Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

Recommended Posts

Ise ka hakkan järgmisest nädalast jälle tegelema jõusaaliga, tervis paremaks läinud ja operatsioonist ka möödas tükk aega.

Alguses käin Turu Spordihoones aga hiljem arvatavasti FitLife .

Lihasmassi olen ikka väga palju kaotanud, jalad on kordades väiksemad.

Muudetud kasutaja xajez poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Krt jäingi haigeks ikkagi :/...Aga loodan, et esmaspäeval saab juba trenni teha, pikki pause ei saa siin enam lubada :D.

Kiiret paranemist! Ma arvan, et Siim Kelner saatis sulle pisikuid, et jäme konkurent kõrvaldada :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sander ja mina oleme täna umbes pool 3 platsis !

Jah, see oli tõeline üllatus kui avastasin täna riideruumis kapi taga makarone kugistava Kristo. Mees liikus isegi jõusaali, aga mis edasi sai, ei oska öelda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
:D Ohoh, nüüd ei olegi kuldne kolmik ainukesed, kes trenni teevad :D. Aga ma suht tugevalt haige, heal juhul esmaspäeval trenni. Tanel pidi ka haige olema ja ühtlasi oleme täna ja homme Maasikas tööl, kaks haiget meest :D...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pasta-Kristo tegi algul soenduseks 15min stepperit ning siis tegin ma jalga , selga , rinda ja biitsa ning homme plaanis siis jalg , triits , õlg ja kõht !

SOOJENDUS on muidu see sõna ;), ptv ;).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

:D Ohoh, nüüd ei olegi kuldne kolmik ainukesed, kes trenni teevad :D. Aga ma suht tugevalt haige, heal juhul esmaspäeval trenni. Tanel pidi ka haige olema ja ühtlasi oleme täna ja homme Maasikas tööl, kaks haiget meest :D...

Liikvel ongi tugev viirus. Mul endal ka hakkas taas temperatuur tõusma ja isa ka nüüd tõbine.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Liikvel ongi tugev viirus. Mul endal ka hakkas taas temperatuur tõusma ja isa ka nüüd tõbine.

Hr Sarge võiks kunagi oma uhke särgi järgi tulla ja siis on soojem :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Homme olen mina ja Sander platis kuskil kella kahe ajal !

Kui te nii vara Eedenis olete, siis teeme pühapäeval poseerimise ja pildistamise kl 15:00 aeroobikasaalis ja võimalusel tutvustan teile uut CXWORX programmi ning räägin veel mõnest asjast, millest meie noorsportlased teadma peaksid. Kas Aleksei ka kindlasti tulla saaks sellel ajal?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui te nii vara Eedenis olete, siis teeme pühapäeval poseerimise ja pildistamise kl 15:00 aeroobikasaalis ja võimalusel tutvustan teile uut CXWORX programmi ning räägin veel mõnest asjast, millest meie noorsportlased teadma peaksid. Kas Aleksei ka kindlasti tulla saaks sellel ajal?

Kohal!

Alekseiga täna rääkisin: ta arvas, et ei tule, kuna on ikka päris haige. Eks ta hommikul otsustab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kohal!

Alekseiga täna rääkisin: ta arvas, et ei tule, kuna on ikka päris haige. Eks ta hommikul otsustab.

Ai kurja. Loodetavasti saab Aleksei ikka tervise korda. :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma jah ei jõua :(. Tahaks kolmapäevaks trenni jõuda, siis nädal aega täis trennita nagu :S. Ma alles hiljuti ärkasin, magasin nagu ikka kahes jaos, peale tööd, 6.30-10.30 ja siis 11.30-14.30 :P. Ärkan lihtsalt, et süüa :).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna oli tunnis üllatavalt palju rahvast- 6 meest, kes kõik poseerisid ning panin just tänase poseerimise pildid üles. Valgus oli superhea nendel, kes seisid õige koha peal ja järgmine kord seisame samas kohas! Pärast poseerimist rääkisime pikemalt kulturismi ajaloost ja praegustest IFBB reeglitest. Loodan homme tervet Eesti kulturismi konnatiigirahvast üllatada kui ajaloolise 2001-2004 aasta võistluste videod kõik ühele plaadile keevitan ja 2 tundi eksklusiivset materjali youtubes üles peaksin panema. Seniks vaatame tänaseid pilte:

post-50-0-30099100-1347810288.jpg Täna üllatas meie tundi mitmeid kordi võistelnud ja nüüd Tallinnas õppiv Lauri Saks, kes on siiani usinasti treeninud ja lubas Sandrit igas poosis magusa naeratusega võita.

post-50-0-04473800-1347810290.jpg Kuulsale Pasta-Kristole pakkus täna konkurentsi hr Andreas, kelle poseerimine ja vorm läheb iga nädalaga järjest paremaks.

post-50-0-85114600-1347810291.jpg Ergo Tüür ei suutnud üllatada- ikka samasugune kuivik ja paksuks see mees vist ei lähegi :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×