Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

Recommended Posts

1) Paul on mingi eriti tugev, et kaldpinki 120 kg-ga teeb

2)Ergo tundub olevat vahepeal liha luudele kasvatanud.(Y) Enne oli lihtsalt peenike poiss hea vormiga.

Paul ütles, et temal Kirbuga nalja ei ole! :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Poisid arenevad ja miks ei peakski, selles vanuses peab toimuma iga poolaastaga korralik areng ja kui ei toimu ,siis küsin ,et kas mehed ei treeni või ei söö õigesti ,seega tore et siin seda ei tule küsida ja kõik on näidanud korraliku arengut. Loodetavasti nüüd see teravus ka saabub, jätame selle Ergo sellest lausest välja.... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Poisid arenevad ja miks ei peakski, selles vanuses peab toimuma iga poolaastaga korralik areng ja kui ei toimu ,siis küsin ,et kas mehed ei treeni või ei söö õigesti ,seega tore et siin seda ei tule küsida ja kõik on näidanud korraliku arengut. Loodetavasti nüüd see teravus ka saabub, jätame selle Ergo sellest lausest välja.... :D

Jah, Aleksei on paari nädalaga visuaalselt teravamaks läinud ja sooned ka juba hakkavad välja tulema, samas kehakaal on jäänud samaks ja tore kui mees eriti massi ei kaota. Loodetavasti mees pingutab veel rohkem ning annab EMV-l vägeva lahingu! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Keegi peab ju tugev ka olema :D Kirp kuna Tartusse jälle? Võiks seekord koos teha ühe trenni?

Sa tahad Kirpu endale julgestuseks? B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kaamerameest ja julgestajat läheb ikka tarvis. Kui hea poiss on siis võib vahest ise ka mõne seeria teha :D:lol:

Kaugõppe tõttu peaksin iga kuu 3ks päevaks Tartusse sattuma. Niiet annab midagi korraldada, kui pikkadest koolipäevadest jõudu üle jääb.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Käisin täna perearsti juures seoses alaseljaga ja sealt röntgenisse. Sain teada, et selgroolülide vahed on väga kitsad ja suruvadki närvi peale ja see selja "äratõmbamine" ongi see moment, kui kaks lüli suruvad selle närvi nii kõvasti kokku, et ei saa pärast midagi teha. Edasi neuroloogi juurde nüüd, vaatab, mis saab :P. Aga ega trenn nüüd tegemata jää vms ;).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kaugõppe tõttu peaksin iga kuu 3ks päevaks Tartusse sattuma. Niiet annab midagi korraldada, kui pikkadest koolipäevadest jõudu üle jääb.

Kaugõpe on suhteliselt masendav, aga ehk leiab Kirp ikka aega ja võimalusi Eedeni rahvaga koos treenimiseks. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Käisin täna perearsti juures seoses alaseljaga ja sealt röntgenisse. Sain teada, et selgroolülide vahed on väga kitsad ja suruvadki närvi peale ja see selja "äratõmbamine" ongi see moment, kui kaks lüli suruvad selle närvi nii kõvasti kokku, et ei saa pärast midagi teha. Edasi neuroloogi juurde nüüd, vaatab, mis saab :P. Aga ega trenn nüüd tegemata jää vms ;).

Ma homme ise taastusravile (selja pärast, alaseljas on S . ) Tekitab seljavalusi, igatahes aastaga on muutunud paremaks.

Kui ma peaks tagasi tulema, ega kallimaks ei lähe kuu ? Vaatasin ,et planetsport oli muutnud oma nime FitLife'ks ja hinnad tunduvad suht kirved eelnevatega vaadates.

Muudetud kasutaja xajez poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma homme ise taastusravile (selja pärast, alaseljas on S . ) Tekitab seljavalusi, igatahes aastaga on muutunud paremaks.

Kui ma peaks tagasi tulema, ega kallimaks ei lähe kuu ? Vaatasin ,et planetsport oli muutnud oma nime FitLife'ks ja hinnad tunduvad suht kirved eelnevatega vaadates.

Ei ole kallimaks läinud ja oled alati teretulnud! Loodan, et oled oma tervise korda saanud ja hakkad vaikselt jälle treenima ning taastuma. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kaugõpe on suhteliselt masendav, aga ehk leiab Kirp ikka aega ja võimalusi Eedeni rahvaga koos treenimiseks. :)

Need 3 päeva kuus v-o on tamp taga. Masendavam oleks päevaõppe kõrvalt veel tööd ja trenni teha. Ja kui veel võistluseks ka valmistuda... see polnud elu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Käisin täna perearsti juures seoses alaseljaga ja sealt röntgenisse. Sain teada, et selgroolülide vahed on väga kitsad ja suruvadki närvi peale ja see selja "äratõmbamine" ongi see moment, kui kaks lüli suruvad selle närvi nii kõvasti kokku, et ei saa pärast midagi teha. Edasi neuroloogi juurde nüüd, vaatab, mis saab :P. Aga ega trenn nüüd tegemata jää vms ;).

See on üks variant. Aga röntgeni pealt selle hindamine on paras ennustamine. Kas su valud on täpselt keskel lülisamba mõttes või kuskil ääres? Tasuks lasta mõnel füsiol ka üle vaadata, väga tihti on alaseljavalude põhjus hoopis kuskil madalamal.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Need 3 päeva kuus v-o on tamp taga. Masendavam oleks päevaõppe kõrvalt veel tööd ja trenni teha. Ja kui veel võistluseks ka valmistuda... see polnud elu.

Eks see on kõik võrdlemisi keeruline. Ma ise olen ka kaugõppes olnud ja need 3 päeva olid ikka päris karmid peale mida ei jõudnud külle enam kuidagi trenni.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kannatust mehed , 6 päeva veel ja ma olen platis iga jumala päev ! Tööd on veel palju ja noh palju tuleb tagasi teha , aga ma olen 5000nde protsendiga asjaga hinge juures uuesti ja ma ei jõua ära oodatagi , mil ma tagasi kangi alla jõuan!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kannatust mehed , 6 päeva veel ja ma olen platis iga jumala päev ! Tööd on veel palju ja noh palju tuleb tagasi teha , aga ma olen 5000nde protsendiga asjaga hinge juures uuesti ja ma ei jõua ära oodatagi , mil ma tagasi kangi alla jõuan!!

See kõlab küll võimsalt ja selline avaldus jääb kõigile meelde! Ootame huviga staaratleet Kristo comebacki -_-

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See on üks variant. Aga röntgeni pealt selle hindamine on paras ennustamine. Kas su valud on täpselt keskel lülisamba mõttes või kuskil ääres? Tasuks lasta mõnel füsiol ka üle vaadata, väga tihti on alaseljavalude põhjus hoopis kuskil madalamal.

Ega me ka hiromandid pole. :)

Röntgenpildil on tegelikult päris hästi näha mis lugu diskidega on ja ka paar lihtsalt testi näitavad ära närvijuurte kompressiooni alaseljas.

Aga sellegipoolest on tihtilugu hädasid ka mujal alates tallavõlvist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ega me ka hiromandid pole. :)

Röntgenpildil on tegelikult päris hästi näha mis lugu diskidega on ja ka paar lihtsalt testi näitavad ära närvijuurte kompressiooni alaseljas.

Aga sellegipoolest on tihtilugu hädasid ka mujal alates tallavõlvist.

Kadunud poeg Siimu ka üle pika aja näha. Kas Siim nüüd sügisel EMV-l ka paugutab? Keegi peab ju mind peale 7 järjestikust võiduaastat klassikas asendama hakkama :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Homme kella nelja aeg saalis :) Vb natukene varem. Rinnatrenn, tulge ka ! :)

Hea meelega tuleks, aga autot ei ole siiani korda saanud ja treenin samal ajal Sõjakooli saalis. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See on üks variant. Aga röntgeni pealt selle hindamine on paras ennustamine. Kas su valud on täpselt keskel lülisamba mõttes või kuskil ääres? Tasuks lasta mõnel füsiol ka üle vaadata, väga tihti on alaseljavalude põhjus hoopis kuskil madalamal.

No nii ütles mulle perearst :P. Homme panen neuroloogi juurde aja kirja. No valud on vasakul ja paremal pool lülisammast pigem, aga nüüd viimasel ajal kiirgab mul paremast alaseljast edasi jala tagaossa ja säärde, hommikul on kõige valusam, pärast kaob ära või on talutav. Teen muidugi alaseljale nüüd iga päev 15-20 minutit venitusi ja harjutusi, aitab kõvasti. Aga ilmselt on "sciatica" selle parema poolega. Vaatab, mida neuroloog mulle räägib ;).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No nii ütles mulle perearst :P. Homme panen neuroloogi juurde aja kirja. No valud on vasakul ja paremal pool lülisammast pigem, aga nüüd viimasel ajal kiirgab mul paremast alaseljast edasi jala tagaossa ja säärde, hommikul on kõige valusam, pärast kaob ära või on talutav. Teen muidugi alaseljale nüüd iga päev 15-20 minutit venitusi ja harjutusi, aitab kõvasti. Aga ilmselt on "sciatica" selle parema poolega. Vaatab, mida neuroloog mulle räägib ;).

Ilmselt keelab sporditegemise ära nagu nad kõik teevad... Aleksei puhul on muidugi ka raske salgama hakata, et sporti ei tee ja et mees isegi ei tea, mis on seljatrenn :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna oli muidu päris hea seljatrenn: http://www.trennihunt.ee/workout/41284 , jõudu ikka on, see on hea, aga kaal ka langeb vaikselt ja pilt läheb paremaks :). Tegin muidu pühapäevast alates väikese muudatuse, kui enne oli mul jaotus rind+triits, kergem jalg, selg+biits, raskem jalg+õlg, siis nüüd rind eraldi, selg eraldi, kergem jalg+õlg, raskem jalg, biitseps+triitseps. Lõppu teen alati 15 minutit HIITi ergomeetril/jooksulindil/stepperil.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×