Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

Recommended Posts

Kangil ei olnud palju kui üks kord trapetsit tegin. Mingi 180-200kg. Tegin seeria ära, hakkasin kangi ära panema, selja lasin lõdvaks ja plõks, tõmbasin midagi ära. Õnneks oli tookord ehmatus, aga rohkem sellist viga ei kavatse teha.

Jah, ma ise tunnen ka, et seljale mõjub antud harjutus päris koormavalt, aga küsimus oli sellest ajendatud, et päris tihti soovitatakse vööd kasutada nii vähe kui võimalik. Mõtlesin, et järsku see on üks neist harjutustest, mille puhul see soovitus võib ka kasu tuua.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jah, ma ise tunnen ka, et seljale mõjub antud harjutus päris koormavalt, aga küsimus oli sellest ajendatud, et päris tihti soovitatakse vööd kasutada nii vähe kui võimalik. Mõtlesin, et järsku see on üks neist harjutustest, mille puhul see soovitus võib ka kasu tuua.

Vöö kasutus iga inimese enda valida. Muidu on õige küll, et võimalikult vähe. Kükis ja jõutõmbes samamoodi, et kui raskus on juba suurem, siis vöö peale. Ise panen tõmbes alles 180-190kg juures vöö peale. See on veel see raskus, kus tehnika ei hakka lagunema.

Küsimus Tanelile ja Alekseile. Ma oletan, et te tegite ühise trenni kummagi valitud kava järgi või siis komplekteeritud kava mõlema poolt kohapeal? Igastahes, mu küsimus on selline, et mis on selle mõte, et nii palju plokksüsteemi kasutasite vabaraskuste asemel?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eile oli seljatrenn ja nüüd kohe-kohe jõusaali kätetrenni tegema. :) Kuulus Hr Kurk tuleb ka ja ehk on võimalus isegi mingisugune video salvestada! :)

Videosid ootame alati suure põnevusega.Tuleb välja, et meie klubi poisid teevad ikka teisi lihasgruppe ka! Väga hea töö! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Küsimus Tanelile ja Alekseile. Ma oletan, et te tegite ühise trenni kummagi valitud kava järgi või siis komplekteeritud kava mõlema poolt kohapeal? Igastahes, mu küsimus on selline, et mis on selle mõte, et nii palju plokksüsteemi kasutasite vabaraskuste asemel?

Seekord sai nii. Aleksei tegi minu trenni kaasa muidu. Täiesti tühja koha peal norid. Üldjuhul üritan ikka võimalikult palju erinevaid harjutusi teha, seda just vahelduse mõttes. Kõik harjutused olid tegelikult erinevad, osad olid rohkem venitavad, osad mitte.

Mis on selle mõte, et üldse end treenida? :):D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Täiesti tühja koha peal norid.

???

Ma küsisin huvi pärast. Ma mõtlesin, et sellel mingi sügavam mõte lihtsalt või treeningplaanis mingi teatud aeg vms.

Muudetud kasutaja Sarge poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

???

Ma küsisin huvi pärast. Ma mõtlesin, et sellel mingi sügavam mõte lihtsalt või treeningplaanis mingi teatud aeg vms.

No näed siis, mis sa oled saavutanud: isegi kui ei nori ja üritad sõbralik olla, ikka kaaskodanikele tundub, et norid B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No näed siis, mis sa oled saavutanud: isegi kui ei nori ja üritad sõbralik olla, ikka kaaskodanikele tundub, et norid B)

Pole norinudki, vaid soovitusi andnud ;).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pole norinudki, vaid soovitusi andnud ;).

Enamike jaoks ongi see norimine... :D

Eestlased on uhked. Kui soovitusi jagad siis mõeldakse kohe, et mingi tropp üritab tõmmelda. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Enamike jaoks ongi see norimine... :D

Eestlased on uhked. Kui soovitusi jagad siis mõeldakse kohe, et mingi tropp üritab tõmmelda. :D

Ega ongi. Selle asemel, et diskuteerida või väidet tõestada, hakatakse mölisema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ega ongi. Selle asemel, et diskuteerida või väidet tõestada, hakatakse mölisema.

No aga ära siis mölise ja kõik armastavad sind :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tuletan kõigile veelkord meelde, et täna kl 16:00 on poseerimine ja pildistamine ja jõusaalis heidaksin ka trennipoistele pilgu peale. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tantsulõvist Kristost ei tea ma midagi. Ta on arvatavasti kodus.

Loodetavasti mees ikka tuleb ja üllatab kõiki! :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna oli võimas tund ja päris palju tugevaid tegijaid tuli kohale. Hakkan vaikselt tänaseid pilte üle vaatama ja facebookis üles panema. Parimad ja huvitavamad pildid ka siia rahvale vaatamiseks! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Panen siis siia ka tänasest tunnist mõned pildid üles. Palun kõikidel asjaosalistel ise ka siin aktiivsemalt sõna võtta ja kommenteerida oma tegemisi!

post-50-0-02352600-1346605675.jpg Raul ja Taavi Sarik- sõbrad ja konkurendid. Ja jällegi oli Taavi Rõugest spetsiaalselt meie tundi tulnud ja teinekord Tartu mehed ei viitsi teisest linna otsast kohale tulla.

post-50-0-56347900-1346605677.jpg Sõpruslinnad Tartu ja Rõuge ühistreeningul! :rolleyes:

post-50-0-23533700-1346605680.jpg Aleksei ja Pauli ühistreening

post-50-0-20532700-1346605683.jpg Aleksei ja Pauli ühistreening

post-50-0-76071800-1346605684.jpg

post-50-0-41648200-1346605687.jpg Liugleb meie kotkas!

post-50-0-59923100-1346605691.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Meie poiste poseerimist ka natukene:

post-50-0-90296700-1346606468.jpg post-50-0-43315900-1346606471.jpg Täna ilmus ootamatult poseerima ka lõuna-Eesti üks kuivemaid mehi Ergo Tüür. Põhimõtteliselt selline mees sai kohe suunatud EMV-le registreeruma. Tegemist on veel noorte klassi mehega.

post-50-0-54728500-1346606473.jpg Hirm tuleb peale selliseid mehi vaadates.

post-50-0-52343300-1346606475.jpg Aleksei poseerimine on läinud paremaks.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Panen siis siia ka tänasest tunnist mõned pildid üles. Palun kõikidel asjaosalistel ise ka siin aktiivsemalt sõna võtta ja kommenteerida oma tegemisi!

Kuid palju Ergol kaalu on? :rolleyes:

Muudetud kasutaja t0lulyli poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×