Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

Recommended Posts

Ei mõista, mis imeplokid teil seal on, 100 kg biitsa ja 107 kg triitsa, mees ise kaalus viimati 106 kg. Hakkab vaikselt füüsikaseadusi eirama see asi. Pigem tuleks see ploki raskus julgelt kahega jagada.

Ma märgin sinna trennihunti lihtsalt kg, lihtsam arengut jälgida, tegelikult peaks reaalselt vähem olema, plokid ju ülekandega kõik :D.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eile sai ikkagi päris korralikult lammutatud ja otsustasin ikkagi looma välja lasta lõpus.

Raskus oli harjumatu ja ehmatas natuke ära, peab veel proovima! Tavaliselt ma nii raskeid kükitrenne ei tee, aga seekord oli vaja kõik välja elada..

Mingid sant-simulandid on seal Tartus koos. :D Mul oleks esimene asi jalad sidemetest päästa.

190x5? Väga tubli. Sellise jala juures vähem ei ootakski.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eile sai ikkagi päris korralikult lammutatud ja otsustasin ikkagi looma välja lasta lõpus.

Raskus oli harjumatu ja ehmatas natuke ära, peab veel proovima! Tavaliselt ma nii raskeid kükitrenne ei tee, aga seekord oli vaja kõik välja elada...

http://www.youtube.com/watch?v=8pMjgHQ_zjs&feature=youtu.be

Väga korralik! :)

Ma muidu salatrenni enda meelest ei tee. :D

Üleeile oli jälle jalg, eile puhkus ning täna rind :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väga korralik! :)

Ma muidu salatrenni enda meelest ei tee. :D

Üleeile oli jälle jalg, eile puhkus ning täna rind :)

Meie grupi meestel on pidevalt jalg ja rind. Olge head ja püüdke ikka teisi lihasgruppe ka treenida. Jalad on teil mõnusalt jämedad ja ei saa öelda, et majake kanajalgadel vaid nüüd juba pigem dürannosaurused suurte jalgade ja väikeste kätega :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Meie grupi meestel on pidevalt jalg ja rind. Olge head ja püüdke ikka teisi lihasgruppe ka treenida. Jalad on teil mõnusalt jämedad ja ei saa öelda, et majake kanajalgadel vaid nüüd juba pigem dürannosaurused suurte jalgade ja väikeste kätega :)

Võib-olla lihtsalt juhtunud nii :D Teen jalga sama palju kui selga, käsi, õlga, rinda. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võib-olla lihtsalt juhtunud nii :D Teen jalga sama palju kui selga, käsi, õlga, rinda. :D

Seda on tore kuulda, aga võimalusel siis filmige teiste lihasgruppide trrninguid. Arusaadav, et bicepsit keegi 190-e kiloga tegema ei hakka ja ega keegi naerma ei hakka kui teisi lihasgruppe oluliselt väiksema raskusega arendate :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seda on tore kuulda, aga võimalusel siis filmige teiste lihasgruppide trrninguid. Arusaadav, et bicepsit keegi 190-e kiloga tegema ei hakka ja ega keegi naerma ei hakka kui teisi lihasgruppe oluliselt väiksema raskusega arendate :rolleyes:

Filmime! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

50281_363889417772_3321197_n.jpg

Just nii. :) See nädal tuleb ehk mingi video, kui koos trenni satume. :P

Pühapäeval tahaks ikka tunni ka teha ja siis võiksid kohale tulla jälle ka need mehed, kes hetkel mujal. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pole siia ammu kirjutand. Kui pühapäeval tund on, siis tulen ka kindlasti. Polegi suvel vist tundi jõudnud, kuid treeninud olen ikkagi.

Muidugi on tund kl 16:00!!! Olete kõik oodatud! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei mõista, mis imeplokid teil seal on, 100 kg biitsa ja 107 kg triitsa, mees ise kaalus viimati 106 kg. Hakkab vaikselt füüsikaseadusi eirama see asi. Pigem tuleks see ploki raskus julgelt kahega jagada.

Revalis kannatab ka põhjas blokil triitsa teha... (mingi 96 kg vms.) Ülekanne muidugi muudab asja, aga enamus blokke suht kerged - kui õigesti mäletan oli Statuses mingi teravam masin...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna oli mul jala-õla trenn, minu õnneks pole raskused kuskil langenud, mis on positiivne :). Kahjuks oli empekas koju jäänud, võib-olla oleks muidu viimase kükiseeria 150kg teinud, aga ei anna see vaikne saalimuusika(Skyplus oli vist) mingit powerit ja kõrvalsaalis toimus ka parajasti bodypump ja siis mingi muu trenn veel...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna oli mul jala-õla trenn, minu õnneks pole raskused kuskil langenud, mis on positiivne :). Kahjuks oli empekas koju jäänud, võib-olla oleks muidu viimase kükiseeria 150kg teinud, aga ei anna see vaikne saalimuusika(Skyplus oli vist) mingit powerit ja kõrvalsaalis toimus ka parajasti bodypump ja siis mingi muu trenn veel...

Tubli töö! Pühapäevase tõehetkeni ei ole enam palju jäänud. Homme püüa ikka MP3 ka kaasa võtta! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna oli mul jala-õla trenn, minu õnneks pole raskused kuskil langenud, mis on positiivne :). Kahjuks oli empekas koju jäänud, võib-olla oleks muidu viimase kükiseeria 150kg teinud, aga ei anna see vaikne saalimuusika(Skyplus oli vist) mingit powerit ja kõrvalsaalis toimus ka parajasti bodypump ja siis mingi muu trenn veel...

Nõos pisike jõusaal ja oma punt käib siin (mina ja Marius :D). Siis paneme AUX juhtmega telefoni maki taha ja olemas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ilus! Küsiksin, kas selle harjutuse puhul on vöö soovitatav?

Kangil ei olnud palju kui üks kord trapetsit tegin. Mingi 180-200kg. Tegin seeria ära, hakkasin kangi ära panema, selja lasin lõdvaks ja plõks, tõmbasin midagi ära. Õnneks oli tookord ehmatus, aga rohkem sellist viga ei kavatse teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×