtul kl 21:04 Fitlife spordiklubi saunalaval hr Kristo Roots: "Uus aasta ongi käes!"

Kust otsast??? Või vennale jõudis kohale, et 2012 on kätte jõudnud? Põhimõtteliselt saab see ka kohe läbi :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ise veedan AV kodus, kuna eile kella 10 paiku õhtul hakkas kõht valutama, lootuses, et magama minnes läheb hommikuks ära aga saatus: k´õhugripp - loodan, etk eegi teine seda ei saa, kuna ise kettisin 6 korda j'rjest, :D:Dd

aga head aastavahetust teilek´igile'!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ise veedan AV kodus, kuna eile kella 10 paiku õhtul hakkas kõht valutama, lootuses, et magama minnes läheb hommikuks ära aga saatus: k´õhugripp - loodan, etk eegi teine seda ei saa, kuna ise kettisin 6 korda j'rjest, :D:Dd

aga head aastavahetust teilek´igile'!

6 x järjest pätsi panna on ikka tase! Loodan ise sellisest maratonist pääseda! Head aastavahetust Sullegi!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pätsi-Rain :D

Ise veedan av sõprade seltsis, 00.00 linna, ehk näeb veel sõpru ja tuttavaid.

Hetkel aga saali ;) teen aeroobset tunnikese.

Karta on, et see ei olnud mitte päts, vaid pasteet(heal juhul) :P Kas keegi täna veel peale minu ja Taneli spordisaali jõudis? :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pätsi-Rain :D

Ise veedan av sõprade seltsis, 00.00 linna, ehk näeb veel sõpru ja tuttavaid.

Hetkel aga saali ;) teen aeroobset tunnikese.

Jeeeesh, Pätsi-Rain kuuldel:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas see pole mitte seesama saun, kus ennegi imelikke lugusid juhtunud?

Nt Imre astub sauna sisse, vaatab, et mehe istuvad üksteisel süles. Kas tõesti on saunas muidu liiga külm või siis pole rohkem ruumi?

Vahepeal oli tõesti selline probleem, aga siis mehed selgitasid, et nad on lihtsalt head sõbrad! :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Karta on, et see ei olnud mitte päts, vaid pasteet(heal juhul) :P Kas keegi täna veel peale minu ja Taneli spordisaali jõudis? :huh:

No..täna oli hirmus trügimine, kui mina jõudsin saali, siis imelaps Maikal tegi säärt ja kui ta lahkus, hakkas ilmuma ilgeid kolle, eesotsas Sandri, Pauli, Kristo ja Taneliga, kaasas palju kauneid naisi ;) Räme lammutamine igatahes, hui znajet kas saal üldse püsti jäi :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Karta on, et see ei olnud mitte päts, vaid pasteet(heal juhul) :P Kas keegi täna veel peale minu ja Taneli spordisaali jõudis? :huh:

Peaaegu kõik olid kohal! :D

Paul, Margit, Sander, Šamil, Andreas, Kristo jpm, kõik ei olegi meeles, igastahes rahvast oli palju.

Head vanakat siis kõigile :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Muide päris tore on kui 3 venda korraga siia kirjutavad ja kahe mehe jutt kattus:)

Aga hea tähelepanek...HEAD VANA-AASTA LÕPPU KA MINU POOLT, eriti fitlife'i härgadele aga ka KÕIGILE FITNESS.EE jälgijatele;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No..täna oli hirmus trügimine, kui mina jõudsin saali, siis imelaps Maikal tegi säärt ja kui ta lahkus, hakkas ilmuma ilgeid kolle, eesotsas Sandri, Pauli, Kristo ja Taneliga, kaasas palju kauneid naisi ;) Räme lammutamine igatahes, hui znajet kas saal üldse püsti jäi :)

Vot hakkab juba looma! Maikalil on see säär muidugi eriti peenike ja mees peab hullult pingutama, et säär jämedamaks läheks :P . Nooremate meeste suhtes puhas rõõm! Mingi aeg mulle tundus, et nad väldivad naiste teemat ja äkki on omasooihalejad, aga nüüd ikka avaldavad oma suhteid õrnema poolega :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vot hakkab juba looma! Maikalil on see säär muidugi eriti peenike ja mees peab hullult pingutama, et säär jämedamaks läheks :P . Nooremate meeste suhtes puhas rõõm! Mingi aeg mulle tundus, et nad väldivad naiste teemat ja äkki on omasooihalejad, aga nüüd ikka avaldavad oma suhteid õrnema poolega :D

Naistele ei meeldi kollid lihtsalt :D :D :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×