Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

Recommended Posts

Pildistamisel võibki nii olla et valgustab üle. Vaatad, et silmaga nähes on hea valgus kus pilte teha, kuid kui seadistus paigast aparaadil ära on ,siis pärast saadki ülevalgustatud pildid, mis eriti valgema keha puhul vormi ära sööb....Revalis ka palju selliseid pildistamise kohti, kuid seal peab oskama aparaati seadistada nii ,et üle ei valgustaks

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pildistamisel võibki nii olla et valgustab üle. Vaatad, et silmaga nähes on hea valgus kus pilte teha, kuid kui seadistus paigast aparaadil ära on ,siis pärast saadki ülevalgustatud pildid, mis eriti valgema keha puhul vormi ära sööb....Revalis ka palju selliseid pildistamise kohti, kuid seal peab oskama aparaati seadistada nii ,et üle ei valgustaks

Kusjuures aeroobikasaalis on nüüd uued lambid ning kaameral ei olnud välku vajagi. Järgmine kord püüame pildistada teise lambi all, mis ei ole nii tugev. Kui Alekseile kasvõi üks kiht grimmi peale saaks, siis läheks pilt ilmselt kordades paremaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma küll ei tea mis värvi juuksed sul Aleksei on ja kas tedretähnid on ka? Kui on, siis polegi muud võimalust, kui lumivalge ja Inglismaalt pärit?

Igakord, kui ma su poseerimispilte vaatan tuleb mulle silme ette see sinu pandud anoreksiku pilt aastast 2006. See on ikka müstika, et nii peenike poiss saab omale vajaduse korral sellised lihased peale kasvatada. Tubli.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma küll ei tea mis värvi juuksed sul Aleksei on ja kas tedretähnid on ka? Kui on, siis polegi muud võimalust, kui lumivalge ja Inglismaalt pärit?

Igakord, kui ma su poseerimispilte vaatan tuleb mulle silme ette see sinu pandud anoreksiku pilt aastast 2006. See on ikka müstika, et nii peenike poiss saab omale vajaduse korral sellised lihased peale kasvatada. Tubli.

Aleksei on põnev mees. Sama kindla järjepidevusega möllab saalis nagu Eesti teine staarkulturist hr Kirp. Ei tea, kas mehed on äkki sugulased? :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma küll ei tea mis värvi juuksed sul Aleksei on ja kas tedretähnid on ka? Kui on, siis polegi muud võimalust, kui lumivalge ja Inglismaalt pärit?

Igakord, kui ma su poseerimispilte vaatan tuleb mulle silme ette see sinu pandud anoreksiku pilt aastast 2006. See on ikka müstika, et nii peenike poiss saab omale vajaduse korral sellised lihased peale kasvatada. Tubli.

Tedretähnid tulevad välja küll jah, aga mitte väga palju, kevadel-suvel just ja muidugi juuksed on tumedamat oranži, veits pruunikad ka vb :D. Aga enne seda peenikest olekut olin veel VÄGA paks ka, kahjuks tollest ajast pole pilte ette näidata :/. Aga jah, plaanid on suured seoses kulturismiga, nii et tuleb selle nimel töötada :).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tedretähnid tulevad välja küll jah, aga mitte väga palju, kevadel-suvel just ja muidugi juuksed on tumedamat oranži, veits pruunikad ka vb :D. Aga enne seda peenikest olekut olin veel VÄGA paks ka, kahjuks tollest ajast pole pilte ette näidata :/. Aga jah, plaanid on suured seoses kulturismiga, nii et tuleb selle nimel töötada :).

Su juuksed on jumala punased. :D :D

Muudetud kasutaja Realxone poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna kuskil 18.00st seljatrenn, kergelt(kerge nädal käsil) ;).

Sõitsin täna vanast kaubamajast mööda ja mis ma nägin? Soliidsed vanahärrad ning eakad prouad olid seina ääres ja värisesid ning bussipeatuses seisis punnis rinnaga ja terava bicepsiga hr Aleksei isiklikult. Päikese käes olid veresooned eriti pingul :D

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sõitsin täna vanast kaubamajast mööda ja mis ma nägin? Soliidsed vanahärrad ning eakad prouad olid seina ääres ja värisesid ning bussipeatuses seisis punnis rinnaga ja terava bicepsiga hr Aleksei isiklikult. Päikese käes olid veresooned eriti pingul :D

Krt, oleks võind mu peale võtta siis, kui sa annelinna suunas liikusid :D.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Krt, oleks võind mu peale võtta siis, kui sa annelinna suunas liikusid :D.

Oleks võtnud küll, aga liikusin hoopis vanalinna poole lapsele lasteaeda järgi. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Norimisest ja haigustest rääkides, siis Sarge pole ammu foorumis sõna võtnud.

Ega ometi haigus teda maha murdnud ole?

Loodame. :D :D

Nali naljaks, aga kohe kergem jalatrenn :).. ja seejärel loengusse.. :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Norimisest ja haigustest rääkides, siis Sarge pole ammu foorumis sõna võtnud.

Ega ometi haigus teda maha murdnud ole?

Mina olen ka Sarge pärast murelik. Mul on talle veel suvisest kampaaniast auhinnasärk üle anda, aga mees kadunud nagu vits vette. Männiku karjääris läks eile õhtul mingi kummipaat põhja ning kahest mehest ühte ei leitudki. Sarge tundis viimati kummipaatide vastu huvi minu teema all... :mellow:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul pole 2 päeva palavikku olnud ja siis olen kõik tegemata asjad tagant järgi teinud - ohtralt trenni!!!

Hetkel pole jah mul olnud asja Tartusse, et särgi järgi tulla. Eks annan märku kui Vaksali kanti tulen :).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
:( krt ongi mingi pisik küljes jälle...Tuleb enne magamaminekut tervendavat protseduuri korrata vist :D, loodan, et homseks on juba hea, saab trenni siis, aga hiljemalt reedel tahaks ikka trenni jõuda :P. Krt immuunsüsteem vaatamata kõikidele lisanditele ikkagi dieedist vist natuke nõrk ja siis hakkavadki need igasugused pisikud külge, bussis ja koolis eelkõige :D.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

:( krt ongi mingi pisik küljes jälle...Tuleb enne magamaminekut tervendavat protseduuri korrata vist :D, loodan, et homseks on juba hea, saab trenni siis, aga hiljemalt reedel tahaks ikka trenni jõuda :P. Krt immuunsüsteem vaatamata kõikidele lisanditele ikkagi dieedist vist natuke nõrk ja siis hakkavadki need igasugused pisikud külge, bussis ja koolis eelkõige :D.

Jokeri D3 on olemas? ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

:( krt ongi mingi pisik küljes jälle...Tuleb enne magamaminekut tervendavat protseduuri korrata vist :D, loodan, et homseks on juba hea, saab trenni siis, aga hiljemalt reedel tahaks ikka trenni jõuda :P. Krt immuunsüsteem vaatamata kõikidele lisanditele ikkagi dieedist vist natuke nõrk ja siis hakkavadki need igasugused pisikud külge, bussis ja koolis eelkõige :D.

Eks sinna t-särgi peale võiks käes rippuva jaki panna :ph34r:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sain siis täna endale ka klubipääsme soetatud , homme siis platis umbes kell 6 !

Ai kurja! Silma võtab märjaks! Kas Disco Kristo pühapäeval oma ihu ka poseerimisel näitab üle pika aja? :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×